Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לקנות פורד מונדאו טיטניום

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

התכוונתי לגבי המונדיאו טרנד, שנמצאת אצלכם במשפחה..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

המונדאו שלנו היא אחת מהפנינות האחרונות שצויידו במנוע 2.3 אטמוספרי עם גיר פלנטרי (אמינות מופתית עד כה כ3 שנות בעלות ו-90 אלף קילומטר)

מה התקציב שלך?

בגדול 0. אין לי שום רצון ויותר מדיי כסף לקנות רכב אבל מכורך התחרדותה של מדינת ישראל אני נאלץ לקנות אוטו בשביל לא להיות בבית כלא יום שבת.

אני מוכן להשקיע עד 25.000 ש"ח כשהרצון הוא הרבה פחות ואני לא מוכן לשמוע על שום רכב יפני (מלבד מאזדה)

ואני גם מוגבל לאוטומט אחרת הייתי לוקח פוקוס דור 3 ידנית וסוגר סיפור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי מה שאתה כותב מונדאו היא כמובן בכלל לא הכיוון, במצבך הייתי קונה רכב בסביבות 12K +- משהו בסגנון גטס או סיריון, אני לא רואה סיבה להוציא 25K על רכב שישרת אותי רק בסופש, במיוחד אם מדובר בחייל משוחרר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על משהו:

אוטו עומד בחניה זה

2000 טסט

4500 ביטוח

5000 ירידת ערך

1000 טיפול שנתי

=

12500 בשנה

להשכיר אודי A4 עולה 400 שקל ליום

אני יכול להשכיר 31.25 ימים בשנה אודי A4 במחיר של להחזיק רכב עומד וזה עוד בלי תיקונים שבטוח יהיו

מה עדיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עושה חישוב לא נכון אתה

לא מכניס ביטול השתתפות/השחלה של החברת השכרה .

הגבלה בנסועה זה 200 קמ ליום.

תלך לאסוף ולהחזיר יש פה לא מעט חסרונות

ולא יודע איפה ראיתה 400 ךיום רכב קטן אוטומט הכי זול זה 100 ליום

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על משהו:

אוטו עומד בחניה זה

2000 טסט

4500 ביטוח

5000 ירידת ערך

1000 טיפול שנתי

הזגמת במחירי הביטוח (בהנחה שיש לך רקע נקי) ומה גם שלא הייתי עושה מקיף לרכב בשווי כזה אלא מסתפק בצד ג'.

כמו כן מחיר הטסט נמוך בהרבה ממה שכתבת, גם ירידת הערך נראת מוגזמת לשנה.

כן יש לצפות לבלאי, אבל עדיין זה ישתלם מאשר להשכיר רכב כל סופש, תחשוב גם על כל הבירוקרטיה שתבוא עם זה.

אם באמת הרכב יסע רק בסופי שבוע יש חברות שמאפשרות לבטח לפי זה, מה שיגרור הוזלה נוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד , תקציב רזה מידי למונדאו טיטניום 2011, נכון מחירים נמוכים מפתה אבל יש לשים לב לתחזוקה ברכב, תקלת גיר - יקר, תקלת טורבו - יקר, יש פה ושם מקרים של השתתפות יבואן, ב 2011 די גבולי לקבל, מה אתה כן מקבל, ואתה לדעתי מכיר את הרכב ואת הפוטנציאל שלו - רכב מפנק, מאובזר, חזק מאוד, יציב, בגרסת טיטניום גם מאוד יפה (טרנד ספרטנית מידי)... יש אנשים שמחפשים את הפינוק ולא יוציאו על סיריון את הכסף שלהם -> רק קח בחשבון שעל רכב כזה צריך להקפיד בתחזוקה מונעת, שמן איכותי כל 9 או 10 אלף קמ, שמן גיר כל 45 ולא כל 60, פילטרים וכאלה רק מקורי...

אם אתה מחפש דחיפה של טורבו ובא לך כח, אז לא תקבל את זה בפוקוס 2 ליטר ... למרות שלדעתי זה רכב פגז, נוסע נחמד ומתנהג טוב על הכביש.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רוצה את הטורבו, יש להורים שלו ללא טורבו ואין מה להשוות בכח

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ הדרישות שלו לא הייתי מסתכל בכלל על רכבים בסגנון של המונדאו.

לדעתי אם אתה מעוניין ברכב מעניין תחסוך במשך תקופה תוך שימוש ברכב זול ופשוט, אני עושה דבר דומה ומתכנן רכישה עתידית פוקוס 1.5 אקובוסט טיטניום, כאשר בעוד חצי שנה+ מחיר של 50K יהיה רלוונטי לרכב הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הגזמתי במחירי הביטוח. אני בן 22,

אמנם בלי תביעות ותאונות אבל על הפוקוס שילמתי חובה וג' 5300 שנה שעברה.

נמרוד , תקציב רזה מידי למונדאו טיטניום 2011, נכון מחירים נמוכים מפתה אבל יש לשים לב לתחזוקה ברכב, תקלת גיר - יקר, תקלת טורבו - יקר, יש פה ושם מקרים של השתתפות יבואן, ב 2011 די גבולי לקבל, מה אתה כן מקבל, ואתה לדעתי מכיר את הרכב ואת הפוטנציאל שלו - רכב מפנק, מאובזר, חזק מאוד, יציב, בגרסת טיטניום גם מאוד יפה (טרנד ספרטנית מידי)... יש אנשים שמחפשים את הפינוק ולא יוציאו על סיריון את הכסף שלהם -> רק קח בחשבון שעל רכב כזה צריך להקפיד בתחזוקה מונעת, שמן איכותי כל 9 או 10 אלף קמ, שמן גיר כל 45 ולא כל 60, פילטרים וכאלה רק מקורי...

אם אתה מחפש דחיפה של טורבו ובא לך כח, אז לא תקבל את זה בפוקוס 2 ליטר ... למרות שלדעתי זה רכב פגז, נוסע נחמד ומתנהג טוב על הכביש.

נפגשנו פעם באיצטדיון וינטר אם אתה זוכר, באתי עם הפוקוס, אמנם לא מתקרבת בכלל למונדאו שלך מבחינת כוח אבל כל השאר הפוקוס הייתה חבל על הזמן.

הבעיה שאין למצוא כאלה

בכל מקרה, התקציב רזה כי אני לא רוצה אוטו בכלל, אבל נכנעתי לכפיה הדתית. החיים קצרים מדיי בשביל להיות לעבוד 5 ימים בשבוע ולהיות בכלא ביומיים הנותרים...

מה שכן, אחרי 4 פורדים, וטויוטה נוכחית של סבתא, אני בחיים לא אשים שקל על רכב יפני. לא מסוגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החריגה היחידה היא מאזדה 3.

אמנם היא by far behind הפוקוס, אבל הספיריט זה גם רכב שאני אוהב.

הבעיה - מחיר יקר וקהל יעד שבדרך כלל לא סימפטי לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הביטוח שלך אמור להיות זול יותר עכשיו, גם יש לך יותר וותק וגם חברות הביטוח התחילו להתחשב במקרים כמו שלך שהרכב נוסע רק בסופש.

לא הבנתי את מקור הסלידה מיפניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אתה כותב מישראל?, נראה שלקחת קשה את עניין הכפייה הדתית, זה לא שם ואפילו לא מתקרב, תנוח דעתך...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...