Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיגו 308cw שנת 2009

Audi-T
שימו לב! השרשור הזה בן 1402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי חבר שמתעניין ברכב הנ"ל בעיקר בגלל שהוא 7 מק'.

איך הרכב הנ"ל?

יש מחלות ידועות שכדאי לשים עליהם דגש?

תודה מראש לכל העונים.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע קצת צמא לדלק, והרכב די צפוף.

נמכרו ממנו בסה"כ כ-80 יחידות בין השנים 2008-2010 מתוכן שרדו  פחות מ-60 וקשה לומר כמה מהן 7 מקומות כי המושבים בדגם הזה לא הגיעו מקוריים אלא הורכבו בארץ.

לו אני מחפש רכב 7 מקומות, הייתי מוותר עליו.

• רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כותב את מה שהיה לי בפיז'ו 308 האצ'בק שנת 2011 שעדיין בבעלותי ומטופלת אצל גבע המעולים.

בהנחה ומדובר באותן מערכות:

יחידת מיזוג דולפת, עולה לא מעט להחליף.

יחידת חימום שנוטה להתפגר מהר.

גומיות שסתומים גורם לצריכת שמן ולמנוע לעשן, לא יודע אם רלוונטי לאותו מנוע.

אלו תקלות ידועות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

zvit לי היתה 308 SW (טוב כאן בשוויץ) עם 7 מקומות מהייצרן (והיה ככה רשום ברשיון הרכב), בחלק מהדגמים של ה308 עם מושבים מאחורה נפרדים היתה הכנה בבגאז' לעוד 2 מושבים (אני בזמנו קיבלתי מחבר עוד מושב אחד סה"כ היו לי שישה).

האם זה נוח? לא בכלל לא למי שיושב מאחורה, אבל זה עשה את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן כנראה הגיע למסקנה שיותר זול לו להביא את כלי הרכב עם ההכנה, ולהרכיב מושבים בארץ ללקוחות שירצו בכך. כתוצאה מזה כל ה-308 רשומים במאגר משרד הרישוי כ-5 מקומות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

zvit לי היתה 308 SW (טוב כאן בשוויץ) עם 7 מקומות מהייצרן (והיה ככה רשום ברשיון הרכב), בחלק מהדגמים של ה308 עם מושבים מאחורה נפרדים היתה הכנה בבגאז' לעוד 2 מושבים (אני בזמנו קיבלתי מחבר עוד מושב אחד סה"כ היו לי שישה).
האם זה נוח? לא בכלל לא למי שיושב מאחורה, אבל זה עשה את העבודה.
היו לך תקלות מיוחדות עם הרכב?

בלי קשר מישהו יודע אם יש רצועת טיימינג למנוע הזה?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היה לי את הדיזל 1.6 115 כ"ס עם Start and Stop חוץ ממצבר שהיה נגמר יחסית מהר, לא היה לי שום תקלה, אחד הרכבים הכי כייפים שהיו לי, מכרתי בגלל שאני לא צריך יותר דיזל (עושה אולי איזה 8 אלף ק"מ בשנה).

עד עכשיו אני מתגעגע לרכב הזה.

יש טיימינג.

רק לבדוק טוב את המזגן, לי הוא הרגיש חלש (הרכב הגיע עם גג פנוראמי), ובקיץ סבלתי יחסית מזה (כמה שאפשר לקרוא לקיץ שווצרי קיץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.5.2020 בשעה 11:52, Audi-T כתב:

אם יש רצועת טיימינג למנוע הזה?

בארץ קיים רק דגם בנזין 1.6. יש שרשרת טיימינג אבל במנוע הזה היא לא מחזיקה מאות אלפי ק"מ אלא צריך להחליף אותה באותם מרווחים בערך שמחליפים רצועה או אפילו במרווחים קצרים יותר, מכיוון שהיא מתארכת. עם השנים יצאו רוויזיות חדשות לשרשרת שמחזיקות יותר זמן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...