Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיואש כבר נזילת שמן ביונדאי גטס 2008

alonzk12
שימו לב! השרשור הזה בן 1078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 52 דקות, ba323f כתב:

אל תיגע תחזור למוסך.

רואים שעשו עבודה ממש מדהימה דאגו לנקות את המכסה ואת הכל האיזור, וגם סגרו את כל הברגים כמו שצריך, וואו.

ברכב הזה לאחר פירוק המכסה שסתומים יש לבדוק אותו הטב הוא נוטה לפתח סדקים ומשם כל הצרות.

עוד דבר, צריך אטם מקורי או איכותי ולא סיני.

הם יקחו לי עוד 300 שקל עם זה רק לחזק ברגים אני יכול לעשות את זה בעצמי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילמת? קיבלת עבודה גרועה חזור לקבל את מה שמגיע לך, הם יפרקו שוב וירכיבו כמו שצריך על חשבונם כולל תיקון הברגות במידה ונגרם נזק.

אלא אם כן המכסה סדוק תצטרך לשלם על אחד אחר אם תרצה להחליפו כדי לפתור בעיה (על עבודה לא תצטרך לשלם) ותסכם איתם הכל לפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, ba323f כתב:

שילמת? קיבלת עבודה גרועה חזור לקבל את מה שמגיע לך, הם יפרקו שוב וירכיבו כמו שצריך על חשבונם כולל תיקון הברגות במידה ונגרם נזק.

אלא אם כן המכסה סדוק תצטרך לשלם על אחד אחר אם תרצה להחליפו כדי לפתור בעיה (על עבודה לא תצטרך לשלם) ותסכם איתם הכל לפני.

לפי מה אתה רואה שזה עבודה גרועה? בעיקרון אני הבאתי להם את האטם והם הרכיבו לי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה באמת שואל אז כנראה שאתה מרוצה והכל בסדר.

1. בזמן שמפרקים את המכסה נהוג לנקות אותו היטב לבצע לו שטיפה שיראה נורמלי ויבש, מסביב כל ההזעות שמן הישנות מנקים אותם כך מוודאים שהעבודה הצליחה ושאין יותר נזילות.

2. רואים עדיין נזילות.

3. רואים בורג פתוח, לזה אתה קורא עבודה? או שכנראה אתה רגיל לזה, אני לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, ba323f כתב:

אם אתה באמת שואל אז כנראה שאתה מרוצה והכל בסדר.

1. בזמן שמפרקים את המכסה נהוג לנקות אותו היטב לבצע לו שטיפה שיראה נורמלי ויבש, מסביב כל ההזעות שמן הישנות מנקים אותם כך מוודאים שהעבודה הצליחה ושאין יותר נזילות.

2. רואים עדיין נזילות.

3. רואים בורג פתוח, לזה אתה קורא עבודה? או שכנראה אתה רגיל לזה, אני לא.

הוא פירק לי את המכסה ניקה שם אטם חדש וסגר אחרי זה לא ראיתי נזילות משם שלוש חודשים רק עכשיו ראיתי בגלל זה ושמתי לב לבורג הזה בגלל שזה היה לפני הרבה זמן אנע לא חושב שהוא יזכור מה הוא עשה לכן אני ילך למישהו אחר רק אני צריך לדעת מה להגיד לו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, ba323f כתב:

אוקיי, תגיד שעברו 3 חודשים חשבתי שכל זה קרה בימים האחרונים.

לא איפה עם זה היה ככה ברור שהייתי חוזר בדקתי את זה בימים הראשונים לא ראיתי כלום לכן מוזר לי שזה חזר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...