Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת כביסה לא מוציאה מים או סוחטת

locus
שימו לב! השרשור הזה בן 1398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכונת כביסה בוש פתח עליון בת 5.

ביומיים האחרונים החלו תופעה שהמכונה נתקעת בסיום מחזור השטיפה ולא מצליחה להכנס למחזור הסחיטה וריקון המים.

על הצג מופיעה אייקון לא מוכר לי.

IMG_1291.thumb.jpg.764a10ca1846c5b2d3189d636c28c3d6.jpg

בודק בחוברת השירות, שם נאמר על האייקון הזה "נקה את המשאבה".

IMG_1292.thumb.jpg.cc6fa4da94301265ab1869f8ae4c8d5a.jpg

ניתוק המכונה מהחשמל, פתיחת הפילטר, בדיקה שהאימפלור מסתובב חופשי, העברה לתוכנית סחיטה וכל מיני נסיונות לבסוף הביאו אותי למצב שהצלחתי לגרום למכונה לסיים.

לאחר יומיים, לא עזרו כבר שום משחקים והמכונה לא נכנסת למצב סחיטה.

קורא לטכנאי הקבוע שלנו, גם הוא לא מצליח לגרום לה להכנס לסחיטה, בודק האם אפשר להתחיל תוכנית חדשה, אבל גם לשאוב מים היא לא יכולה בשלב הזה.

מפרק פנל צידי בטענה שנראה לו ש"לוכד האויר" סתום.

לטענתו זה אביזר שנותן אינדיקציה לכרטיס המכונה אם יש או אין מים במכונה והיא מגיבה בהתאם.

IMG_1293.thumb.jpg.52da98bb73dbde949b1f9d74538ff982.jpg

ניתוק צינורית ואקום ו2 ברגים והלוכד אויר בחוץ, הופך אותו ולא מאמין.

IMG_1294.thumb.JPG.0346932efccf14119881baa78b6be558.JPG

IMG_1295.thumb.JPG.7bed04b9f9d3c8fedcdae11a446ad094.JPG

פתח החיבור שלו למכונה בקוטר 2 ס"מ חסום במעל 90% בבוצה כל שהיא.

כנראה אבנית עם עוד משהוא, החומר היה רך אבל סתם את המעבר עד שהמכונה לא יכלה לעבוד יותר.

מנקה את הפתח וגם מכניס מים לתוכו ומנער ושופך החוצה את כל ה"סחלה" מספר פעמים עד שהחלק נקי.

מרכיב הכל חזרה והכל עובד כמו חדש.

שווה לבדוק בפעם הבאה שניתקלים בסימפטום דומה.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 3

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עלה התיקון?

זה מתחבר לשרשור שהיה כאן לא מזמן על מכונה דומה, של המשתמש @יוני שוהם

דרך אגב, אני השלכתי לפח לפני שבועיים מכונה דומה שהפסיקה לסחוט (לא ניסיתי לתקן אותה שכן היא עשתה מספיק צרות, ואחריות 6 השנים הסתיימה שבועיים קודם), כאשר פינו אותה התברר שכל התחתית שלה מתפוררת מחלודה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות לבחור יש טכנאי שיודע לזהות תקלה ולא לקחת כסף על ביקור ולהגיד לבעל המכונה "לא שווה לך להשקיע במכונה הלך כרטיס" ולקחת תשלום עבור ביקור.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, ליה היה סיפורי הזוי עם אותה מכונה לפני כמה שנים. היה צריך להחליף את אטם הפתח העליון, במחסני היבואן לא נמצא חלק מתאים, בסופו של דבר הטכנאי עבד 3 שעות כדי להלביש אטם של מכונה מתוצרת אחרת. מכל מקום, הניסיון שלנטו הוא שאורך החיים של מכונת כביסה נע בין 4-6 שנים (והיתה יוצאת מהכלל של שנתיים)

אז קנינו מכונה חדשה במקום להשקיע רבע ממחירה בתיקון שלא ברור כמה זמן יחזיק מעמד.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיקון עלה 250ש"ח.

הוא הטכנאי היחיד שנכנס אלינו הביתה.

ישר מקצועי ולא יקרן, מה אפשר עוד לבקש מטכנאי.

היו פעמיים כבר שבא אלי, עשה איזה ריסט או ניקוי, לא זוכר כבר, אבל היה חמש דקות ולא ביקש תשלום, ולא, לא היה שום מקרה אחר ש"השחיל" אותי במקום.

רק טעיתי בדבר אחד, המכונה בת 3.5 שנים ולא בת 5.

אגב, גם שלנו חלודה...הייתה חלודה כבר אחרי שנתיים..כנראה של פיצ'ר חדש של בוש.

כל עוד עובדת שתמשיך לעבוד גם חלודה, זה לא שהיא נמצאת בסלון.

עריכה אחרונה על ידי locus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צירוף מקרים דומה היה לי עם המכונה אצלי.. מותג לא ידוע ומסרב לסחוט מים מותך הבנה שטכנאי אני לא רוצה להזמין כי זה יעלה רבע ממכונה חדשה פתחתי אותה בעצמי לחיטוט מצאתי סתימה דומה באחת הצינורות.. כנראה טיב המים והזמן פקקו אותה..

אני אישית שטפתי את המכונה עם אקונומיקה ושלושה סבבים ועד כה נראה שחזרה לשגרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, זו בדיוק הייתה הכוונה שלי, להעלות מודעות, כי שמעתי על התקלה הזו לא פעם, והתיקון ממש לא מורכב.

• רעיון טוב! 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, avargel כתב:

סיפור יפה. ומה עניינו לנושא השרשור?

שירות בוש שבייש את הפירמה. וכנראה שגרם גם לחלק מהתקלות, עקב דליפות שלא התגלו וגרמו קורוזיה.

וחוץ מזה, אותה סדרה של מכונות. והמכונה שלי קיבלה טיפות תקופתי עם מלח לימון, בדיוק בגלל החשש מאבנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, locus כתב:

התיקון עלה 250ש"ח.

הוא הטכנאי היחיד שנכנס אלינו הביתה.

ישר מקצועי ולא יקרן, מה אפשר עוד לבקש מטכנאי.

היו פעמיים כבר שבא אלי, עשה איזה ריסט או ניקוי, לא זוכר כבר, אבל היה חמש דקות ולא ביקש תשלום, ולא, לא היה שום מקרה אחר ש"השחיל" אותי במקום.

רק טעיתי בדבר אחד, המכונה בת 3.5 שנים ולא בת 5.

אגב, גם שלנו חלודה...הייתה חלודה כבר אחרי שנתיים..כנראה של פיצ'ר חדש של בוש.

כל עוד עובדת שתמשיך לעבוד גם חלודה, זה לא שהיא נמצאת בסלון.

האם המכונה נמצאת במקרה בחדר האבמטיה ? בדרך כלל חלודה בתחתית נגרמת בגלל דליפה קטנה והצטברות של מים בתחתית המכונה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי פות"ש, אצלי חדר הכביסה הוא חדר מגורים של 9 מ"ר (פלוס מינוס) עם חלון גדול, ונמצאים בו מכונת כביסה, מייבש כביסה (עם צינור ארובה הפונה אל מחוץ לבית), כיור, ארונות ומיטה וטלויזיה לבידוד קורונה. ולמרות זאת מכונת הכביסה החלידה קשות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק, המכונה בחדר כביסה ייעודי, חלון גדול ומאוד מאוורר שם, החלודה היא למעלה :classic_sad:

ממש הזוי שזה התחיל אחרי שנתיים

התביישתי לשים את התמונה, אבל חושב שבוש צריכים להתבייש.

הטכנאי אמר שמכיר את תופעת החלודה.

rust.thumb.jpg.82dc0ed159ba4bc2a40b9a4cb871ebb2.jpg

עריכה אחרונה על ידי locus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כך. אצלי הוחלף המכסה אחרי שנתיים, גם החדש החליד. אחרי כן סיפור האטם העליון. אחר כל עוד איזה סיפור. האחריות המורחבת נגמרה באפריל, המכונה שבקה והוחלפה במאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, locus כתב:

התביישתי לשים את התמונה, אבל חושב שבוש צריכים להתבייש.

באמת צריכים להתבייש

שלח את התמונה לפייסבוק של היצרן בגרמניה. מעניין מה יגידו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונה הזו מיוצרת במזרח אירופה (אני חושב שפולין או סלובקיה). ועדיין מביישת את הפירמה.

לוקוס - גם הטכנאי שהחליף לי את המכסה היה מודע לבעיה. אבל המכונה הזו עשתה כל כך הרבה צרות עד שהפעם קנינו מכונה מתוצרת אלקטרולוקס, למרות שבעבר היה לנו ניסיון לא טוב עם מכונה קודמת מתוצרת זו. אחת הסיבות שלא הזמנו כעת טכנא אלא השלכנו את המוכנה היתה שאותה מכונת אלקטרולוטקס בלעה לנו בערך שליש מחיר מכונה חדשה לתיקון שהחזיק שבועיים, ולכן לא ראינו מקום להשקיע בבוש האחרונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...