Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיואש אחרי 2 גניבות רכב - מחפש רכב חדש

Spongebob
שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקנה רכב צרפתי בנזין טורבו. עם סטיגמה שיש לו תוכל להשאיר חלונות פתוחים ועדיין ישאר בחנייה.רק תזהר מגשם.

יש רכבים פחות מבוקשים וגם הביטוח ודרישות המיגון שלהם בהתאם. ברר עם החוקר שהיה אצלך.

גניבה אינה נחשבת לרעתך בפוליסה. אין תוספת פרמיה אישית אבל (הנה זה בא)

עליה במספר הגניבות וחברות הביטוח יעלו מחירים באופן גורף בשנה הבאה. אין וואקום.בעקיפין כולנו משלמים בסוף.

גם אלפא הוא יכול לקנות, אותו סיפור, כמה שבמגזר הערבי בארץ אוהבים אלפות בשטחים הן פשוט לא קיימות. אני מאמין שניתן ''לאתר'' עוד יצרנים כאלה.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

אני ממש לא מחפש רכבים שאין להם שוק בעולם הגנבים. זה פחות מעניין אותי. אם זה היה הכיוון אני יודע בדיוק מה לקנות. יכולתי גם לקנות גרוטאה ישנה וזהו. אני מחפש רכבים משומשים-חדשים שדווקא יש להם שוק כי אני נוטה להחליף רכב כל 3 שנים ולא מעוניין להיתקע עם רכב שאף אחד לא רוצה לקנות. מהבחינה הזו המאזדה שלי, עליה השלום, התאימה לי באופן מושלם.

בינתיים שמתי עין על קורולה היברידית 2019. נראית מעניינת, צריך לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קח מזדה בליסינג וזהו. תוודא בחוזה שהגניבה כבר לא בעיה שלך ואתה מקבל מהם רכב חדש . תחזיר אותה בתום 3 שנים כמו שאתה רגיל.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרמיית הביטוח לא עולה. אבל אם אתה מממש את הפוליסה, כלומר גניבה או טוטאל לוס חודש אחרי שהתחילה שנת הביטוח, הלכה כל הפרמיה ששילמת.

לרכב הבא תצטרך לשלם פרמיה חדשה. ככה שיוצאים בהפסד די רציני.

אתה אומר שיש לך חניה פרטית, האם לא ניתן להתקין מחסום/מכשול קבוע כלשהו?

בנוסף, אני ממליץ על מנעול הגה disklok. מעט טירחה בחניה ובתחילת נסיעה, אבל מובטח לך שלא תהיה גניבה. עם רכב חדש כמו שלך פשוט יעברו למאזדה של השכן.

אצלי, עם רכב אספנות מבוקש, תקפו את הdisklok ונכשלו.

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יעיל אבל לא הייתי רוצה כזה . זו התעסקות כל כניסה לרכב.

זה מרתיע אבל כבר היו מקרים שהגנב פשוט ניסר את ההגה, הסיר את המנעול בכח.

אולי לרכב נדיר אין ברירה וצריך לסבול אבל עבור מזדה ?!

שלב הבא לסנדל את גלגלי הרכב.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן יש הדגמה איך מנסרים אותו בדקה וחצי. מה שבאמת הפתיע זה שהם הביאו צופר שמרעיש כמו אזעקה ולכן מטשטש את הרעש של הדיסק. בערך באמצע התכנית:

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...