Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבולבל מכל דגמי סוגי פיג'ו 208- אשמח לסדר

אברהם סבג
שימו לב! השרשור הזה בן 1413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב לנסיעה שנתית של 30 אלף ק''מ בשנה, הרוב המוחלט בין עירוני.

דגש עיקרי- רכב חסכני.

פתוח גם לידני וגם לאוטמט.

הומלץ לי פה על דגם 208 טורבו דיזל ידני 1.6.

העניין הוא שאני לא מבין אם בדווקא הדגם הזה או כל 208 מומלצת? האם גם 1.4 ו- 1.2 מומלצות? האם גם האוטומטי חסכוני כמו שמדובר על הידני (1:20)? וכו' הלאה....

איזה נפח מנוע אתם ממליצים לצריכה דומה.. 

חשוב שיהיה כמה שיותר אמין וחסכוני, אשמח לכל הכוונה וסדר.

תודה

עריכה אחרונה על ידי אברהם סבג
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיזל יהיה הכי חסכוני, ובפער. למיטב ידיעתי הוא לא שודך לשום סוג של גיר אוטומטי, לפחות בישראל.

אתה יכול לחפש גם סיטרואן קקטוס דיזל, עם אותו מנוע. גם הוא דגם די נדיר, וגם הוא מעולם לא הגיע עם מנוע דיזל וגיר אוטו' כלשהו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, yoav911gt2 כתב:

208 ידני , 1.2 בנזין או 1.6 טורבו דיזל.
208 אוטומט - 1.6 בנזין או 1.2 טורבו בנזין.

לפני 7 שעות, pooh-bear כתב:

הדיזל יהיה הכי חסכוני, ובפער. למיטב ידיעתי הוא לא שודך לשום סוג של גיר אוטומטי, לפחות בישראל.

אתה יכול לחפש גם סיטרואן קקטוס דיזל, עם אותו מנוע. גם הוא דגם די נדיר, וגם הוא מעולם לא הגיע עם מנוע דיזל וגיר אוטו' כלשהו.

תודה על הסדר.

ומה לדעתכם הכין אמין וחסכוני בין ארבעת הדגמים של ה208?

או באלו דגמים יש את התקלות וכדאי להתרחק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיזל לפי מה שאנשים פה מדווחים מאוד חסכוני ובניגוד ל1.2 ידנית הרבה יותר חזק.

בדגמי הבנזין יש מחלה בדמות רצועת טיימינג שיכולה להתפורר, לכן כדי לבדוק האם הוחלפה ואם לא- לבדוק את מצבה.

לדיזל הייתה בעיה עם מיכל אוריאה, לא התעמקתי בנושא אך הוא דובר בפורום כדי לקרוא.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב1.2 יש עוד שתי תקלות ילדות שבדר"כ תוקנו במסגרת אחריות או לא הרבה אחרי סיומה, בעיקר בשנתונים המוקדמים לדגם.

1. בעיה בממיר קטליטי

2. תקלה בדוושת מצערת

אני נתקלתי בתקלות האלה כבר בכמה 208 שיצא לי לבדוק שהיו עד שנת 2015, כך שבקניית רכב כזה חשוב לבדוק 3 דברים:

1. לבדוק בהיסטוריה שהרכב עבר החלפה לממיר המתוקן, אם לא, לבדוק תקינותו.

2. כנ"ל לגבי הדוושה.

3. לבדוק אם המנוע תקין ( קומפרסיה), כדי לוודא שלא נגרם נזק למנוע מהרצועה אם כבר התפוררה, במידה והבדיקה תקינה, לבדוק אם הוחלפה רצועת הטיימינג למק"ט החדש, אם לא, להחליף מיד אחרי הרכישה, ממליץ אצל גבע בתל-אביב, אני עשיתי את זה,ואני חיפאי.

גילוי נאות, אני בעלים של 208 בת 5, כבר חצי שנה, בדקתי לפי הcheck list שציינתי, ונכון לכרגע, אני מאוד מרוצה, הרכב נוסע כחדש ללא שום צריכת שמן או בעיות בכלל.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, wildlands2019 כתב:

ב1.2 יש עוד שתי תקלות ילדות שבדר"כ תוקנו במסגרת אחריות או לא הרבה אחרי סיומה, בעיקר בשנתונים המוקדמים לדגם.

1. בעיה בממיר קטליטי

2. תקלה בדוושת מצערת

אני נתקלתי בתקלות האלה כבר בכמה 208 שיצא לי לבדוק שהיו עד שנת 2015, כך שבקניית רכב כזה חשוב לבדוק 3 דברים:

1. לבדוק בהיסטוריה שהרכב עבר החלפה לממיר המתוקן, אם לא, לבדוק תקינותו.

2. כנ"ל לגבי הדוושה.

3. לבדוק אם המנוע תקין ( קומפרסיה), כדי לוודא שלא נגרם נזק למנוע מהרצועה אם כבר התפוררה, במידה והבדיקה תקינה, לבדוק אם הוחלפה רצועת הטיימינג למק"ט החדש, אם לא, להחליף מיד אחרי הרכישה, ממליץ אצל גבע בתל-אביב, אני עשיתי את זה,ואני חיפאי.

גילוי נאות, אני בעלים של 208 בת 5, כבר חצי שנה, בדקתי לפי הcheck list שציינתי, ונכון לכרגע, אני מאוד מרוצה, הרכב נוסע כחדש ללא שום צריכת שמן או בעיות בכלל

תודה רבה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חסכוניות היא הקריטריון העיקרי, עדיף לך לחפש דיזלים אחרים מאשר 208 בנזין.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.6.2020 בשעה 10:33, yulianx כתב:

בדגמי הבנזין יש מחלה בדמות רצועת טיימינג שיכולה להתפורר, לכן כדי לבדוק האם הוחלפה ואם לא- לבדוק את מצבה.

לא רלוונטי ל-1.6 בנזין.

וכנראה גם לא ל-1.6 טורבו בנזין שיש ב-GTI.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...