Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אכפת לי ספורט מוטורי?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הו! הגענו לאן שהוא.

אז מה אתה מתכוון לעשות בנושא

עובדים על זה. אבל אתה שוכח שאני לא צד בעניין. אני לא מארגן ימי מסלול, ואם ארצה להשתתף ביום מסלול או בתחרות, אני יודע למי לפנות. המטרה שלי הייתה להעיר את עיניהם של האנשים שמארגנים את ימי המסלול האלה, בתקווה שהם יוכלו להסיק מזה מסקנות.

פרסמת כתבה די מתלהמת שהמשיך אותה דיון בטונים דומים. אני מאמינה ש"להתלונן" מהספה זה ממש פשוט, אבל כדי שזה יהיה אפקטיבי צריך להיות יותר מחוברים למציאות בשטח. התייחסתי לטענות והצעות שעלו כאן והעליתי כמה נקודת מנקודת המבט שלי (שאגב, אין לי דם כחול והצלחתי להשתתף ביום מסלול אחד מתוך כמה שידעתי עליהם). מתנצלת אם הייתי רצינית מידי, פשוט נכנסתי לפורום רכב ולא למיונים למלכות יופי.

להתלונן זה הכי קל. כשאתה אומרת "כדי שזה יהיה יותר אפקטיבי", לאיזה "זה" את מתכוונת? לתלונה? להד שהיא מעלה? לקיום המסקנות כפי שהן מופיעות בכתבה? הרי את כל אלה אני לא יכול להכתיב למארגנים. אני יכול רק להתלונן, וכתיבה "מתלהמת" כמו שאת קוראת לה (אני נוטה שלא להסכים, אגב) היא כלי התלוננות אפקטיבי. בינתיים, אגב, נראה שזה עבד. כנ"ל לגבי המציאות בשטח, זו ססמא נחמדה, אבל היא לא מחזיקה מים. מה זה להיות מחובר לשטח? ללכת ולהכריח את המארגנים לפרסם לו"ז אירועים? או את המסלולים לפתוח את שעריהם באופן יותר ליברלי (ובבקשה בואי לא נחזור לדיון ההעסקה)? המציאות בשטח שלי היא ההיכרות עם הקוראים שלי, והיכרות עם גופי המדיה, והידיעה למה הקוראים נחשפים באופן אקטיבי ומה הם נדרשים לחפש בעצמם.

למה לא להכנס לדקויות?

בנית תאוריה, כתבת כל מיני דברים. בסוף הכל בשוליים ומזקקים את זה שלדעתך אין מספיק פרסום, כי חבר דמיוני שלך לא שומע על ימי מסלול. אז אני חושב שדודי החבר (אם זכרתי את השם נכון) לא באמת מתעניין בתחום. כי אם הוא כן, לא יכול להיות שהוא לא מכיר או לא חבר באף מועדון. לא מכיר אף מדריך לא כלום.

טענה אחרת שאפשר להעלות היא, שעם עוד פרסום עוד אנשים שלא מכירים ולא מחוברים לתחום היו מתעניינים יותר. עם זה אני מסכים. ואת זה גם מנסים לעשות אנשים מסוימים, כמו ראם סמואל, על תחרות הרנו שהוא מארגן כבר שנתיים. אבל יש מרחק עצום בין דיבורים עקרוניים על זה שאם יפרסמו עוד - ימשכו עוד אנשים, לדיבורים על הדרה וסלקציה - שמזה תכלס התחלת, וזה עולה גם ממגיבים אחרים כאן, בטענות שונות. כי זה - מה לעשות - לא קיים.

יבגני, עשה לי טובה, אתה מתחיל לגלוש למחוזות הפנטזיה והביזאר. אם אתה רוצה שנמשיך לנהל דיון ענייני, בבקשה, בוא ננהל דיון ענייני. כי "דיבורים על הדרה וסלקציה - שמזה תכלס התחלת" לא היו ולא נבראו. הייתה קריאה למארגנים להפסיק להסתתר. הייתה אפילו התייחסות עקיפה לתרומה של ספורט מוטורי (אפילו התייחסו לזה בתחילת הדיון). יש לי תחושה כאילו ננעלת על הוויכוח הזה עם "אבי נעלבי שחושב שלא נותנים לו", כשאנחנו בכלל באותו צד, שנינו מנסים לקדם את התחום כל אחד בדרכו. אתה כנראה פשוט סגור מדי בתוך הקליקה שלך כדי להבין את זה (:hihi:).

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אנשים מהשורה למה שיהיו שם? אנשים עם זיקה לתחום שנמצאים בסצינה, ידעו והגיעו.

בדיוק כמו שאני לא שומע מתי יש תחרות בכדורעף כי אני לא מתעניין בו.

אתה יודע כמה מתחרים היו? עזוב, לא מעניין, אלו אנשים עם כסף.

.

קשה להגדיר אותי לא מחובר במה שקורה. אתה יודע איך ידעתי על המרוץ? כי אני חבר של פיליפ בפייסבוק וראיתי איך מכין את הרכב לקראת התחרות.

זהו. אם זה מבחינתך חשיפה מספקת, אז אין לי מה להגיד.

האירוע הראשון התקיים בסוף דצמבר בערד.

מיד אחריו נפתח שרשור כאן בפורום

הוא גם קיבל

.

בעקבות הפרסום מי שרצה יכל לגגל ולהגיע להרשמה לליגה של 2018.

מה אתה מציע?

שימי לב שכתבתי אירוע רשמי.

מרוץ ערד לא היה רשמי. זה היה פיילוט והוא אכן התקיים בשושו ואין לי טענה על כך. לכן גם לא התייחסתי אליו. יש דברים שבאמת צריכים להיות בשושו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אני חבר של פיליפ בפייסבוק וראיתי איך מכין את הרכב לקראת התחרות.

ואללה, מה השם? אני כבר הולך לאיבוד.

בכל מקרה, לדעתי מי שרוצה להיות מעודכן חייב להיות מחובר לדפים וחברים "מובילי דעה" ברשת חברתית כמו פייסבוק או אינסטגרם (בדיוק כמו שמסומן לך מוביל דעה כאן בפורום).

המירוץ היה מפורסם בכל הפייסבוק ובנוסף במגזין אוטו, ואללה רכב, אוטוספורט, דף הפייסבוק של לובינסקי, קאדילק ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מהשורה למה שיהיו שם? אנשים עם זיקה לתחום שנמצאים בסצינה, ידעו והגיעו.

בדיוק כמו שאני לא שומע מתי יש תחרות בכדורעף כי אני לא מתעניין בו.

...

אבל שים לב- אם היית רוצה לדעת על כדורעף, תראה איזה יופי. וכמה מסודר. וכמה מרוכז, שכל מי שמתחשק לו ללכת לראות משחק, לא צריך להסתובב בין פורומים לפייסבוקים לוואצאפים. הלוואי שהספורט המוטורי בישראל היה נראה ככה- לפחות מבחינת המידע.

ואני לא מבין על מה הוויכוח פה, כאילו מה שפבל טוען לא תקין או יזיק למישהו. הרי כל זב חוטם עם קורולה (סליחה מהקורולות) שמשחרר לחץ בפצאל או ערד או אלוהים-יודע-איפוא, לא עושה את זה על הכביש הציבורי (או עושה פחות), אז למה לא לפרסם יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה, מה השם? אני כבר הולך לאיבוד.

המירוץ היה מפורסם בכל הפייסבוק ובנוסף במגזין אוטו, ואללה רכב, אוטוספורט, דף הפייסבוק של לובינסקי, קאדילק ועוד.

נעים מאוד. רוני DS3.

אני עוקב אחרי דפים של הרבה חברה מהסצינה, פיג'ו, משפחת אלסיבוני, ועוד כמה. שום מקום. אפילו בדף של לאון דרייב שהיה המארגן לא ראיתי שום דבר.

חוץ מלראות איך אתה מכין את הרכב "לקראת התחרות בשבת הקרובה" ומצחצח חליפה לא היה שום דבר. שאפו על התוצאה המכובדת עם הקשישה, אגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך הרבה שטויות שאין מאיפה להתחיל וגם נראה שענו על הכל אבל הכותב מתבצר בעמדתו.

זה נראה כמו עוד שרשור "אם רק היו מאפשרים לעלות ב-50 שקל לעשר דקות כמו קארטינג המקום היה מוצף אבל במקום זה המארגנים גרידיים ואנחנו, פשוטי העם, לא יכולים להשתתף" (אתה יכול לרשום שהתלונה על עלויות הייתה בשוליים אבל זה חוזר בכל הודעה שניה).

יותר משהפרה רוצה...מי רוצה לינוק ולא ידע ? בולשיט.

אנשים שאין להם שום קשר או עניין בספורט מוטורי אבל יודעים שאני מתעניין כל הזמן שולחים לי פרסומים על המסלולים שקמו ועל הליגה של ראם ועל הליגה של טיים-אטאק ומה לא כי בשנה האחרונה יש הצפה.

מי שזה מעניין אותו וטוען שלא יודע על כלום כנראה חי במערה.

וברגע שהדברים האלה מתפרסמים ב-CF יש שתי אפשרויות, או שהשרשור נעלם במחשכים בלי תגובה אחת אפילו (בערך כל שרשור שנפתח בפורום ספורט מוטורי) או שמקבלים שרשורי תלונות ארוכים על המחיר ועל כמה זה לא נגיש או איך היו רוצים אבל כרגע לא מתאים או אין רכב מתאים או כל תירוץ אחר (בעיקר אני אוהב שקוראים למי שכן משתתף פראייר או גרוע מזה, מאשימים אותו בשיתוף פעולה עם הגזל, 'אם רק תתנגדו המחיר ירד').

מי שרוצה מגיע. לקרוא להם קליקה סגורה ? נו באמת :roll:

התנהלות עסקית גרועה ? אולי. קל לבקר מהצד אבל כנראה שגם בעלי המסלולים והמארגנים יודעים שהגדלת הפרסום לא בהכרח תגדיל את ההשתתפות כי בסופו של דבר לעליה על המסלול יש עלויות גבוהות גם מעבר למחיר הכניסה ולא הרבה מוכנים לזה.

ערד עדיין לא פעיל אז אני לא יודע מה התלונות שלך פה על מסלול ממשלתי שלא נגיש.

עד פה על ימי מסלול רגילים, אם אנחנו מדברים על אירועים תחרותיים, הסיבה שאתה לא רואה פרסומים מסיביים לפני אירועים כאלה זה כי לצערנו כל אירוע מוטל בספק מהרגע הראשון של התכנון ועד שהוא מסתיים בגלל הקשיים הבירוקרטיים והדרישות המתגבשות של הרשויות (כי כל אירוע כזה הוא בבחינת לידה וניסיון ראשון של אירוע מסוג כזה) וחלק משמעותי בעניין הזה הוא שברגע שאירוע מוגדר לקהל הוא הופך מורכב הרבה יותר והדרישות, גם הכלכליות עולות משמעותית.

לכן כרגע רוב האירועים האלה לא מוגדרים לקהל ובהתאם לא מסוגלים להתמודד עם קהל שיגיע, מה שרק יכול להעמיד בסיכון את קיום האירוע.

אתה יכול למחות על זה אבל לפחות תבין מאיפה זה מגיע ומה השיקולים של המארגנים.

ואם בכל זאת מישהו פה גילה לראשונה על האפשרות להגיע ליום מסלול בפצאל, אני גם אצטרף להמלצות על ימי המסלול של פיליפ.

רק מזהיר שהם מתמלאים מהר באנשי הקליקה הסגורה אז לא יודע אם יהיה מקום :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר. אתה לקחת את זה לכיוון אחר לגמרי.

אתה אומר שאתה מוצף בהזמנות. אני אתן לך דוגמה כנגד. אני יודע על פצאל מיום שהתחילו לסלול אותו, אבל טרם ביקרתי שם.

כרגע מתוכנן למרץ. למה? כי אני לא בקבוצות ווטסאפ רלוונטיות. נכון. הייתה לי הזדמנות בנובמבר ביום חול וויתרתי כי מה לעשות, צריך לעבוד.

ואני ממש לא בעל קורולה ממוצע. אני חבר במועדון ומכיר אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב נזכרתי בדוגמה מעולה למישהו שכן רוצה להגיע והיה מוכן להגדיש לזה מס דקות.

לפני כחודש הגיע בחור בלי שום זיקה למועדון כזה או אחר עם איביזה 1.2 TSI ליום מסלול אחרי שפנה בדף הפייסבוק של המסלול בפצאל בבקשה להגיע לנוהג, הוא הופנה אליי ושבוע אחרי זה הגיע לנוהג כחלק מיום מסלול.

עריכה אחרונה על ידי Philip R
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וברגע שהדברים האלה מתפרסמים ב-CF יש שתי אפשרויות, או שהשרשור נעלם במחשכים בלי תגובה אחת אפילו (בערך כל שרשור שנפתח בפורום ספורט מוטורי)

פעם היה ניר אחד, שהייתי בטוח שאני היחיד שקרא את הפוסטים שלו. מזמן כבר לא מפרסם שם כלום. פורום ספורט מוטורי פה הוא בגדר קישוט שמעמיס על השרת כבר לא מעט זמן. חבל.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תארגן יום מסלול לג'יפים 7 מקומות. אני מביא שני כלים! TEAM AHBARONY

תצחק תצחק, היה יום מסלול עם 2 פורסטרים, אחד מהם ליסינג בגרסה הרגילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צוחק. בשיא הרצינות. הרבה יותר מעניין לעשות את זה עם כלי לכאורה לא מתאים. ראינו ספינות אמריקאיות בג'ימיקנות נותנות בראש. למה לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון.

רוב וילסון (המאמן של ניקו רוזברג, בין היתר) משתמש באסטרה סטוק. והוא מנצח איתה אנשים בלוטוס אליס.

אמר מי שאמר "החוכמה זה לא לנהוג מהר בפורשה בוקסטר, אלא בסוזוקי Super Carry".

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעים מאוד. רוני DS3.

אני עוקב אחרי דפים של הרבה חברה מהסצינה, פיג'ו, משפחת אלסיבוני, ועוד כמה. שום מקום. אפילו בדף של לאון דרייב שהיה המארגן לא ראיתי שום דבר.

leond.jpg

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...