Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אכפת לי ספורט מוטורי?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מכיר באופן אישי חלק מהמדריכים שעובדים במסלולים השונים, ופחות או יותר כל השאר נמצאים מקסימום במעגל השני. לי אין בעיה להירשם לשום יום מסלול או מירוץ. חבר שלי, דודי, שחולה נהיגה אבל "לא בסצנה" ולא עוקב אחרי כל חדשה שעולה, אפילו לא יודע שיש מסלול בערד.

נשמע כאילו אין לו פייסבוק. סליחה, אינטרנט.

סליחה, טלווויזה.

אני באמת לא מבין באיזה דרך אתה רוצה שיפרסמו? כי חבר שלך דודי לא ראה כתבה על ערד בשום מגזין רכב מודפס או דיגיטלי, גם לא ראה כתבה על ערד בטלויזיה, וגם לא בפייסבוק, וזה התפרסם בכל אחד מערוצי התקשורת האלו, לפחות מספר פעמים.

איך אומרת המורה בבית הספר "מה דודי, הזמנה אישית?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פבל ידידי, אתה טועה.

כל מי שרצה להגיע לימי מסלול, הגיע. מי שכתב בפייסבוק בשורת חיפוש; יום מסלול, הגיע לתיוג למפיק/מדריך של איזשהו יום מסלול.

כל מועדון שמכבד את עצמו ואוהב נהיגה כבר ביקר בימי מסלול שונים אצל מפיקים שונים; מיני, אבארט, PCR,PSI, מועדון הונדה, JDM, מועדון אוטספורט, וואג,אלפא קאלסיק, IAROC וכבר איבדתי את הספירה.

אנשים עם טויוטה קורולה רובוטית השם ישמור, איביזה 1.2, לסינגים למינהם ואפילו בחורה עם פולו 1.4 אוטומטית פוקדת באופן קבוע בימי המסלול שאני מארגן.

הנה, הקשתי בפייסבוק יום מסלול וישר עלו מס אופציות, כנל גוגל. אפילו לקום מהכורסה לא צריך, קצת מאמץ להזיז את האצבעות על מסך הסמארטפון ומוצאים את כל מה שרוצים.

mmwnkem4txgn.jpg

ajdzyzg0xmdt.jpg

znuma2nxzztk.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לי שלקחתם את זה למקום כזה.

בתור אחד שדווקא כן חי את זה וכן יוצא לטיולים ימי מסלול וכו.. אני דווקה כן מבין מאיזה כיוון הכותב מגיע.

זה לא נגיש כמו שזה אמור להיות העלויות גבוהות בהרבה ממה שהם אמורות להיות וזאת עובדה.

זה שמי שמחפש מספיק תמיד ימצא זה נכון, אבל האם זה אמור להיות ככה? אני חושב שלא.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1-3. נתפסת לעניין ה-5 ימים, אבל זאת היתה דוגמה. אז שיהיה שישה ימים, שבעה, חמישה עם ימי חופש משתנים כל שבוע, שבוע קצר כל ספטמבר שלישי, וכניסה חינם בשנת הסוס עפ"י לוח השנה הסיני. מעבר לזה, גם בערד וגם בפצאל חיים אנשים שיוכלו לעבוד במסלול כך שמשרה בסוף המדינה, זה טיעון שלא מחזיק מים.

אז ניתחת לעומק את זה שנתפסתי לדוגמה, אבל בעצם לא הגבת מעשית לכך שהמשרה שהצעת תכלול המון שעות ואף ימים מתים, כסף לפח.

לגבי מיקום גיאוגרפי כמה ממדריכי נהיגה המורשים בארץ גרים בסמיכות למסלולים? כמה מהם יוותרו על המשרה שלהם בשביל לשבת במסלול ולבהות בחו"ל? כמה מתושבי האזור בכלל מתעניינים בתחום?

4-5. מצד אחד, אני נמצא עם האנשים האלה כל יום על הכביש. אז זה לא חדש. במסלול אני יכול לפחות לבחור מתי לעלות ומתי לא. מצד שני, כמו עם חברתך מהעבודה, כך גם הערס הממוצע לא יבין למה צריך לשלם 300 שקל בשביל לנסוע במעגלים חצי שעה.

כביש זה לא מסלול, במסלול אתה נוהג בצורה, שאני מקווה, שבכביש ציבורי אתה נמנע ממנה. ודווקא אפשר למצוא כמה "ערסים ממוצעים" שירצו לבוא לתת בראש במסלול עם הרכב הסופר משופר שלהם. כמו שלא אצא לטיול נהיגה עם אנשים שקו לבן הוא בגדר המלצה עבורם (לא חסר כאלה) כך אני מעדיפה לא להיות עמם במסלול.

השתתפתי ביום מסלול, אמנם לא בארץ, אבל האספלט הוא אותו אספלט. והירידה לפיטס היא אותה ירידה לפיטס. אפשר למצוא שיטה שתאפשר לנהג בודד לרדת בלי להפריע (כמו מסלול האטה וכניסה לפיטס). עצירה של כולם זה באמת גנון, אבל מדובר על מצב קיצון שהנהג לא נשמע להוראות.

זה שהיית בחו"ל זה נחמד, אבל אתה כותב על כל ההתנהלות של העסק בארץ בעוד שגם לא השתתפת באף יום כזה וגם לא עשית ש.ב. כהלכה לגבי החוקים.

בשורה התחתונה, עובדים על זה, רק לא בקנה מידה של "לארגן יום" אלא קצת יותר רציני.

כל הכבוד.

אבל זה טוב שאנחנו עוברים כל כך מהר להצעות תיפעוליות של המסלול בימים הפתוחים שלו. אני ביקשתי שיפרסמו יותר, והנה אנחנו כבר מתכננים להם תוכנית פעולה רב שנתית. כל הכבוד לנו.

בכחול.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב ש- -350-300 שח ליום מסלול זה יקר, לעיתים זה אף כולל הדרכה!! אפילו בכוכב יאיר, מגרש קארטינג גדול, זה היה המחיר.

אנחנו אוהבים להשוות את עצמנו לחול ותמיד אנחנו יקרים יותר, אז דווקא כאן, המחיר שווה ולרוב אף זול יותר.

אני לא רוצה להכנס יותר מידי לויכוחים כי אני מהצד המארגן וזה לא יהיה "אתי" מצידי. אני אשתדל לעדכן בפוסט תמונות שפתחתי על ימי מסלול, אם המנהלים ירצו, ינעצו את השרשור. מעבר לזה כולם מוזמנים לפנות אלי בפרטי כאן או בדף הפייסבוק שלי.

https://www.facebook.com/flatoutdriving/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אומרת המורה בבית הספר "מה דודי, הזמנה אישית?"

אנחנו טוחנים מים. אני אומר "למה לא לפרסם את האירועים יותר" ואתם אומרים "הם מפורסמים מספיק".

מתאים לכם המצב? בסדר גמור. לי לא.

פבל ידידי, אתה טועה.

כל מי שרצה להגיע לימי מסלול, הגיע. מי שכתב בפייסבוק בשורת חיפוש; יום מסלול, הגיע לתיוג למפיק/מדריך של איזשהו יום מסלול.

כל מועדון שמכבד את עצמו ואוהב נהיגה כבר ביקר בימי מסלול שונים אצל מפיקים שונים; מיני, אבארט, PCR,PSI, מועדון הונדה, JDM, מועדון אוטספורט, וואג,אלפא קאלסיק, IAROC וכבר איבדתי את הספירה.

אנשים עם טויוטה קורולה רובוטית השם ישמור, איביזה 1.2, לסינגים למינהם ואפילו בחורה עם פולו 1.4 אוטומטית פוקדת באופן קבוע בימי המסלול שאני מארגן.

הנה, הקשתי בפייסבוק יום מסלול וישר עלו מס אופציות, כנל גוגל. אפילו לקום מהכורסה לא צריך, קצת מאמץ להזיז את האצבעות על מסך הסמארטפון ומוצאים את כל מה שרוצים.

יכול להיות שכל מי שרצה הגיע, ויכול להיות שלא. אני בטח שלא יודע את זה. ואני חושב שבתור מישהו שמארגן אירועים כאלה, זאת זווית ראיה שאננה.

וכשאני הקשתי יום מסלול בפייסבוק קיבלתי פוסטים של חברים (לא דוגמה ריאלית, שכן הרבה מהחברים שלי בתחום) והזמנה לאירוע "יום מסלול לרוכבות" (כן, רוכבות. כנראה שפייסבוק מנסים לרמוז לי משהו).

ובאשר למועדונים, כאמור - אין לי אף תלונה. וברור לי שמועדונים ינצלו את ימי המסלול בתדירות גבוהה, שהרי לשם כך הם נוסדו.

בכחול.

אני מדבר על על הנגשת התחום לציבור רחב יותר ומוצא את עצמי במשא ומתן על תנאי ההעסקה של מרשלים במסלול. אני מרגיש כמו מתמודדת בתחרות מלכת יופי שהמראיין צולב אותה על תוכניותיה לסיים את הרעב העולמי. נכון שדרושה תשתית, אבל אנחנו נכנסים לדקויות שזה לא המקום או הזמן לדון בהן.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב ש- -350-300 שח ליום מסלול זה יקר, לעיתים זה אף כולל הדרכה!! אפילו בכוכב יאיר, מגרש קארטינג גדול, זה היה המחיר.

אנחנו אוהבים להשוות את עצמנו לחול ותמיד אנחנו יקרים יותר, אז דווקא כאן, המחיר שווה ולרוב אף זול יותר.

אני לא רוצה להכנס יותר מידי לויכוחים כי אני מהצד המארגן וזה לא יהיה "אתי" מצידי. אני אשתדל לעדכן בפוסט תמונות שפתחתי על ימי מסלול, אם המנהלים ירצו, ינעצו את השרשור. מעבר לזה כולם מוזמנים לפנות אלי בפרטי כאן או בדף הפייסבוק שלי.

https://www.facebook.com/flatoutdriving/

פיליפ, אני חושב שאתה ממש לא דוגמא לכל מה שמדובר עליו הכתבה.

אם כבר אתה בין הבודדים שמנסים לטפל בבעיות שמוצגות בא.

באופן אישי אני ראיתי כמה ימי מסלול שלך ואין לו ולא מילה אחת רע להגיד אם כבר אז רק טובה.

ומחיר של 300-350 ליום מסלול כולל הדרכה זה מחיר בסדר גמור לטעמי.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו טוחנים מים. אני אומר "למה לא לפרסם את האירועים יותר" ואתם אומרים "הם מפורסמים מספיק".

מתאים לכם המצב? בסדר גמור. לי לא.

.

הו! הגענו לאן שהוא.

אז מה אתה מתכוון לעשות בנושא עוד פרסום לאירועים מוטוריים? כדי שגם דודי עמיתך לעבודה(שאין לו טלויזיה או אינטרנט וגם לא פותח עיתון), וגם גברת כהן מחדרה שאין לה קשר לתחום המוטורי, ידעו שיש מסלולים בארץ, והם יכולים להירשם, ללא ניסיון קודם, בעלות של 300 שקלים, עם תאריכים מסודרים מראש, ולהסיר להם בפרסום את החשש ממועדון סגור, עלות יקרה, רכב לא מתאים וכו'.

נשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על על הנגשת התחום לציבור רחב יותר ומוצא את עצמי במשא ומתן על תנאי ההעסקה של מרשלים במסלול. אני מרגיש כמו מתמודדת בתחרות מלכת יופי שהמראיין צולב אותה על תוכניותיה לסיים את הרעב העולמי. נכון שדרושה תשתית, אבל אנחנו נכנסים לדקויות שזה לא המקום או הזמן לדון בהן.

פרסמת כתבה די מתלהמת שהמשיך אותה דיון בטונים דומים. אני מאמינה ש"להתלונן" מהספה זה ממש פשוט, אבל כדי שזה יהיה אפקטיבי צריך להיות יותר מחוברים למציאות בשטח. התייחסתי לטענות והצעות שעלו כאן והעליתי כמה נקודת מנקודת המבט שלי (שאגב, אין לי דם כחול והצלחתי להשתתף ביום מסלול אחד מתוך כמה שידעתי עליהם). מתנצלת אם הייתי רצינית מידי, פשוט נכנסתי לפורום רכב ולא למיונים למלכות יופי.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אנחנו נכנסים לדקויות שזה לא המקום או הזמן לדון בהן.

למה לא להכנס לדקויות?

בנית תאוריה, כתבת כל מיני דברים. בסוף הכל בשוליים ומזקקים את זה שלדעתך אין מספיק פרסום, כי חבר דמיוני שלך לא שומע על ימי מסלול. אז אני חושב שדודי החבר (אם זכרתי את השם נכון) לא באמת מתעניין בתחום. כי אם הוא כן, לא יכול להיות שהוא לא מכיר או לא חבר באף מועדון. לא מכיר אף מדריך לא כלום.

טענה אחרת שאפשר להעלות היא, שעם עוד פרסום עוד אנשים שלא מכירים ולא מחוברים לתחום היו מתעניינים יותר. עם זה אני מסכים. ואת זה גם מנסים לעשות אנשים מסוימים, כמו ראם סמואל, על תחרות הרנו שהוא מארגן כבר שנתיים. אבל יש מרחק עצום בין דיבורים עקרוניים על זה שאם יפרסמו עוד - ימשכו עוד אנשים, לדיבורים על הדרה וסלקציה - שמזה תכלס התחלת, וזה עולה גם ממגיבים אחרים כאן, בטענות שונות. כי זה - מה לעשות - לא קיים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שבת היה אירוע מוטורי הראשון מסוגו. Time attack הרשמי הראשון בארץ הקודש. כמה מכם ידעו עליו? כמה מכם יודעים תוצאות? כמה מכם היו שם? חלאס עם הצדקנות. מהצד זה באמת נראה כמו הפנינג של כל מיני בסצינה בינהם. אנשים מהשורה לא נכחו שם.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה

בואו ניקח זאת לכיוון החיובי.

למה לא לפרסם כאן בפורום

יש כאן אפילו תת פורום ספורט מוטורי

שממה כמו במדבר סהרה.

פיליפ

אשמח לתשובות לשאלות שלי בשרשור "שלך"

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שבת היה אירוע מוטורי הראשון מסוגו. Time attack הרשמי הראשון בארץ הקודש. כמה מכם ידעו עליו? כמה מכם יודעים תוצאות? כמה מכם היו שם? חלאס עם הצדקנות. מהצד זה באמת נראה כמו הפנינג של כל מיני בסצינה בינהם. אנשים מהשורה לא נכחו שם.

אנשים מהשורה למה שיהיו שם? אנשים עם זיקה לתחום שנמצאים בסצינה, ידעו והגיעו.

בדיוק כמו שאני לא שומע מתי יש תחרות בכדורעף כי אני לא מתעניין בו.

קח דוגמא דומה, תחום האופנועים בארץ, אנחנו אחרי עונת 2017 מלאה וסדירה, כל המרוצים פורסמו בתחילת השנה, שבועיים לפני כל מרוץ הוא מפורסם, פרסומות ממומנות בפייסבוק, כתבות בכל מדיה דו גלגלית שיש בארץ (ויש לא מעט), יש סקשיין בynet אפילו מוקדש כולו לספורט מוטורי ישראלי דו גלגלי, היו לא אחת ולא שתיים כתבות בטלוויזיה, כמעט כל מתחרה מפרסם תמונות לפני\אחרי (ויש לו ככל הנראה לא מעט חברים בפייסבוק, בין אם מהתחום ובין אם לא) כלומר התחום נחשף לאלפי, אם לא עשרות ומאות אלפי אנשים, מהתחום וכאלו שגם לא קשורים (כי השכנה שלי, גברת כהן, שהוסיפה אותי בפייסבוק, אין לה ולו רבע קשר לתחום המוטורי, אבל היא נחשפה אליו בעל כורחה)

אתה יודע כמה מתחרים היו? עזוב, לא מעניין, אלו אנשים עם כסף.

אתה יודע כמה קהל צופים היה? כשמדובר בחשיפה בכל ערוצי התקשורת? והכניסה לקהל לא עולה שקל?

אותם בני משפחה של המתחרים, אותם חברים קרובים שבאו לכל מרוץ. זהו. במשך כל העונה שמנתה כ6-7 מרוצים, הקהל נשאר אותו קהל.

אז מה זה משנה אם נפרסם או לא, הקהל יישאר אותו קהל, אלו ש"בסצינה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האירוע הראשון התקיים בסוף דצמבר בערד.

מיד אחריו נפתח שרשור כאן בפורום

הוא גם קיבל

.

בעקבות הפרסום מי שרצה יכל לגגל ולהגיע להרשמה לליגה של 2018.

מה אתה מציע?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...