Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שחרור רכב חדש ללא ביטוח מקיף

שימו לב! השרשור הזה בן 315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן. החוק לא מחייב אף אחד לרכוש ביטוח מקיף.

אבל אם תעשה תאונה באוטו חדש התיקון יכול לעלות לך עשרות אלפי שקלים.. לא כדאי לקחת את הסיכון.

עריכה אחרונה על ידי GR1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@usafun איך לומר בעדינות, זה יהיה מאוד לא חכם. מילא הרכב שלך, זו בעיה שלך, אבל אתה עלול להיות מעורב בתאונה עם צד ג' - מאלטו מקרטעת ועד סדרה S חדשה או עמוד חשמל, ולהתבע על סכומים בני 6 ואף 7 ספרות. סיכון שלא כדאי לקחת.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, sperial כתב:

@usafun איך לומר בעדינות, זה יהיה מאוד לא חכם. מילא הרכב שלך, זו בעיה שלך, אבל אתה עלול להיות מעורב בתאונה עם צד ג' - מאלטו מקרטעת ועד סדרה S חדשה או עמוד חשמל, ולהתבע על סכומים בני 6 ואף 7 ספרות. סיכון שלא כדאי לקחת.

בסה"כ מדובר כאן על ביצוע מיגון לפי דרישות הביטוח, ואז שחרור הרכב מתבצע כשהרכב כבר עם ביטוח וממוגן. אבל כשהיבואן משקלל את המיגון בתימחור של הרכב, המחיר הוא כ-X ש"ח, ואילו מבדיקתי, כשאני עושה את המיגון לבד (אצל מתקין מורשה בביטוח כמובן) שאז המחיר הוא ככל הנראה חצי X... 

זה כמו כל "אקסטרא" שהיבואנים מציעים - רוב הסיכויים שאם תמצא את האקסטרא הזו לביצוע באופן עצמאי, יהיה יותר זול ממה שהיבואן מציע. זה כולל התקנות ו/או אפילו חבילת הטבות שכוללת כל מיני "צעצועים" (למשל מצלמה לרכב,  וכדומה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכון הוא שלך ולשיקולך.  בתקווה שהקמצנות לא תצריך אותך למכור את הדירה שלך.

מה הפרש המחיר בין התקנה על ידי היבואן לבין התקנה עצמאית? מה הפגיעה באחריות היבואן בגלל התקנה כזו? אישית לא הייתי לוקח את הסיכון. שמירת אחריות היבןאן שווה גם היא כמה מאות ש"ח.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, sperial כתב:

הסיכון הוא שלך ולשיקולך.  בתקווה שהקמצנות לא תצריך אותך למכור את הדירה שלך.

מה הפרש המחיר בין התקנה על ידי היבואן לבין התקנה עצמאית? מה הפגיעה באחריות היבואן בגלל התקנה כזו? אישית לא הייתי לוקח את הסיכון. שמירת אחריות היבןאן שווה גם היא כמה מאות ש"ח.

אין פגיעה באחריות היבואן. היבואן מציע לבצע מיגון אצל מתקין שלו, אבל לא מחייב.

אני קיבלתי מחברת המיגון פרטי מתקין מורשה שלהם.  חצי מחיר. אולי אף פחות מחצי מחיר.אמר לי שכלל איני משלם לו. אלא לחברת המיגון. התגמול שלו זה ישירות מחברת המיגון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, usafun כתב:

בסה"כ מדובר כאן על ביצוע מיגון לפי דרישות הביטוח, ואז שחרור הרכב מתבצע כשהרכב כבר עם ביטוח וממוגן. אבל כשהיבואן משקלל את המיגון בתימחור של הרכב, המחיר הוא כ-X ש"ח, ואילו מבדיקתי, כשאני עושה את המיגון לבד (אצל מתקין מורשה בביטוח כמובן) שאז המחיר הוא ככל הנראה חצי X... 

וחברת הביטוח לא מוכנה לבטח מראש ושתציג את אישור המיגון למחרת?

שיחריגו את נושא הגניבה לאותה יממה, ולפחות תהיה מוגן במקרה תאונה שאינו קשור למיגון.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Be roo כתב:

וחברת הביטוח לא מוכנה לבטח מראש ושתציג את אישור המיגון למחרת?

שיחריגו את נושא הגניבה לאותה יממה, ולפחות תהיה מוגן במקרה תאונה שאינו קשור למיגון.

כרגע יש חברת ביטוח שמוכנה לבטח את הרכב עם מיגון מינימלי. זה אולי משתקף בפרמיה יותר גבוהה.

במקרה הכי גרוע, יש לי טלפון של אלטע זאעכן שמוכן לגרור את הרכב החדש שלי עם החמור שלו - מנקודת המסירה אצל היבואן, עד למתקין של המיגון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר עם חברת הביטוח, אני אהמר שיש מספיק אנשים שמתקינים מיגון בעצמם.

שאל אם מוכנים לבטח תוך החרגה של ביטוח גניבה ל-24 שעות עד שתעביר אישור מיגון.

ולגבי גרירה של אלטע זאכן, גרירה כזו אינה חוקית, מסוכנת ועלולה לעלות לך הרבה יותר מההפרש בעלות התקנת המיגון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Be roo כתב:

דבר עם חברת הביטוח, אני אהמר שיש מספיק אנשים שמתקינים מיגון בעצמם.

שאל אם מוכנים לבטח תוך החרגה של ביטוח גניבה ל-24 שעות עד שתעביר אישור מיגון.

ולגבי גרירה של אלטע זאכן, גרירה כזו אינה חוקית, מסוכנת ועלולה לעלות לך הרבה יותר מההפרש בעלות התקנת המיגון.

זה לא חוקי גם אם הרוכב של העגלה זועק בגרון ניחר "אלטאע זאעכן" ומצלצל בפעמון?

כמה שהחיים לא הוגנים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, Be roo כתב:

החיים יהיו מאוד לא הוגנים אם בזמן הגרירה תתרחש תאונה ותשאר בלי אוטו כי לא מבוטח ונגרר ע"י מישהו שאינו מורשה לגרור רכב.

מה פתאום לא מורשה?! נראה לך שהייתי לוקח את הצ'אנס?

זה אלטאע זאעכן עם חמור היברידי. מורשה לגרירת רכבים עד רמת SUV.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה מזכיר לי את שרשורי רכישת מט"ח, דיונים אינסופיים איך לחסוך 10-20 אירו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...