Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצת כיוון פרונט בטסט

David2540
שימו לב! השרשור הזה בן 690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השבוע עשיתי טסט לאוטו והרכב עבר את הטסט, אבל במשרד קבלה אמרו לי שקיבלתי המלצה לעשות כיוון פרונט, ואם אני עושה אצלם יש לי הנחה של 100 שקל זה יעלה לי 177.

מציין בנוסף שהרכב עבר תאונה פחחות לפני שבעה חודשים, ובדקתי במכון שהגלגלים מאוזנים ושלא נפגעו הצירים.

האם זה המלצה שאפשר לסמוך עליה או שהם ממליצים לכולם בשיטת המצליח? האם המחיר זול?

(יכולה להעלות את תוצאות הטסט אם זה עוזר).

עריכה אחרונה על ידי David2540
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, לא כתבת באיזה מכון מדובר אז לא יוכלו לומר לך האם נתקלו בזה שם בעבר. בגדול אין שיטת מצליח בזה. 

אם יש צורך בכיוון פרונט, עדיף שתאמר מאיזה איזור אתה כדי שתוכל לקבל המלצה על מכון טוב, ההפרש מזערי לעומת מה שהציעו לך. 

• לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

המחיר שהציעו לך זול יותר ממה שמבקשים במכוני פרונט. אבל ההפרש לא גדול. 

אני מניח שמציעים את השירות להרבה אנשים.  בגדול כיוון פרונט ( או לפחות בדיקת תקינות פרונט ) מומלץ. זה יכול להאריך בצורה משמעותית את חיי הצמיגים הקדמיים. 

אם הפרונט לא תקין, זוג צמיגים קדמיים יישחק בצורה לא אחידה בפרק זמן קצר יחסית.

למי שביקש המלצה - כמה פעמים הגעתי ל"פרונט ארביב " חולון והייתי מרוצה. 

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם האחרונה שעשיתי כיוון פרונט במכון טסטים (הרגיש כמו דמי מעבר טסט) לא הייתי מרוצה מהתוצאה.

לא מכליל...

אבל לעובד לא היה סבלנות לרכב שלי.

כיוון בצורה רשלנית.

ההגה הפך להיות לא מיושר.

הרכב התחיל (לא היה לפני) למשוך ימינה 

בקיצר יותר גרוע ממה שנכנס.

למדתי שכדאי לעשות פרונט דווקא במקומות הפחות עמוסים.ככה יש לעובד יותר "פנאי" לכוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Mega כתב:

מתעלק

מחפש מכון פרונט באזור המרכז מומלץ 

אזור ראשל"צ -רחובות

פרונט מוטורס. פעם בדיקת פרונט עלתה שם 200 שח נדמה לי. רק בדיקה. בלי כיוון.

יש את המעבדה לרכב בחולון.

יש גם מכון בדיקה ופרונט ''נבדקי רכב'' בראשלצ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...