Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בסלקום פייבר, כאשר מחברים דירה אחת, אחרות בבניין מתנתקות

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו עוברים לבניין חדש ויש הרבה טענות על כך שיש הרבה ניתוקים באינטרנט בסיבים של סלקום שנגרמים מכך שבכל פעם שבא טכנאי לחבר דירה אחת הוא מנתק אחרות.

כאשר דיירים שהתנתק להם האינטרנט ניסו לגשת אל הטכנאים שעשו את החיבור החדש ולומר שהם כנראה ניתקו דירות אחרות במהלך תהליך החיבור, הטכנאים התחילו לצעוק עליהם ובשירות הלקוחות התחילו לטרטר אותם עד שהסכימו להגיע לתקן.

בבניין אחר גם אישרו לי שיש את הבעיה הזאת בסלקום ושהרבה אצלם התנתקו מסלקום בגלל זה.

גם לאנשים אצלנו כבר נמאס והרבה מחליפים חברה. הבעיה שאין לנו עדיין סיבים של פרטנר, אלא רק בזק שהם יקרנים והוט שיותר זולים אבל עם שירות מזעזע ואמינות בקנטים.

האם זה משהו מוכר שקרה לעוד אנשים, או שרק אצלנו בשכונה יש טכנאים חאפרים של סלקום שלא יכולים לחבר דירה בלי לנתק אחרת?

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברות משתמשות בקבלני משנה ואלה בעייה בפני עצמה. 

הנה דוגמא להתקנה לבתים צמודי קרקע , כבלים חשופים ללא אטימה , ואין עם מי לדבר.

image.thumb.png.327bfa3dfbdbe39ad029c5f5ca8ad63d.png          image.thumb.png.3a28d99693adf7f22eb459218c86ae22.png

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, bobi כתב:

והוט שיותר זולים אבל עם שירות מזעזע ואמינות בקנטים

הנסיון שלי עם הוט בזמן האחרון דווקא טוב.

גם אצלי בבניין טכנאי של סלקום קרע לי את הסיב של הוט בזמן התקנה, לא יודע אם בטעות או בכוונה. זה קרה ביום שישי לקראת צהריים. שיחה קצרה לשירות וביום ראשון על הבוקר התייצב אצלי טכנאי וסידר בזריזות את התקלה.

גם ההתקנה של הוט הייתה סבבה ובחינם.

גם אני לא הייתי בטוח שאני רוצה להתחבר להוט לאור כל העבר העשיר שלהם, אבל לפני שנה זו בערך הייתה האפשרות היחידה בבניין שלי והלכתי על זה. היום לא הייתי שולל אותם, עושה רושם שהם השתפרו משמעותית בשירות ובאמינות

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשכונה שלנו הסיבים עדיין לא חוברו, ה-DSL של בזק תקוע בהילוך שני, אז מחוסר ברירה אני על 500/10 מס"ש על הקואקס של הוט. סה"כ פועל טוב. ומאז שסידרתי את הרשת בתוך הבית - השחלתי מחדש חלק מהכבלים והחלפתי את כל המחברים, הסויץ' והתקנתי MESH, החיבור מהיר ויציב. ועדיין, ביום שיהיו סיבים אתחבר אליהם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה אתה צריך בבית יותר מ 500?

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך. בכל זאת הסיבים נחשבים יותר יציבים, ולפי מה שאני רואה גם חוסכים כמה עשרות ש"ח בחודש. כמובן ייבדק כשיהיה אקטואלי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה בבזק יקרנים? דמי התקנה? או דמי מנוי? ולמה אתה משווה אותם? לסלקום שלפי מה שאתה מספר לא עובד אצלך?

תשמע, אם אני במקומך, יורד מהסיפור של סלקום. לא מנסה להבין לעומד בדיוק מה עומד מאחורי הניתוקים האלה. לא בא לי לרדוף אחרי שירות לקוחות וטכנאים והיום הבית שלנו תלוי באינרנט יותר מאי פעם.

או שמשלם לבזק (ביוקר?) או שלוקח סיכון עם הוט ובמקרה הכי גרוע מתנתק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר יש התקנה, המעבר לבזק יתבצע ללא תשלום על ההתקנה. 

בשוטף הם אכן יקרים יותר מהאלטרנטיבות (אם כח לא בהרבה), ובבזק, אם אתה רוצה להתחבר עם ציוד פרטי, אתה צריך לדאוג גם למתאם סיב בעצמך, בעוד בסלקום / פרטנר זה מסופק בחינם או בדמי חכירה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, bobi כתב:

האם זה משהו מוכר שקרה לעוד אנשים, או שרק אצלנו בשכונה יש טכנאים חאפרים של סלקום שלא יכולים לחבר דירה בלי לנתק אחרת?

כן זה מוכר 

הבעיה מתחילה שבבניין של 20 דירות שמו מפצל של 8 חיבורים (לדוגמא)

כלומר אחרי ששמונה דיירים התחברו אי אפשר להתחבר יותר עד שיחליפו את המפצל

המתקינים הם עובדי קבלן שמקבלים כסף על כל התקנה

אז המתקין בא מנתק דירה אחת ומחבר לקוח חדש. מבחינת המערכת הוא השלים את העבודה ומקבל את כספו. 

הדירה שהוא ניתק כבר יפנו לשירות לקוחות וזה לא באחריות המתקין. 

עריכה אחרונה על ידי TomerLL
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.6.2022 בשעה 14:35, zaf כתב:

החברות משתמשות בקבלני משנה ואלה בעייה בפני עצמה. 

הנה דוגמא להתקנה לבתים צמודי קרקע , כבלים חשופים ללא אטימה , ואין עם מי לדבר.

image.thumb.png.327bfa3dfbdbe39ad029c5f5ca8ad63d.png          image.thumb.png.3a28d99693adf7f22eb459218c86ae22.png

מגיע מזל טוב?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אני על 500 מגה של הוט,(ללא חיוב נוסף בחבילה) כי הם לא מתקינים על סיבי בזק בשכונה, וגם חסרים להם ממירים.רק פרטנר כרגע.

בכלל יש בעייה של השחלה לבתים מארונות הרחוב כי התשתית החפורה בת 30 שנה וקשה להשחיל כבילה חדשה. צריך צוות התקנה אחר.🙄

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבים של פרטנר זה הכי טוב שאתה יכול להשיג היום

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...