Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחובבי הטרקטורים - שירשור מאוחד ומיוחד לנושא

M.Azulay
שימו לב! השרשור הזה בן 6329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוסף הכי גדול , רציני ומקיף בארץ נמצא בעין ורד במוזיאון הטרקטור.

יש אתר של המוזיאון באינטרנט, יש באוסף מעל 100 טרקטורים מכל המינים הסוגים והדלקים.

אפילו אני תרמתי את ההולדר B12 שהיה לי למוזיאון.

אחלה מקום אחלה אנשים, במרכז, פתוח ביום שישי מחיר סימלי לחלוטין לאדם.

לדעתי שווה.

הטלפון של ארז מילשטיין הרוח החיה מאחורי הפרויקט 0522452457

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני ביקרתי במוזיאון הטרקטור בטיול מועדון מרצדס, (הזמנה למפגש מס' 3 של מועדון מרצדס) היה מאוד נחמד. אהבתי את המוזיאון במיוחד את ה"זאטוט" ואת ה"פורשה". והחברה שם השאירו עלי רושם טוב.

אני רק רוצה להוסיף על קודמי את כתובת האתר של מוזיאון הטרקטור:http://www.tractor.org.il/

עוד שרשור שפתחתי בנושא: לחובבי הטרקטורים.

משה אזולאי.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו פורשה דיזל, לארץ הגיע סידרה שלמה.

ג'וניור - חד צילינדר 4 פעימתי במיגוון צורות, רגיל , צר, קצר ובהמשך (שנת 61 ) תוספת קטנה בנפח מנוע, רוב הטרקטורים של פורשה בארץ הם מסידרה זו.

סטנדרט - שני צילינדר 4 פעימות, עשרות בודדות הגיעו ארצה.

שלושה צילינדר 4 פעימות (לא זוכר את שמו, נדמה לי שנקרא מאסטר) שלמיטב ידיעתי הגיעו 3 יחידות לארץ,היחידי שנמצא במצב עבודה נמצא בתל עדשים.

כולם מקוררי אויר כמיטב מסורת פורשה באותם ימים.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תוריד כבר את הסופה מהסימלון, יא בוגד עם יפניות!:-D

ב. איפה נעלמת, כבר התחלתי לדאוג לך, נו, מה קורה איתך שם?:shock::roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו מחפש טרקטור ישן , בחיפושיי אחר מכוניות ישנות במושבים נתקלתי במספר טרקטורים מעניינים, חלקם גם שקועים עד החצי באדמה...

יכול להיות מעניין...

איפה יש ? באיזה מושבים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו מה מצאתי באוסף הגלויות שלי

טרקטור אספנות ?????????????

עותק  טרקטור 1.jpg

"ברוכים הבאים לעולם הטילונים"

אלבום צילומים - http://public.fotki.com/ufd41/

אתר הטילונים הקלאסיים I.C.M וכל השאר - http://icmisrael.com/

פייסבוק - http://www.facebook.com/groups/icmisrael/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו מה מצאתי באוסף הגלויות שלי

טרקטור אספנות ?????????????

עד כמה שאני זוכר, טרקטור לא ניתן לרשום כרכב אספנות,אבל גם כך המוזיאון בעין ורד מרשים,אכן תרבות מוטורית במייטבה .-זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע- האחזקה של הטרקטור גם ככה לא הכי-יקרה, כלומר, טסט וביטוח, ואם אני לא טועה- אין פיגורים של הטסטים. יותר מכך- עצם העובדה, שהטרקטור פחות נועד לכביש, אלא יותר לשטחים חקלאיים- עושה עניין של הרישוי בשבילו פחות משמעותי- תראו לי מישהו, שהיה נוסע עם הטרקטור משנות ה-30 בעיר, גם אם היה "אספנות"!:-)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע- האחזקה של הטרקטור גם ככה לא הכי-יקרה, כלומר, טסט וביטוח, ואם אני לא טועה- אין פיגורים של הטסטים. יותר מכך- עצם העובדה, שהטרקטור פחות נועד לכביש, אלא יותר לשטחים חקלאיים- עושה עניין של הרישוי בשבילו פחות משמעותי- תראו לי מישהו, שהיה נוסע עם הטרקטור משנות ה-30 בעיר, גם אם היה "אספנות"!:-)

איכשהו לא נראה לי שעושים בכלל לדברים האלה טסט וביטוח.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...