Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו מחיר הוגן לרכב הזה?

various
שימו לב! השרשור הזה בן 1339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 47 דקות, farkash7 כתב:

שקול ללכת על דור קודם. כן הדור החדש מרשים יותר, אבל אם האלטרנטיבה היא איביזה ה-3 דור קודם לוקחת בהליכה.

לא מסכים איתך, בתור מי שיש לו מאזדה 3 במשפחה וגמע עליה מספיק קילומטרים (מהם כמה אלפי ק"מ בחודשים האחרונים) ובתור מי שנהג על האיביזה, אני מתקשה להצביע על נקודת חוזקה מיוחדות למאזדה.

אשמח בכל זאת לשמוע למה אתה חושב ככה. להלן מה שאני חושב:

על הנייר הביצועים במאזדה יותר טובים - בפועל אפילו הארונה מרגישה יותר חזקה כי המומנט מגיע מוקדם יותר והגיר מנצל יותר טוב את המנוע.

מבחינת נוחות - נהגתי על האיביזה FR, לא רכב מאוד נוח, אבל גם המאזדה לא להיט מבחינת נוחות. היא בסדר, אבל זה לא הרכב שקדם לה (מגאן 3).

מבחינת צריכת דלק - בארונה באותו תוואי נסיעות אני מקבל צריכה טובה יותר. יש מצב שמהאיביזה יהיה אפשר לסחוט עוד חצי ק"מ או ק"מ לליטר.

מבחינת בטיחות אקטיבית - ידה של האיביזה על העליונה.

חוץ מגודל הרכב עצמו אני לא רואה יתרון משמעותי למאזדה 3.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 9 שעות, Liel Baruch כתב:

אם אין בכלל מלאי לאיביזה אולי שווה לשקול את הארונה, אותו רכב במרכב קצת גבוה יותר (ולדעתי נראית הרבה יותר ויותר נוחה מהאיביזה).

לפני 9 שעות, dorsht כתב:

לא מסכים איתך, בתור מי שיש לו מאזדה 3 במשפחה וגמע עליה מספיק קילומטרים (מהם כמה אלפי ק"מ

וואלה אני קורא הודעות שרשמו לסיאט בפייסבוק. זוועה ממש מפחיד. כולם מספרים על בעיות עם הרכב מהר מאד לאחר שנה-שנתיים, ב65 קמ. שירות גרוע. ממש מפחיד לקחת את האיביזה FR. 

חבל שטויטה כאלה פח בעיצוב ובאבזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי הולך על ה-3 למרות שקשה לשלם כזה סכום על רכב יד שניה,  כי אני מוצא את האיביזה רכב מאוד מאוד משעמם...
ל-3 לפחות יש ערך מוסף שבא לידי ביטוי בעיצוב, התנהגות ואיכות יחסית גבוהה לקטגוריה. זו לא האיכות של הדור החדש, אבל עדיין ביחס לאלטרנטיבה שהצגת, האיביזה, ה-3 איכותית יותר.

מה שכן הצגת כאן בחירה בין שני רכבים בקטגוריה שונה לחלוטין. נראה גם שמבחינת התקציב אתה לא ממש סגור או די מתפזר, אז אולי כדאי שנעצור שניה ונבין מה אתה צריך כדי שנוכל לתת לך יעוץ טוב יותר.

נשאל את מה שלא שאלנו עד עכשיו כי חשבנו שאתה סגור על הרכב שאתה רוצה.
מה הדרישות שלך? למשל כמה אנשים יסעו ברכב?, כמה הרכב יסע?, מה התקציב? יש רכבים שאתה לא רוצה? יצרנים שאתה לא מוכן לרכוש? כמה זמן תחזיק את הרכב?
תן לנו תמונת מצב כדי שנוכל לעזור, לתת יעוץ ולא ניחושים.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, various כתב:

וואלה אני קורא הודעות שרשמו לסיאט בפייסבוק.. זוועה ממש מפחיד.. כולם מספרים על בעיות עם הרכב מהר מאד לאחר שנה-שנתיים, ב65 קמ. שירות גרוע. ממש מפחיד לקחת את האיביזה FR. 

אם אצל מישהו הכול בסדר, למה שהוא יספר בקבוצה?

חוץ מזה צריך לקחת בחשבון שחלק מהבעיות גם נובעות מנהיגה אגרסיבית, משום מה אני רואה לא מעט אנשים עם VAGיות כאלו שחושבים שיש להם מינימום רכב מירוץ.

• רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, various כתב:

וואלה אני קורא הודעות שרשמו לסיאט בפייסבוק. זוועה ממש מפחיד. כולם מספרים על בעיות עם הרכב מהר מאד לאחר שנה-שנתיים, ב65 קמ. שירות גרוע. ממש מפחיד לקחת את האיביזה FR. 

חבל שטויטה כאלה פח בעיצוב ובאבזור.

אם אתה מדבר על טויוטה מה רע בקיה, קח את הXסייד, לא תצטער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שעשיתי חושבים-

אני מחפש רכב אמין , חסכוני , ולא גדול מדי. שלא יהיה משעמם מבפנים ובחוץ

ישמש בעיקר לנהגת יחידה וילד בעתיד של השנה הקרובה

תקציב - 116 אלף וזה כבר חנוק

איביזה - יפה מאד , עונה על כל הדרישות לטעמי אבל הרבה טוענים שיש מלא בעיות מכניות.. והשירות על הפנים

טויוטה - אמין, לא יפה חיצונית,הבפנים שלה זוועה וגם בקרוב יגיע צורה חדשה

קיה פיקנטו - לא לטעמי.

קיה ריו - לא ממש חקרתי אותה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הקורולה הקצרה נראית דיי סביר ולדעתי לא רחוק בהרבה מהמאזדה. היא בטוח תענה לדרישות אמינות וכו'.

מפורסמת אחת בת שנה בטויטה סלקט (הילוך שישי יפו).

9800 ק"מ, 122 א"ש לפני מיקוח. 

אולי שווה לך לבדוק את הכיוון הזה.

• רעיון טוב! 1

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על הטויוטה, המחירון נשמר ובעתיד כשתרצה להשתדרג יהיה לך קל למכור אותה.

אם צריך לבחור בין מאזדה 3 לסיאט איביזה - הייתי בוחר במאזדה אבל חדשה ולא יד2.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, various כתב:

איביזה - יפה מאד , עונה על כל הדרישות לטעמי אבל הרבה טוענים שיש מלא בעיות מכניות.. והשירות על הפנים

חוץ מהגיר (שגם עליו פשוט צריך לדעת לנהוג), בתור אחד שעוקב כבר לא מעט זמן פה בפורום ובקבוצות של סיאט וסקודה בפייסבוק ובווטסאפ, אני לא מכיר "מלא בעיות מכאניות".

מערכת חשמל - לא ראיתי תלונות.

מנוע - רץ כבר כמה שנים טובות. למעט מקרה לימון אחד שראיתי כאן בפורום, לא נתקלתי באף תלונה על המנוע הזה מבחינת אמינות בשום מקום ברשת.

ואגלה לך "סוד", גם אצל יבואנים אחרים לא תמיד השירות להיט.

לא נזקקתי לשירות של צ'מפיון (ואני מאוד מקווה שלא אזדקק), אבל כן נתקלתי ביבואנים אחרים שהיו מאוד בסדר איתי (סמל"ת) וכאלו שפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור, אתה מתפזר לגמרי.

המפתח הוא שמדובר ברכב לאשה ותינוק. אתה נעול על רכב החלומות שלך. האם טרחת לשאול את האשה, זו שאמורה לנהוג ברכב ולהוביל את הילד שלכם?

לשיטתי, היופי והכוח שיקולים משניים. אתם זקוקים לרכב פרקטי, כזה שתוכל לחגור בו את הילד בלי לשבור את הגב, ולאחסן את הציוד שלו בנוחות. האם בדקת את המאזדה מבחינה זו?

לכן, לפני הכל, קח את אשתך לסיבוב בסוכנויות הרכב הרלוונטיות. מבין הדגמים שנזכרו הארונה נראית המתאימה (גילוי נאות, אשתי בחרה בה לפני 3 חודשים, אם כי הצרכים שלנו שונים לחלוטין) אבל בדוק גם משפחתיות, בעיקר בתצורת האצ'בק, העשויות להתאים.

דרך אגב, הארונה עלתה לי במאי 110 אש"ח, כמובן בדגם הבסיסי בצבע לבן.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...