Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנעה אחורית + מנוע גדול / טורבו עד 85K

VromVrom
שימו לב! השרשור הזה בן 932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, dor_shay כתב:

האם גוליה 2017 עם סטייג 1 (320 כח סוס הנעה אחורית) וביטול מגבלות מתאימה?

אתה מציע לי את הרכב הזה עד 85k שקל?

כן!! איפה אני חותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, VromVrom כתב:

אתה מציע לי את הרכב הזה עד 85k שקל?

כן!! איפה אני חותם?

אני לא מציע רק מתייעץ 🙂, כן אפשר למצוא מידי פעם מציאות באזור ה100 ( לא ב85 …)

אני לא באמת מכיר את הרכב אבל חושב על לבצע רכישה כזאת בעתיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, dor_shay כתב:

אני לא מציע רק מתייעץ 🙂, כן אפשר למצוא מידי פעם מציאות באזור ה100 ( לא ב85 …)

אני לא באמת מכיר את הרכב אבל חושב על לבצע רכישה כזאת בעתיד

מסקירות שראיתי נראה שהוא בעל התנהגות טובה ומהנה אני חושב שזה היה בערוץ לאון דרייב שהוא עושה איתה נסיעה על המסלול, ורוב הנסיעה היתה על הצד. 

עריכה אחרונה על ידי VromVrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, VromVrom כתב:

מסקירות שראיתי נראה שהוא בעל התנהגות טובה ומהנה אני חושב שזה היה בערוץ לאון דרייב שהוא עושה איתה נסיעה על המסלול, ורוב הנסיעה היתה על הצד. 

אני חושב שלאון נהג על הגרסת תלתן עם 500+ כח סוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון צודק

עדיין חושב שזה יהיה אפשרי להנות מהג'וליה גם לא בגרסת קיצון (תלתן) שלה.

מחיפוש קצר ביוטיוב נראה שזה אחלה רכב להחליק איתו

עריכה אחרונה על ידי VromVrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאדילק ATS שנת 2013-4 נכנסת לך בתקציב.

הנעה אחורית, 272 כ"ס, דיילי מצוינת ומפנקת וגם לא פראיירית במסלול.

בגרסת הפרימיום גם תקבל דיפ', בולמים מגנטיים, מתלים אדפטיביים ועוד.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Mr_Shankly כתב:

קאדילק ATS שנת 2013-4 נכנסת לך בתקציב.

הנעה אחורית, 272 כ"ס, דיילי מצוינת ומפנקת וגם לא פראיירית במסלול.

בגרסת הפרימיום גם תקבל דיפ', בולמים מגנטיים, מתלים אדפטיביים ועוד.

היי, תוכל לפרט על אמינות של ATS. לפי מה שבדקתי האמריקאים לא נותנים לה ציון גבוה באמינות לעומת רכבי יוקרה אחרים. יש בה איזה בעיות מיוחדות שצריך להיזהר בקניה של שנתון 2014?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@v3p89 הכלל הוא פשוט: תתחזק את האוטו לפי הספר ובלי קיצורי דרך - תקבל מנוע (ואוטו) ללא בעיות.

תמלא שמנים שלא בתקן או שתחפף בטיפולים - תחליף מנוע מהר.

קראתי בהמון פורומים וקבוצות שהאמריקאים אוהבים לעשות הרבה שיפורים במנוע הזה, שלא כ"כ בנוי לעומס רב ממה שתוכנן.

אם אתה לא הולך לשפר אותו בצורה מטורפת, אין לך מה לדאוג.

נ.ב: לחלק מה-ATS בארץ החליפו מנוע עקב הנחייה שגויה למוסכים בארץ לפני מס' שנים למלא שמן שלא היה בתקן הנכון. מאז ההחניות שונו ותוקנו.

@tomermax ו - @motek מוזמנים להוסיף את השנקל שלהם בנושא, לאחר שדרדרתי (או עודדתי :-) ) אותם לרכוש אחת כזו בסופו של דבר.

עריכה אחרונה על ידי Mr_Shankly
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Mr_Shankly כתב:

נ.ב: לחלק מה-ATS בארץ החליפו מנוע עקב הנחייה שגויה למוסכים בארץ לפני מס' שנים למלא שמן שלא היה בתקן הנכון. מאז ההחניות שונו ותוקנו.

האם ייתכן ומישהו עשה אחזקה במוסך לא מורשה ואני אקנה רכב עם מנוע פגום שלא הוחלף במסגרת האחריות? 

מה עלות אחזקה שגרתית (שמן, מסננים) לרכב? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על ATS פרימיום. אצלי כחצי שנה אחת כזאת.

בגדול - אני חושב שהתמורה שהיא נותנת בעד המחיר שלה הוא פשוט לא ניתן להשוואה לאף רכב אחר (במיוחד כשהיא קצת מזדקנת, בגלל ירידת הערך הבלתי מוסברת של אמריקאיות).

בקטן:

יתרונות:

1. מפנקת יותר מהסלון שלי בבית - מרווחת, תנוחת נהיגה מעולה, איכות חומרים ראויה לשבחים, מזגן חזק מדיי גם לאוגוסט, מאובזרת ברמה של רכבי 2021 אם לא יותר, מערכות חשמל אמינות מאוד ...

2. כיפית מאוד לנהיגה אגרסיבית / ספרטיבית - כוח, דיפ' מוגבל החלקה, מתלים מעולים, ברקסים מצויינים (אך אסייג שאצלי הם לא סטוק ולא מכיר את הסטוק).

חסרונות:

צפוף מאחור, מולטימדיה בלי אנדרואיד (אני הוספתי, אפשרי מבלי להחליף את המערכת המקורית), גדולה לחניות, רוב החלפים כמו מצבר, נורות וכו קצת מורכב יותר להחליף מרוב הרכבים, תאורת קסנון ראשית ולא לד (אני סתם מחפש עכשיו), מנוע עדין לשיפורים - לא כדאי לשפר וכמובן לא לקנות משופרת, תחזוקה לא יקרה מאוד אבל כן מעט יותר יקרה ממאזדה נגיד, קשה למצוא מוסכים שמתמחים / מכירים טוב את הרכב הזה, לא רכב קטן וקל בלשון המעטה, ואם אתה רגיל לאחד כזה, אז תיהיה לך תקופת הסתגלות - לא יודע אם זה חסרון, אבל כן ראיתי לנכון לציין את זה כאן כי זה די שונה בנוף לעומת רוב הרכבים הספורטיביים בתקציב שלך, והתחושה וההתנהגות שלה בהתאם.

אומנם כתבתי הרבה חסרונות, אבל הייתי מאוד קטנוני, וגם חלקם תקפים כמעט לכל רכב ספורט בתקציב שלך / בשנתון הזה.

שורה תחתונה - לך סע על אחת, תבין.

סתם למשוך תשומת לב:

DSC07976.thumb.jpg.19d714816d70495c84339b7873d206e2.jpg

עריכה אחרונה על ידי motek
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.11.2021 בשעה 13:08, v3p89 כתב:

האם ייתכן ומישהו עשה אחזקה במוסך לא מורשה ואני אקנה רכב עם מנוע פגום שלא הוחלף במסגרת האחריות? 

מה עלות אחזקה שגרתית (שמן, מסננים) לרכב? 

מחזק את כל מה ש @motekכתב.

שורה תחתונה: סע על אחת (רק פרימיום) ותחליט אם זה בשבילך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.11.2021 בשעה 19:59, motek כתב:

מצטרף להמלצה על ATS פרימיום. אצלי כחצי שנה אחת כזאת.

בגדול - אני חושב שהתמורה שהיא נותנת בעד המחיר שלה הוא פשוט לא ניתן להשוואה לאף רכב אחר (במיוחד כשהיא קצת מזדקנת, בגלל ירידת הערך הבלתי מוסברת של אמריקאיות).

בקטן:

יתרונות:

1. מפנקת יותר מהסלון שלי בבית - מרווחת, תנוחת נהיגה מעולה, איכות חומרים ראויה לשבחים, מזגן חזק מדיי גם לאוגוסט, מאובזרת ברמה של רכבי 2021 אם לא יותר, מערכות חשמל אמינות מאוד ...

2. כיפית מאוד לנהיגה אגרסיבית / ספרטיבית - כוח, דיפ' מוגבל החלקה, מתלים מעולים, ברקסים מצויינים (אך אסייג שאצלי הם לא סטוק ולא מכיר את הסטוק).

חסרונות:

צפוף מאחור, מולטימדיה בלי אנדרואיד (אני הוספתי, אפשרי מבלי להחליף את המערכת המקורית), גדולה לחניות, רוב החלפים כמו מצבר, נורות וכו קצת מורכב יותר להחליף מרוב הרכבים, תאורת קסנון ראשית ולא לד (אני סתם מחפש עכשיו), מנוע עדין לשיפורים - לא כדאי לשפר וכמובן לא לקנות משופרת, תחזוקה לא יקרה מאוד אבל כן מעט יותר יקרה ממאזדה נגיד, קשה למצוא מוסכים שמתמחים / מכירים טוב את הרכב הזה, לא רכב קטן וקל בלשון המעטה, ואם אתה רגיל לאחד כזה, אז תיהיה לך תקופת הסתגלות - לא יודע אם זה חסרון, אבל כן ראיתי לנכון לציין את זה כאן כי זה די שונה בנוף לעומת רוב הרכבים הספורטיביים בתקציב שלך, והתחושה וההתנהגות שלה בהתאם.

אומנם כתבתי הרבה חסרונות, אבל הייתי מאוד קטנוני, וגם חלקם תקפים כמעט לכל רכב ספורט בתקציב שלך / בשנתון הזה.

שורה תחתונה - לך סע על אחת, תבין.

סתם למשוך תשומת לב:

DSC07976.thumb.jpg.19d714816d70495c84339b7873d206e2.jpg

למה הכוונה מנוע עדין לשיפורים? יש רשמים לא טובים? יש בעיות הכוונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, bigmik כתב:

למה הכוונה מנוע עדין לשיפורים? יש רשמים לא טובים? יש בעיות הכוונה?

בעיקר שמועות מחברה ששיפרו ושפכו מנוע מהמועדון של הקאדילקים. זה יכול לקרות לכל רכב כן? אבל בוא נגיד שזה יותר נפוץ מאשר מה שתשמע על ואגיות ששפכו מנוע, ועוד ואגיות בכללי יש הרבה יותר.

המנוע באופן כללי כסטוק אצלי לא עשה שום בעיה ולא מכיר בעיות נפוצות במנוע.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון עם קאדילק cts מנוע 3.6 הנעה אחורית, אמנם הרכב היה של חבר אבל נהגתי בו המון, לא שיש לי ניסיון משמעותי עם המתחרות אבל הcts הייתה מהנה ברמות. 

למעט בעיות חשמל חיישנים כאלו ואחרים  ב-8 שנים שהרכב היה אצל החבר לא היו בעיות שקשורות למנוע/גיר.

היתרון בcts הוא שהביקוש מאוד נמוך וכך ניתן לרכוש רכב משנתון יחסית מתקדם בכלום כסף.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...