Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיתוף: הזמנה לא מופיעה ברשימת ההזמנות באתר ALIEXPRESS.

nameuser
שימו לב! השרשור הזה בן 620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זו לא שאלה, רק שיתוף ואזהרה לקונים באתר הנ"ל.

רכשתי מוצר וכשרציתי לבדוק סטטוס הזמנה, גיליתי שהוא לא מופיע ברשימת ההזמנות, נעלם, בדקתי "All orders" (כל ההזמנות), בדקתי גם במחשב וגם בנייד.

בדקתי בדוא"ל ומצאתי את ההזמנה, שילמתי בפייפל וראיתי שחייבו אותי, ביקשתי החזר מפייפל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני פונה לתמיכה באתר הוא אומר לי לבחור מוצר, אבל המוצר לא מופיע שם.

בנוסף ניסיתי לאתר את המוכר, את המוצר (לפי item number), ללא הצלחה.

זה פעם ראשונה שזה קורה, אולי זו רק תקלה טכנית כלשהי, אבל זה עדיין מדאיג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית בעבר הזמנות נוספות מהאתר?

אתה בטוח שלא אתה עשית איזושהי טעות? אולי הזמנת באמצעות חשבון אחר?

אני פשוט מנסה לחשוב מה יכול לגרום לזה, כי הונאה מצד עלי אקספרס זה לא. יש מוכרים נוכלים, אבל הזמנה שלא מופיעה באתר זה או משהו שאתה עשית לא נכון, או תקלה טכנית. האפשרות האחרונה יכולה להיות, אבל באתר כל כך גדול אפשר קודם לחפש כיוונים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני שנים מזמין משם, יש לי חשבון אחד ולראיה יש לי את הקבלה של פייפל שנשלחה לדוא"ל שלי.

אני מתאר לעצמי שזו לא הונאה מצד אליאקספרס, אולי תקלה טכנית כלשהי, עם מוכרים נוכלים אני יודע להתמודד, אבל פעם ראשונה שקורה לי דבר כזה (ואני מזמין המון משם וגם ממשיך להזמין).

הדבר היחידי שעולה לי בראש מלבד תקלה טכנית הוא שאולי ביצעתי את ההזמנה דרך הנייד ללא התחברות לחשבון אבל ממה שאני יודע, חייב להתחבר לחשבון לפני ביצוע הזמנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפייפאל ובמייל יש את מספר ההזמנה שהוא בעצם קישור להזמנה באליאקספרס.

לאיזה דף אתה מגיע שאתה לוחץ על הקישור

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיוב של כרטיס האשראי רשום לרוב השם של המוכר. תבדוק ותמשיך הלאה עם מוצר אחר שקנית לאחרונה או שתקנה שוב את המוצר ותשלח הודעה למוכר/אלי

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, gsi16v כתב:

בפייפאל ובמייל יש את מספר ההזמנה שהוא בעצם קישור להזמנה באליאקספרס.

לאיזה דף אתה מגיע שאתה לוחץ על הקישור

בפייפל ובמייל יש item number ואת הכתובת פייפל של מקבל התשלום ([email protected] ) אין שום קישור למוצר, וגם לא הודעה שנשלחה לאימייל שלי בעת ביצוע התשלום מAli לגבי המוצר הספציפי הזה (בדרך כלל שם נמצא הקישור למוצר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא כזה..

האם כשנרשמת לאתר זה היה עם מייל וסיסמה? אם כן, ובמקרה ביקשת להתחבר באמצעות חשבון הגוגל שלך ולא דרך הקשת יוזר+סיסמה, יש או היה להם פאק מוזר שהם לא מזהים שזה אותו חשבון ונפתח סוג של חשבון חדש ללא היסטוריית הזמנות אבל כן עם אמצעי התשלום, אולי ההזמנה הסוררת הלכה לשם.

• אהבתי 3
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, aviaviavi כתב:

הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא כזה..

האם כשנרשמת לאתר זה היה עם מייל וסיסמה? אם כן, ובמקרה ביקשת להתחבר באמצעות חשבון הגוגל שלך ולא דרך הקשת יוזר+סיסמה, יש או היה להם פאק מוזר שהם לא מזהים שזה אותו חשבון ונפתח סוג של חשבון חדש ללא היסטוריית הזמנות אבל כן עם אמצעי התשלום, אולי ההזמנה הסוררת הלכה לשם.

צדקת!! אני לרוב מתחבר עם מייל וסיסמה, עכשיו בדקתי מה קורה אם אני מתחבר עם חשבון הגוגל שזהה לחשבון שלי בALI וכשעשיתי את זה, הופיע המוצר הנ"ל, נראה שבאמת יש באג ונוצר חשבון מקביל, אגב גיליתי ככה עוד מוצר שלא הופיע בחשבון העם המשתמש והסיסמה.

עריכה אחרונה על ידי nameuser
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא באג, אלא אם כן קישרת בין החשבון שכבר פתחת לבין היכולת להתחבר דרך גוגל, זה יפתח לך חשבון חדש

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להתקשקש עם העוזרת הוירטואלית הזאת..

כתוב livechat_link, באותיות קטנות ואתה אמור לעבור ישר לנציג אנושי

עריכה אחרונה על ידי aviaviavi
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, טרט כתב:

תתכתב עם שירות הלקוחות שלהם

בהתחלה זה בוט קצת התעקשות ומגיע נציג, הם מאוד נחמדים, ויאחדו לך את החשבונות

דיברתי עם נציגה, טענה שאי אפשר לאחד את החשבונות 😕  בנתיים אני אשאיר ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...