Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגבלת 2 נוסעים- מתבטלת שנגמר נהג חדש או בגיל 21?

Niv A_Renamed
שימו לב! השרשור הזה בן 6594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מר. בחור אין מה להתעצבן ולקלל בקללות שאינך מבין את משמעותן (ע"ע קיבינימאט). כולנו הבנו את לשון החוק ומי שלא הבין קיבל הסבר, אין צורך לקלל ולהתעצבן, שתה מים קרים ותרגע.

זהו עכשיו אפשר לנעול. :)

אני רוסי, אני יודע מה זה אומר 8-)

בכל מקרה, צודק.

התגובה באה מתסכול של כל הילדים שכל יומיים באים ושואלים אותה שאלה בידיוק, כשהתשובה נמצאת 2 דפים אחורה.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד אומר פה משהו אחר, אני רוצה תשובה חד משמעית.....

איפלו האתר של משרד התחבורה סותר את הנציגים של משרד התחבורה...אז מה בדיוק הולך פה?

אני רוצה לדעת כמה זמן בדיוק, עם אני מוציא רישיון בגיל 17 , יהיה לי הגבלה של שני נוסעים- עד גיל 19 ויום או עד גיל 21?

תודה

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו הצלחת לעצבן גם אותי. :evil:

מה בדיוק לא מובן בשורה הנ"ל? "אם הוצאת רישיון בגיל 17 עברו שנתיים והפסקת להיות נהג חדש אתה יכול להסיע אפילו שמונה איש בפורד טרנזיט גם אם אתה לא בן 21."

או שבשביל להבין את השורה הזו נדרש תואר שני בהבעה ושפה עברית?

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד אומר פה משהו אחר, אני רוצה תשובה חד משמעית.....

איפלו האתר של משרד התחבורה סותר את הנציגים של משרד התחבורה...אז מה בדיוק הולך פה?

אני רוצה לדעת כמה זמן בדיוק, עם אני מוציא רישיון בגיל 17 , יהיה לי הגבלה של שני נוסעים- עד גיל 19 ויום או עד גיל 21?

תודה

ניב

יודע מה?

אני אהיה איתך לארג'. אם אתה כזה קשה הבנה, אל תסיע מעל 2 אנשים עד גיל 21. זה מסוכן בשבילך.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=956987#post956987

מעולם מישהו לא הבהיר כל כך טוב את החוק כמו שעשיתי פה.

לכו תחזרו לבית ספר ללמוד הבנת הנקרא, ילדים.

נראה לי שאף אחד לא קרא את מה שהבאת בלינק !

ההסבר שם באמת מדוייק, ונכון !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב גם שזה עד שנגמר הנהג חדש..

אבל למה לשבור תראש?

מחר אני מקווה שאני יזכור ואני יתקשר לבדוק את זה..

חבל סתם שאנשים פה יחשבו שהם יכולים להסיע כמה שהם רוצים ויקבלו שליה/החרמה.. כנס או כל עונש אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאף אחד לא קרא את מה שהבאת בלינק !

ההסבר שם באמת מדוייק, ונכון !

השרשור הזה היה בידיוק לפני 3 ימים...(והוא לא היה שרשור קטן- שהיה אפשר לפספס אותו! הוא היה כמה עמודים).

אם הבן אדם היה עושה חיפוש הוא היה מוצא את התשובה לבד-בלי השרשור המיותר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתקשרו למשרד התחבורה האנשים שם לא יודעים איך קוראים להם.

כנסו לאתר תדפיסו את הנוסח המדויק של החוק, שוטר יעצור אותכם תראו לו אותו.

אם הוא לא יבין מה כתוב(מה שסביר להניח שיקרה), ותגיעו במקרה הגרוע ביותר למשפט תראו לשופט/ת את נוסח החוק וזהו תצאו זכאים.

כול זה בהנחה שאתם לא נהגים חדשים או לא בני 21 או מה שבא קודם.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...