Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט טריילבלייזר או סובארו XV ?

ronen7
שימו לב! השרשור הזה בן 1173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, point of view כתב:

לדעתי אתה עושה בחירה נכונה , 

לפני שנה רכשנו XV crosstrek plus ואנחנו מאוד מרוצים . 

אמנם תא המטען יחסית קטן , אבל מספיק עבורנו ( משפחה עם שלושה ילדים אך בלי צורך בעגלה).

לגבי מראה , הבלייזר אמנם יפה אבל זה עניין של טעם , אני חושב שה XV גם יפה. 

לגבי ביצועים , אני לא יודע למה אתה מצפה , אין ספק שיש רכבים יותר זריזים. אני באופן אישי לא הרגשתי מחסור בכוח (אבל אני נוסע רגוע). 

בכל אופן בהלצחה. 

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• שבועיים מאוחר יותר ...

סובארו זו כבר לא האמינות של פעם.גיר רציף מעפן שנוטה לשבוק בקילומטראז נמוך,מערכת מיזוג יקרה לתיקון ולא עמידה ועוד ועוד.שומר נפשו ירחק.
נ.ב.
יש כרגע הארכת אחריות על הגיר הרציף המעפן הזה בשל תביעה יצוגית.
בחיים לא אקנה סובארו יותר.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בכמה מהדגמים הישנים.

ציטוט

Is the Subaru CVT Reliable?

Several older models have experienced Subaru CVT problems – enough so that Subaru has offered factory warranty extensions on these vehicles. Affected models include:

2010-2015 Legacy

2010-2015 Outback

2012-2015 Impreza

2013-2015 Crosstrek

2014-2015 Crosstrek Hybrid

2014-2015 Forester with 2.5-liter four-cylinder engine

2014-2015 Forester with turbocharged 2.0-liter four-cylinder engine

2015 WRX 2.0

2015 Legacy and Outback with 3.6-liter V-6 engine

For these models, the manufacturer’s powertrain warranty has been extended from 5 years/60,000 miles to 10 years/100,000 miles.

Newer Subarus feature updated CVT technology and software. The chance that a newer model will encounter a Subaru CVT problem is less likely. Overall, Subaru earns high reliability ratings for its recent models.

https://www.automoblog.net/2020/11/28/subaru-cvt-problems/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה נוספת למחשבה- אם אתה רוצה 4X4, מעוניין במרווח גחון וכן רוצה לרדת לשטח ואולי גם קצת יותר רחוק מהשביל ביער בן שמן ומעוניין להיות מופתע מהעבירות שיש לרכב להציע ובגלל שלא ראיתי דרישה ספציפית לגיר אוטומטי אז אני שואל מה לגבי דאציה דאסטר דיזל 4X4 ?

הבגאז גדול יותר מהסובארו, יכולת השטח גבוה יותר, הגיר אמין יותר מהרציף המתחמם של הסובארו וההדל בצריכת הדלק יהיה שמיים וארץ...

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Roycohen1979 כתב:

אופציה נוספת למחשבה- אם אתה רוצה 4X4, מעוניין במרווח גחון וכן רוצה לרדת לשטח ואולי גם קצת יותר רחוק מהשביל ביער בן שמן ומעוניין להיות מופתע מהעבירות שיש לרכב להציע ובגלל שלא ראיתי דרישה ספציפית לגיר אוטומטי אז אני שואל מה לגבי דאציה דאסטר דיזל 4X4 ?

הבגאז גדול יותר מהסובארו, יכולת השטח גבוה יותר, הגיר אמין יותר מהרציף המתחמם של הסובארו וההדל בצריכת הדלק יהיה שמיים וארץ...

הכיסא בדאציה  לא מתאים לנו - כואב הגב ....

1

אשתי שתחייה כרגע נבהלה ממה שכתוב על תצרוכת דלק של ה סובארו xv וכרגע מתעניינת בטויטא ראב 4 ת בנזין 4x4 אבל הוא קצת יקר .

עריכה אחרונה על ידי ronen7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראב 4 יקר יותר ונראה איכותי יותר. 

את ה סובארו XV מחליף דגם שכבר נמצא באירופה. 

יתרונות וחסרונות לכל רכב , דילמה. 

הכוונה שלנו שרוב הנסיעות יהיו עירוניות

וטיפה בשבילי עפר. 

נמשיך להתלבט. יותר טוב מלשמוע חדשות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הסובארו כרגע לא מחליף שום דגם. ה-XV עבר רק לאחרונה מתיחת פנים והשיווק בישראל התחיל בסוף השנה שעברה. למחליף יקח לפחות שנה או שנתיים.

לרכב שנוסע בעיקר בעיר המימדים של ה-XV, הראות החוצה והפרופורציות יהיו הרבה יותר נוחים.

זה ברור שיש יתרונות וחסרונות לכל רכב, אבל אתה צריך להבין מה היתרונות והחסרונות שרלוונטיים לך.

אם כבר אתם קופצים לרכב גדול יותר אז סובארו פורסטר קצת יותר הגיוני מראב 4 משום שהוא מציע אותה חבילה פחות או יותר במחיר אטרקטיבי ואני מהמר שיכולת השטח שלו עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שנבהל מצריכת הדלק של ה xv לא ימצא את הראב4 בנזין או הפורסטר כמתאימים. 

אני חוזר שוב להמלצה המקורית שלי. 

אל תגבילו את החיפוש לרכבי 4x4 בלבד. 

אין היצע ואין דגם ממש מוצלח וחסכוני. 

כל ג'יפון יסע בשבילי עפר בלי שום בעיה. 

סיטרואן c5 שיין פק דיזל יתן לכם מרווח פנימי מצויין, אבזור בשפע, יחידת הנעה מוצלחת וחסכונית ומרווח גחון גדול. 

יחד עם 5 שנות אחריות, נראה שזו חבילה מצויינת עבורכם. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם קורולה וסיוויק יסעו בשבילי עפר בלי שום בעיה. עשיתי ולא פעם. תלוי לאיזה 5% בן אדם מתכוון. אם זה פיקניק ביער בן שמן, מסכים. אבל אם כוונה למשהו יותר מעניין שיכנס לאתרים של קבוצות סובארו ויסתכל סרטוני טיולים שהם עושים (מזהיר מראש - מדבק 🙂). זה לא אקסטרים, אבל יש לי ספק רב שמשפחת 3008 מסוגלת לזה. אני נמצא כרגע בדיוק באותו מצב ואחרי הרבה חיפושים ושאלות הגעתי למסקנה שיש רק 2 אפשרויות בקבוצה הזאת. פורסטר / XV או אם אין בעיה עם גיר ידני וסוגרים עיניים בתוך הסלון - דאסטר. דלק? אין ארוחות חינם.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, mikyl כתב:

גם קורולה וסיוויק יסעו בשבילי עפר בלי שום בעיה. עשיתי ולא פעם. תלוי לאיזה 5% בן אדם מתכוון. אם זה פיקניק ביער בן שמן, מסכים. אבל אם כוונה למשהו יותר מעניין שיכנס לאתרים של קבוצות סובארו ויסתכל סרטוני טיולים שהם עושים (מזהיר מראש - מדבק 🙂). זה לא אקסטרים, אבל יש לי ספק רב שמשפחת 3008 מסוגלת לזה. אני נמצא כרגע בדיוק באותו מצב ואחרי הרבה חיפושים ושאלות הגעתי למסקנה שיש רק 2 אפשרויות בקבוצה הזאת. פורסטר / XV או אם אין בעיה עם גיר ידני וסוגרים עיניים בתוך הסלון - דאסטר. דלק? אין ארוחות חינם.

תודה. פיגֿו - מפחד מאמינות.  דאסטר , השירות שלהם נהדר , גם הצלחתי להשיג נסיעת מבחן מהרגע להרגע - מכונת שיווק נהדרת ,  אבל אשתי סבלה מהכיסא הלא נוח , נסענו נסיעת מבחן מסביב לאיקאה בראשל״צ בכביש רגיל - כמה דקות של נסיעה הספיק לה ...

אנחנו זוג מבוגרים , אין בעיה של מקום או ילדים מאחור. אשתי מורת דרך מוסמכת ולכן מכירה כל שביל בארץ.

ישבנו בראב 4 אבל הוא נראה ענק מה גם שיקר יותר והם קצת שחצנים - לא מוכנים לשמוע על הנחה כלל. ההבדל בין ראב 4 לסובארו xv מגיע לכ 40000 שח !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שעם האוכל מגיע התיאבון.
אם אתם אוהבית לטייל, אתה עשוי להיתקע בגלל היכולות של הרכב.
חפש סרטונים של מועדון סובארו 4X4

נהגתי על כבוד הרב (4) בניו זילנד במשך שלושה שבועות,
אגב, אני מגיע לניו-זילנד/אוסטרליה פעם בשנה לצרכי עבודה ותמיד צריך 4X4. שכרתי כבר מלבד הטויוטה, גם אוטלנדר, פורסטר, לנד-קרוזר ואוטבק ככה שיש לי מעט נסיון.
לגבי הטויטה, אין לי מילה רעה על הרכב כרכב, אבל יכולת השטח שלו מאוד בסיסית, אולי עם המחיר שלו היה קרוב לסובארו הוא היה מועמד
אבל בהפרש של 40K, לצרכים שלכם ועם יכולת שטח עדיפה, סובארו תתאים לכם יותר.

DSC_4640.jpg

DSC_0028_1.JPG

61EC0C9C-8A41-4EC2-BCF8-1F5DD25EEDF4.jpeg

DSC_9957 (1).JPG

IMG_7464.JPG

DSC_2226_01.JPG

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...