Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Short Shifter Miata ND

R01AL
 שיתוף
עוקבים 3

פוסטים מומלצים

מישהו התקין short shifter למיאטה ND?
ואם כן אז זה שווה את זה מרגישים הבדל בזמן שלוקח להעביר הילוך?
אומרים שגם החלפה של הידית של החברה מונעת רעידות מיותרות של הידית..
לדוגמא אני רוצה לקנות את זה..|
https://www.cravenspeed.com/short-throw-shifter-for-nd-miata

שווה להתקין לבד או ללכת למוסך?

עריכה אחרונה על ידי R01AL
  • רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב אחריהם ואני רואה כל סרטון של money pit על המיאטה שהם משפרים.

וראיתי גם לא מזמן את הסרטון הזה של השורט שיפטר.. ברור שקיים שיפור בין השיפטר המקורי לשיפטר קצר יותר..

רציתי לשמוע חוות דעת של בעלי מיאטה (אפילו לדורותיה) איך ההרגשה באמת ואם שווה לעשות את זה לבד ב ND?

• רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי המיאטה ולא יודע לספר לך עד כמה זה יותר מהיר כיוון שבסופו של דבר החלפת הילוך מתחילה בלחיצה על הקלאץ ומסתיימת בשחרור שלו, אבל אני נהגתי על הונדה S2000 עם שורטשיפטר וזה הרגיש מדהים, צריך להתרגל לתנועה הקצרה שגם דורשת דיוק רב יותר אבל ברגע שמתרגלים זה מרגיש כאילואתה נוהג על מכונית מרוץ.

רק בשביל ההרגשה שווה את ההשקעה.

• רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי את ה knob לאחד מאלומיניום קצר יותר בכמה ס"מ, זה נחמד מאוד

אין מה ללכת למוסך על החלפה של הידית בלבד - זה ליטרלי להבריג החוצה את הישנה והלבריג פנימה את החדשה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 8 שעות, Morningstar כתב:

אני החלפתי את ה knob לאחד מאלומיניום קצר יותר בכמה ס"מ, זה נחמד מאוד

אין מה ללכת למוסך על החלפה של הידית בלבד - זה ליטרלי להבריג החוצה את הישנה והלבריג פנימה את החדשה

הוא לא מדבר על החלפת החלק של הידית שאתה מחזיק ביד (knob), אלא על כל המנגנון של הידית כדי שכל המהלך של הידית (throw) יהיה קצר יותר. זה שונה לחלוטין. אם יש מישהו בארץ שכנראה חווה כאלו זה ירון תייר מ-G-force, שווה להרים אילו טלפון ולהתייעץ.

עם הכמות NDs שיש בארץ קשה לי להאמין אחד הבעלים שלהן יתקל בפוסט הזה ובנוסף גם יש לו שורט-שיפטר. זה מאוד נישתי, דבר עם המומחים בתחום או עם בקבוצת וואטסאפ של מועדון הרודסטרים או מיאטה ישראל.

עריכה אחרונה על ידי HyperViper

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 שעות, HyperViper כתב:

הוא לא מדבר על החלפת החלק של הידית שאתה מחזיק ביד (knob), אלא על כל המנגנון של הידית כדי שכל המהלך של הידית (throw) יהיה קצר יותר. זה שונה לחלוטין. אם יש מישהו בארץ שכנראה חווה כאלו זה ירון תייר מ-G-force, שווה להרים אילו טלפון ולהתייעץ.

עם הכמות NDs שיש בארץ קשה לי להאמין אחד הבעלים שלהן יתקל בפוסט הזה ובנוסף גם יש לו שורט-שיפטר. זה מאוד נישתי, דבר עם המומחים בתחום או עם בקבוצת וואטסאפ של מועדון הרודסטרים או מיאטה ישראל.

גם שינוי הידית מקצר את המהלך.

קח מקל שמחובר למשהו כלשהו בתחתית ותזיז אותו - ככל שתעלה בגובה המקל המרחק שאותה נקודה תעבור יהיה גדול יותר.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • 6 חודשים מאוחר יותר...

~עדכון לכל מאן דבעי~

הזמנתי את הערכה של Cravenspeed דרך האתר של Flyin' Miata והתקנתי אותה היום
ותקשיבו...
ת-ע-נ-ו-ג!!!!!!
מעבר ההילוכים מהיר יותר משמעותית.. וגם נותן יותר פידבק בכל העברה ובנוסף גם תחושה יותר מכנית של השיפטר(יש כאלה קליקים חמודים).. לא יודע איך לא עשיתי את זה קודם..
ההרכבה ממש ממש פשוטה ויש הוראות מפורטות לכל שלב.. בערך שעה וחצי התקנה.. אני הרכבתי ופירקתי ואז שוב הרכבתי כי שחכתי לשים גומייה.. אז למרות שההרכבה ממש אינטואיטיבית לכו לפי המדריך יחסוך לכם בערך עוד חצי שעה.
אבל החסרון היחיד הוא המחיר.. עלה לי 350 דולר שזה בערך 1350~ ש"ח כולל המשלוח דרך פדאקס. ובנוסף עוד 300~ ש"ח עבור מכס ועלוקות אחרות.... אבל שווה את זה.

נגמרו הימים של העברת הילוכים כמו של משאית 15 טון ויש לי חיוך קטן על הפנים בכל שיפט ושיפט עם חווית נהיגה ידנית מדהימה!!! 

מומלץ באהבה!

עריכה אחרונה על ידי R01AL
  • אהבתי 3
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף
  • תוכן חדש...