Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גניבות רכב מתוחכמות

zaf
שימו לב! השרשור הזה בן 868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 19 שעות, Sparrow420 כתב:

בשביל לגנוב את הקוד מהשלט את צריך שהוא ישדר אותו כשהרכב לא "מקשיב" וללכת לפתוח את הרכב לפני שהבעלים פותח/נועל אותו

היה נכון במילניום הקודם, היום ישנן שיטות ווידוא (Authentication) הרבה יותר מתוחכמות. סתם כדוגמה, ישום השימוש במפתח פרטי וציבורי ממש אינו מסובך עם הפרוססורים היום (השתמשתי בזה לפני מספר שנים בפרויקט כלשהו עם ספרית קוד פתוח)

לפני 10 דקות, ידני כתב:

לחבר שלי נגנב הרכב , הצלחנו לזהות מיקום של הרכב דרך הפלאפון שלו , והחכמים שיודעים רק לתת דוחות  השתינו במכנסיים 

ןמה עשיתם אז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, korola כתב:

זה בדיוק מה שהבנתי כבר בפעם הראשונה.

עכשיו נניח אני חכם ומחביא כמה כאלה ברכב שלי.
אז הגנב עולה עם אייפון שלו לרכב ומתחיל לנסוע , אז בעצם האייפון שלו מתחבר לאיירטגים שנמצאים ברכב ומדווח לי איפה הרכב נמצא.

אבל האייפון של הגנב גם מודיע לו שעוקבים אחריו , הרי אפל לא יודעים שהוא גנב ונכנס לרכב שלך , מבחינתם הם בחור תמים שהכניסו לו איירטג לתיק. 

מניח שבעל הרכב יקלוט שהרכב גנוב עוד הרבה לפני שהאייפון של הגנב יודיע לגנב שיש עליו אייר טאג שמרגל אחריו וגם אם הוא יודיע עדיין יהיה מיקום אחרון של האייר טאג, כי זה לא יעיל אם על השניה הראשונה הוא יודיע על ריגול זה כמו שיהיה לי נוסע באוטו עם אייפון ברכב שלי שיש בו איירטג והוא יקבל התראות על ריגול.. אין לי את האיירטג אבל ככה הבנתי שהוא עובד לפי הסקירה הזאת:

מעניין איך זה עובד בשימוש ממושך ואם זה באמת יעיל, לא שמעתי עליו תלונות בתכלס חוץ מכמה שטענו שהוא לא שימושי אבל זה כבר דעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...