Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כותרת לא קשורה ושאלה על המצבים השונים במיתלים של קסנטיה

erez
שימו לב! השרשור הזה בן 6808 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי זה יהיה השרשור הרשמי של הקסנטיה המופלאה ומפתיעה כל בוקר בדברים חדשים שלי?

ולשאלה שלי:

קיימים במערכת המתלים 4 מצבים, מצב נמוך, מצב רגיל, מצב קצת יותר מרגיל, ומצב גבוה.

במצב הרגיל, האוטו נוח בצורה מדהימה, יש לציין שעם נוזל בלמים במערכת האוטו היה יותר נוח, במצב תחתון המתלים סגורים כמעט עד הסוף, למה הוא נועד?

מצב אחד מעל הרגיל, המתלים קשים נורא בצורה כזאת שלא ניתן לנסוע, ומצב גבוה, מתלים קשים עוד יותר והאוטו כמו ג'יפ, למה הם נועדו אם אי אפשר לנסוע במצבים אלו?

תודה.. ארז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אגלה לך סוד.

מצד שמאל של ההגה , קרוב לדלת ,יש כפתור מסתובב.

תן לו 90 מעלות , ותיפתח לך מגירה.

בתוכה יש את ספר הרכב.

הספר יגלה בפניך עולמות מופלאים. איזה שמן לא למלא במערכת , למה מיועדים מצבי המערכת ההידראולית ,ועוד כהנה וכהנה.

מומלץ בחום.

לענייננו - יש לנסוע רק במצב הביניים.

מצב תחתון ועליון מיועדים לטיפולים , מצב עליון לנסיעה בשטח קשה - לא מומלץ לנסוע בו לאורך זמן.

שמר , שצוחק בכל פעם שהוא רואה נוסעים בסיטרואן הידרואלית מפרקים לעצמם את הסתימות בשיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגירה עם הפיוזים?

המצב התחתון לא נועד לנסיעה "מהירה" כביכול...?

לא שזה אפשרי בארץ כי לא ישאר אוטו אחרי 5 דקות אבל בכל זאת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר יש לך אולי בטעות דף שסרקת עם פירוט הפיוזים?

אני צריך....

ועוד משהו אחד, למפשיר אדים מאחורה, יש ריליי? ואם כן איפה הוא? נראה לי שיש כי אני שומע תקתוק, אבל הוא לא נשאר מחובר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בספר יש לך את פירוט הפיוזים.

לגבי המפשיר - אם אתה שומע את הממסר , הבעייה לא שם כנראה.

בדוק מתח בקטבים שמתחברים אל מפשיר האדים בחלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת נסיעה בתנאי שטח קשים מה זה ג'יפ ?

שמר אם תוכל לפרט את 4 המצבים זה יהיה נחמד לאלה מאיתנו שאין להם מערכת הדראולים אבל סתם בא לדעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי בזריזות ב6 וחצי בבוקר איפה המפשיר מתחבר, ולא ראיתי,

אין אצלי ספר רכב, ובגלל זה אין לי פירוט....

איפה מתחבר המפשיר...? יש לך קסנטיה?

(אני יודע שזה הרבה שאלות..., כזה אני!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואין לך ספר רכב, תתקשר ליבואן- הוא ינדב לך אחד כזה (אם אינני טועה הוא מחוייב לעשות זאת)

לי צ'מפיון שלחו אחד בדואר (בחינם כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב הכי גבוה- מיועד רק לתחזוקה למשל לפני החלפת גלגל תרים למקסימום ואז תתמוך עם הגק

או תרים למקס, תמוך עם בוקים ופתח בורג ריקון לשמן גיר...

המצב מעל לרגיל- נועד לשטח קשה...יעני עולה על מדרכה בלי לדפוק קרטר או נוסע בכביש מוצף מיים ביפו בלי שמיים יכנסו לאגזוז...

מצב הכי נמוך- תוכנן במקור העמסה בדגמי הסטיישן. יש לך מטען תוריד את הרכב תעמיס תחזור לנורמלי וסע לשלום. בקסנטיה רגילה אין לו בעצם שימוש

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לי המצב התחתון די שמושי.

מחנה ליד הבית

מוריד את הרכב

הילדים לא צריכים בכלל לרדת לכביש - ישר למדרכה באותו הגובה.

זה טוב גם אם אתה מסיע את הסבתא - והיא צריכה לצאת:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב תחתון ביותר משמש גם הוא לתחזוקה. הוא מנקז את הנוזל ההידראולי מכל המתלים, ואז ניתן לפתוח את שסתום שחרור הלחץ של המערכת, ולהתחיל לפרק צינורות לחץ גבוה.

הגובה המקסימלי (כפי שהוסבר) גם הוא למתרות תחזוקה. בעוד חברך יעמול על הרנפת הרכב עם הג'ק כדי להחליף צמיג, אתה תעלה את הקסנטיה לגובה המקסימלי, תכניס את הג'ק, תוריד אותה והגלגל הסורר יונף באוויר ללא מאמץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6808 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...