Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רק אופניים מעניינות אותי (שרשור שהוקפץ פתאום לאחר 3 שנים רדומות)

אור_חיפושית
שימו לב! השרשור הזה בן 5574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אופני מוטוקרוס היו החלום הרטוב שלי כל הילדות , הם היו באות בצבע צהוב חרדל או שחור והיו להם 4 קפיצים כיסא מאורך בלמי תוף ומוט הילוכים על הרמה שהייתה גם היא עשויה שני צינורות..

נסעתי על כאלה פעם בתור ילד ואני עד היום זוכר שהן היו טנק , אבל הפוזה הייתה שווה את זה!

לי היו ראלי כרומו-ברנר ששירתו אותי נאמנה מגיל 11 עד הצבא , הבאתי אותן לבסיס והייתי מטייל איתן בתל נוף עד שכמובן הן הלכו בדרכן של כל אופניים ונגנבו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופני מוטוקרוס היו החלום הרטוב שלי כל הילדות , הם היו באות בצבע צהוב חרדל או שחור והיו להם 4 קפיצים כיסא מאורך בלמי תוף ומוט הילוכים על הרמה שהייתה גם היא עשויה שני צינורות..

נסעתי על כאלה פעם בתור ילד ואני עד היום זוכר שהן היו טנק , אבל הפוזה הייתה שווה את זה!

לאלון ושאר הסטארים מהמועדון, אני מזהה כאן הקבלה די דומה למה ששסימלו הGSRים בזמנו...:roll:

:-D

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי

לאחר כל השנים שעברו זו פעם ראשונה שאני רואה את הדגם הכתום.

תמיד היכרתי רק את הסגול , האם זה צבע מקורי ?

ישי

בהחלט כן. אני אפילו רכבתי על כאלה. זה לא היה כתום, אלא מין אדום/כתום (התמונה מזייפת...). היו לחבר שלי זוג אופניים חדשים כאלו. אחרי ההתלהבות הראשונה הבנתי שנסיעה מהירה עם הדבר הזה היא סכנת נפשות, בזכות הגלגל הקדמי המצחיק, וחזרתי לאופני ה"אקספרס" שלי, עם זוג גלגלים בגודל נורמלי.

בברכה,

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא נעולה על סוג מסויים העיקר שיש רמה, בזמני הבנים היו מרכיבים את הבנות על הרמה, ולפני שתפליגו בדמיונות, זה היה מאד רומנטי ולמי שהתמזל מזלה היה לה חבר עם אופניים עם רמה, למעשה מי שלא היה לו לא נחשב "שווה"

נזכרת בחדווה רבה

לא מצאתי תמונה להמחשה סורי

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא נעולה על סוג מסויים העיקר שיש רמה, בזמני הבנים היו מרכיבים את הבנות על הרמה, ולפני שתפליגו בדמיונות, זה היה מאד רומנטי ולמי שהתמזל מזלה היה לה חבר עם אופניים עם רמה, למעשה מי שלא היה לו לא נחשב "שווה"

נזכרת בחדווה רבה

לא מצאתי תמונה להמחשה סורי

אירית

אחד נוסע לעיר עם אופניו... לפתע הוא רואה בחורה ערומה עוצרת טרמפים...

הוא עוצר ושואל אותה לאן והיא עונה "העירה..."

"טוב מאוד" עונה לה הבחור, פני מועדות העירה, עלי על הרמה...

באמצע הדרך הבחורה פונה את הבחור ואמרת לו:"אולי לא שמת לב, אבל אני ערומה!"

ענה לה הבחור:"אולי את לא שמת לב, אבל אין באופניים האילו "רמה"..."

:wink:

בחברו?ו?ו?ת...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

לי יש כאלה...:-P במיקרה רשום וראיתי תנושא ***את הנושא ***. הזה אז באתי להשוויץ קצת..ולשאלתכם..לא למכירה! :wink:

ForumImage114371.jpg

עכשיו צבעתי אותם אצל פחח והורדתי להם את כל שכבות הצבע עד לפח(כי צבעתי אותם כמה פעמים עם מברשת..

ורציתי הפעם משהו מקצועי...במקור הם היו קסופות....)

עוד לא מורכב עד הסוף אבל ניראה פצצה...

ForumImage117767.jpg

יאללה תקנאו קצת....:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדברים על אופניים ישנות באמת למי יש כאלה?

0004-0408-0410-2853_SM.jpg

אני מכיר אחד שקנה אופניים כאלה בארה"ב וכעת הן פה בארץ. בהזדמנות אקפוץ אליו ואעלה תמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהייתי ילד מצאתי אופני ראלי קסטום זרוקות, אספתי אותם כי הם היו במצב ממש טוב, שמתי אותם במיקלט של הבניין ותכננתי לסדר אותם, כמובן שעבר הרבה זמן ואבי זרק אותם ללא ידיעתי, אני ממש מתגעגע אליהם למרות שהם היו זוועה מבחינת נסיעה,

והמושב הארוך לא ניתן לנסיעה ארוכה.

בכל אופן אני אהבתי את אלו שצילמתי בגרמניה והם ניראים לי עתיקות יותר מאלו עם הגלגל הגדול והקטן.

pic%20%28108%29.JPG

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו עוד זוכר מה זה "חרא שפן" ?

"חרש אופן", מפעל ישראלי שייצר אופנים.

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש ראלי ווינר עם דינמו ופנס במצב מצויין צמיגים חדשים ומשאבה מקורית-למכירה בסכום הוגן-רן

עדיין אקטואלי! למי שמעוניין-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי גרוטאות לתרום אבל יש לי אופנים ששיפצתי - לפי צורתם נראה כי הם יוצרו בסוף שנות הארבעים או תחילת החמישים. השיפוץ כלל שיחזור השילדה, הכנספים והגלגלים לרבות ציפוי בניקל, תיקון המכלולים הנעים והחלפת מיסבים. התוצאה הנעימה מאוד לעין תלויה אצלי בסלון.

אני מחפש כבר הרבה זמן אופנים נוספות לשיפוץ - ואפילו כיתתי רגלי לערמות אופנים בקיבוצים אך לא מצאתי עדיין משהו ייחודי כמו הזוג שיש לי.

ולא, הם לא למכירה.

תמונות מוקטנות שצורפוattachment.php?attachmentid=142844&stc=1&thumb=1&d=1232446655 attachment.php?attachmentid=142845&stc=1&thumb=1&d=1232446655

user_online.gifreport.gif

?How Can Anything Bigger Be a MINI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...