Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עידן+, הכיצד?

yairw

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

מעוניין לרכוש טלויזיה לחדר שינה, שכל תפקידה בכוח יהיה לאפשר לאישתי לצפות בערוצים הקיימים בעידן+

יש לנו כבר שתיים של LG כך שזאת ההעדפה, אחת יחסית מודרנית והשנייה טיפה פחות, 

כמבחן מקדים, ניסיתי להגדיר בהן את ערוצי עידן+ וכשלתי כישלון נחרץ, לא 1% בודד של קליטה.

שכחתי לומר שאינני מבין כלום בתחום ולהגדיר ערוצים היה יותר כמו לגשש באפלה עבורי.

כיצד אני יכול להבטיח שאקלוט עידן+ בטלויזיה החדשה?

חברה אחרת? טכנולוגיה אחרת? ממיר חיצוני (זכור לי שגם הם עבדו גרוע)?

אין לי צורך בעידן+ בטלויזיות הישנות, אבל אם מישהו יודע כיצד, אשמח לנסות שוב, רק בכדי שאוכל לרכוש שוב LG עם שקט נפשי שזה אפשרי.

לא מתכנן לרכוש עד שאוכל לדעת בבטחון שאקלוט עידן+ 

בתודה מראש

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתחבר לאנטנה פרטית שלך או לאנטנה של הבניין ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזרמה ברשת באה בחשבון, או שנדרשת קליטה אלחוטית?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית פרטי עם שני קומות, אני בתחתית ואחי הקטן בקומה השניה עם כניסה נפרדת,

יש לי אנטנה פרטית?

מה שזכור לי מהילדות זה בתמונה למטה, יש מצב שזה עוד על הגג אחרי 30 שנה

image.png.1d4e05d9f01ab1a2ab7c7e6f1c57b2a6.png

לפני 5 דקות, sperial כתב:

הזרמה ברשת באה בחשבון, או שנדרשת קליטה אלחוטית?

ניסיתי עם הקיימות להיכנס לאתרים של הערוצים הללו ולהיכנס ללייב, אבל זה איטי ברמה כואבת, לא אופציה, אלא אם אני עושה את זה לא נכון (טלויזיה שפחות מותאמת/מעבד חלש)

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך אנטנה לעידן פלוס. אפשר לקנות בksp בכמה עשרות שקלים: https://ksp.co.il/mob/cat/266

או להכין אחת פשוטה בעצמך מכבל קואקסיאלי, אם זרוק לך בבית: 

בכל מקרה צריך לחפש את הנקודה והכיוון עם הקליטה.

אם אתה מאזור השפלה, אני יכול למסור לך אנטנה.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנטנה ישנה זה טוב אבל השאלה אם קיים חיבור כמו שצריך, ששום דבר לא התפורר במהלך ה30 שנה האחרונות שהאנטנה לא הייתה בשימוש.

מהו מיקומך בישראל? על מנת שנוכל לכוון אותך לאן לכוון את האנטנה.

יש מצבים שבהם האנטנה פנימית מתאימה. ובחייאת זום זום אל תקנה לי את האנטנות השטוחות (הן יעבדו לך רק במקומות עם הרבה אנטנות עידן+)

עדיף לקנות אנטנת rabbit ear מאשר השטוחה.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, yairw כתב:

בית פרטי עם שני קומות, אני בתחתית ואחי הקטן בקומה השניה עם כניסה נפרדת,

יש לי אנטנה פרטית?

מה שזכור לי מהילדות זה בתמונה למטה, יש מצב שזה עוד על הגג אחרי 30 שנה

image.png.1d4e05d9f01ab1a2ab7c7e6f1c57b2a6.png

ניסיתי עם הקיימות להיכנס לאתרים של הערוצים הללו ולהיכנס ללייב, אבל זה איטי ברמה כואבת, לא אופציה, אלא אם אני עושה את זה לא נכון (טלויזיה שפחות מותאמת/מעבד חלש)

יש מצב שהדבר הזה על הגג אבל מתפורר ושהכבל שיורד לבית כבר לא קיים. חוץ מזה, צריך אנטנה שמתאימה לתדרים של עידן פלוס ומכוונת לכיוון אנטנת השידור, מה שיש לך כנראה מתאים לתדרים ולאתרים שמזמן אינם פעילים.

בדוק אפשרות לרכוש סטרימר מתאים ולצפות מהרשת, כי כיום כל הטלויזיה עוברת לרשת. עד,כמה שאני מבין אפילו שידורי הלוויין של yes יופסקו בסוף השנה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכרון יעקב,

מבטיח לא לקנות אנטנת *מילה חצי גסה*, לכן אני מודה שאני חמר ומבקש הכוונה.

אין לי בעיה גם להוציא קצת יותר, זה יישמח את האישה

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, 

זכרון מושבה נחמדה מאוד..

לפי הציטוט למטה וכו', הכיוון שצריך להיות לך זה או צפון מזרח או דרום מזרח (למרות שהייתי הולך על הוספת עוד אנטנה לכיוון קפריסין בגלל המיקום האסטרטגי שלכם - החבילה היוונית אחלה בימים חמים).

לגבי האנטנה שלח תמונה של מה שיש ונתקדם משם. מה שכן, מניח שהכבילה כבר חוברה להוט/יס ולא קיימת כבילה לאנטנה אלא אם במהלך כל השנים דרשתם מהטכנאים לעבוד לצד הכבילה של האנטנה, קשה לי להאמין כי איכות הטכנאים לא בדיוק וואו בארץ וגם לא נראה לי שאתם חשבתם שתשתמשו באנטנה.

ציטוט

מקרא צבעים (לתמונה למטה) :
אפור : סופר מיקרו משדרון
ירוק קל /בית : מיקרו משדרון
ירוק כהה/משדר : מיני משדרון (חלקם 360 מעלות)
סגול/משדר : משדרון (360 מעלות)
אדום/POWER : משדר מרחבי (360 מעלות)

הקובץ הגיע מפה -> https://htmag.co.il/phpbb/viewtopic.php?t=300803

HAIFA-AFULA-HADERA.thumb.JPG.82eebb4ffa0fc5a0927eb1510d5583f1.JPG

או בגרסה של גוגל מפס

https://www.google.com/maps/d/u/2/viewer?mid=1MaXpTVLRD7r4mEkvq5TUMGMSb7mn8FrV&ll=32.60064116050526%2C35.00180686771784&z=11

ואיך שכחתי לציין - אם תכוון לכיוון דרום מזרח יכול להיות שגם תקלט את החבילה הפלסטינית.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, yairw כתב:

מכיתה ב לא הייתי על הגג, הגישה לא פשוטה,

אין פתרון שלא צריך טיפוס על גגות?

אוקיי, החדר שבו נמצאת הטלויזיה או שהולכת להיות בו, לאיזה כיוון הוא?

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרמת לי לפתוח מצפן,

מסתבר שהחלון לכיוון דרום, אבל הטלויזיה תהיה מולו על הקיר, מה שימקם אותה יותר קרוב למרכז הבית מאשר לקיר חיצוני

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, yairw כתב:

גרמת לי לפתוח מצפן,

מסתבר שהחלון לכיוון דרום, אבל הטלויזיה תהיה מולו על הקיר, מה שימקם אותה יותר קרוב למרכז הבית מאשר לקיר חיצוני

אז אפשר להעביר כבילה על הקיר לא ביג דיל (זה כבר תלוי באישה) ומשם להתקין מחוץ לחלון בתקווה שאין יותר מדי הפרעות מול הבית לדוגמה: בניינים גבוהים.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...