Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הסיכוי לקבל תו נכה לרכבי ,עבור הורה קשיש ערירי בן 88 חולה סרטן

URSH
שימו לב! השרשור הזה בן 718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבי ויתר השנה על הרכב שלו ,ואני מסיע אותו לכל מקום מרוחק, ובעיקר לבדיקות וטיפולים 

בסרטן דם שיש לו.

השאלה האם יש סיכוי לקבל תו נכה עבורו, ואם כן איך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

בוודאי שאפשר לבקש. 

כל הפרטים, הטפסים והקישורים מופיעים בקישור מטה, בצורה ברורה ומסודרת.

https://www.kolzchut.org.il/he/תג_חניה_לנכה_ולקרוב_המסיע_בוגר_או_ילד_נכה

כשסבתא שלי חלתה בסרטן המזכירה במחלקה עזרה לנו עם כל הטופסיאדה (צריך אישור מאונקולוג מומחה וכו'). ממליץ שתפנה גם אליהם. 

חשוב להדגיש: אתה אמור להשתמש בתו רק כאשר אתה מסיע את הנכה לאן שהוא. גם אם אתה הולך לסופר כדי לקנות לו מצרכים, אתה לא אמור לחנות בחנית נכים, שכן אתה לא הנכה. 

רפואה שלמה. 

• רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאין פתרון יותר מתוחכם לנושא הזה.

גם אמי בת 88 חולה בסרטן, סובלת מכאבים איומים ובקושי הולכת.

אני, אחי ואחיותי לוקחים אותה לבדיקות וטיפולים.

הרבה פעמים אני נאלץ להוריד אותה בפתח מרפאה, להשאיר אותה לבד וללכת לחנות.

היה צריך איזשהו תג נכה על שמה שנמצא אצלה, וניתן לשים אותו ברכב של מי שמסיע אותה באותו היום.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw
  • רעיון טוב! 2

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הליך פשוט ביותר.

לוקחים מכתב מרופא המשפחה המתאר את האבחנות ואת המצב, בתוספת העובדה שאבא שלך מתקשה ללכת.

מורידים את הטפסים מאתר משרד התחבורה בקישור הבא ממלאים את טופס בקשה לתו ושאבא שלך יחתום.

נכנסים לאתר הממשלתי האישי של אבא שלך, מגישים את הבקשה דרך שם. מעלים את טופס הבקשה + המכתב מהרופא.

(בדרך כלל) מקבלים את התו בדואר האלקטרוני תוך ימים בודדים.

ניתן לשנות את מספרי הרכב המשויכים לתו בכל עת דרך האתר האישי הממשלתי של בעל התו (זמן העדכון 24 שעות) על התו עצמו לא מופיע מס ' רכב.

בריאות שלמה לאבא.

בצעתי את ההליך הנ"ל עבור בעלה של אמא שלי לפני חודשים מספר - בדיוק כפי שכתבתי. האישור לתו הגיע בדוא"ל 3 ימים אחרי הגשת הבקשה, התו הגיע בדואר אחרי שבוע נוסף.

@amosbmw  הצעתך נכונה, וגם כבר מיושמת.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענו לך.

שים לב כי התג יזכה אותך באופציה לחנות בחניית נכה או בחנייה אסורה (בהגבלות המופיעות בהודעה שתקבל עם התג). התג לא מזכה אותך בפטור מתשלום אגרת רישוי שנתית, אלא אם הרכב רשום על שם אביך או אשתו, או על שם אפוטרופוס חוקי, אם ישנו.

• אהבתי 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שיש לו תו נכה למעלה מ-38 שנים - לא ממליץ לחנות בחניה אסורה, במקרה שתקבל דו"ח קשה מאד לבטלו. 

• רעיון טוב! 2

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, zvit כתב:

כמי שיש לו תו נכה למעלה מ-38 שנים - לא ממליץ לחנות בחניה אסורה, במקרה שתקבל דו"ח קשה מאד לבטלו. 

מה כוונתך, אם אני מוריד את אבי ליד בלינסון וחונה ,בחניית נכה, כחול לבן, או אדום לבן, אני צפוי לקנס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באדום לבן, שים לב שזה מותנה בכך שאתה לא מפריע לתנועה. כנל על המדרכה לא להפריע להולכי רגל.

כחול לבן ונכים חופשי. 

• רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, URSH כתב:

אבי ויתר השנה על הרכב שלו ,ואני מסיע אותו לכל מקום מרוחק, ובעיקר לבדיקות וטיפולים 

בסרטן דם שיש לו.

השאלה האם יש סיכוי לקבל תו נכה עבורו, ואם כן איך?

אני מניח שהיה לו כבר תג נכה לפני,

היה פשוט אפשר לעשות העברה למספר רישוי אחר, תהליך פשוט יותר.

אתה גם תקבל את הפטור מאגרת רישוי לרישיון רכב, במידה והרכב שלך הוא היחיד ומוגדר כראשי.

רפואה שלמה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שיש עילה לקבלה, מצד שני אנו בגרים במדינת הסובל.

תבדוק עלות מול תועלת, כמה זמן זה יכול לקחת (שתהיה בריאה אמא שלך ותחיה חיים ארוכים וטובים) והאם אחרים נתקלו בקשיים במקרה דומה.

המון בהצלחה ורק בריאות

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, URSH כתב:

מה כוונתך, אם אני מוריד את אבי ליד בלינסון וחונה ,בחניית נכה, כחול לבן, או אדום לבן, אני צפוי לקנס?

ליד בילינסון באדום לבן = קנס בטוח.

נכים וכחול לבן - אין בעיה.

• רעיון טוב! 1

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, ניקו פ. כתב:

לא מפריע

לא מפריע זה ענין סובייקטיבי.

אדום-לבן בהגדרתו נמצא בשימוש במקום שבו חניה תהווה הפרעה לתנועה.

מידת ההפרעה משתנה ממקום למקום וכל אדם יכול להעריך אותה אחרת, כך שקורה לא מעט שנכים חונים במקום אסור ומקבלים דו״ח וצריכים להלחם כדי לבטלו בטענה שההפרעה היתה שולית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, tinoki כתב:

ענו לך.

שים לב כי התג יזכה אותך באופציה לחנות בחניית נכה או בחנייה אסורה (בהגבלות המופיעות בהודעה שתקבל עם התג). התג לא מזכה אותך בפטור מתשלום אגרת רישוי שנתית, אלא אם הרכב רשום על שם אביך או אשתו, או על שם אפוטרופוס חוקי, אם ישנו.

לפי החוק החדש משבוע שעבר תוכל להוסיף את שמו לרכב שלך בדואר ללא שתרשם לך יד נוספת ברישיון של הרכב. לא יודע אם אבא שלך מסוגל ללכת לדואר (נראה לי שא"א להוסיף אדם באיזור האישי).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@David2540 המטרה הראשונית היא לעזור לאבא, לא לחסוך גרוש וחצי באגרת רישוי ואח"כ להסתבך עם צורך בצו ירושה כדי לקבל חזרה את הבעלות על הרכב שלך...

• רעיון טוב! 2

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...