Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר למודם סלולרי נייח LTE של פרטנר במקום ADSL

קורן בן אשר
שימו לב! השרשור הזה בן 2394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאשר הצטרפתי לשירות "שרפתי" עדו 100 ש"ח והשארתי את חיבור ה-DSL לחודש כדי לוסא שאיכות השירות והנפח המוקצב מספקים. רק אז ביטלתי את מנוי בזק+בב"ל. חייב לומר שהביטול לקח מספר ימים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסיפור, אגב, הוא כך: מסתבר שאותו ברק שהפיל פה את החשמל ביום רביעי לפני שבוע ונתן זץ שהרג את אחד המסכים שלי, הרג גם את המרכזיה של בזק. אצלי אין ADSL בכלל, השקע שהיה בשימוש עיקרי מת לחלוטין ונשאר שקע טלפון (בלבד) פעיל בממ"ד. מי שהיה זריז קיבל טכנאי כבר בתחילת השבוע, אני הייתי פחות זריז והשאירו אותי לחכות לטכנאי עד היום בצהריים (!). בינתיים אני רוכב על הסלולרי שלי. ובכן היום הסתבר שהנזק קצת יותר גדול ממה שחשבו ולכן לא ניתן היה לתקן... עד מתי אמתין? רק אללה (או אלוביץ') יודע.

אם יודעים לדבר אפשר לקבל מהר מאוד טכנאי. דוגמה: היום תואם לי טכנאי ל 29 לחודש, לאחר 15 דק' שיחה נוספות תואם טכנאי לשעתיים אחרי השיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי נמאס מבזק. חוסר יציבות, נתקע. המון בעיות.

הלכתי על המודם LTE. זה באמת 90 ש"ח לחודש - כולל המודם. של וואוי.

אני קיבלתי חודשיים ראשונים ב-40 ש"ח, סביר להניח שזאת הטבה לכולם, לא ביקשנו או משהו.

בפועל -

בינוני מאוד.

הוא מצביע על קליטה מלאה.

אני מקבל לפעמים 2-4 מגה בייט הורדה, לפעמים 18-19. אף פעם לא יותר מזה (הכל בחיבור אלחוטי).

העלאה מאוד מהירה יחסית לADSL.

כרגע אני איתם, שוקל בחיוב לחזור לבזק ולהתחבר דרך בזק ישירות ולא אחת מספקיות המשנה שלה.

http://www.speedtest.net/result/6157878508.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמיצ'י - כתבתי קודם - הקצב מאוד נקודתי, וגם מאוד נזיל, בהתאם למיקום, מאפייני והעומס על הנקודה הסלולרית הקרובה.

לי זה מתאים כיון שאני בטווח קליטה מנקודה מהירה. אבל התחברתי רק לאחר שביצעתי מדידת speedtest עשרות ומאות פעמים בטלפון.

צריך להוסיף - את המהירות עליך לבדוק במחשב המחובר קוית למודם כאשר אין לו מתחרים מבית. אחרת יש לך הפסדי מהירות של הרשת הביתית והמדידה שלך לא שווה את המאמץ.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי גם חוטית, אין הבדל גדול.

אבל זה שתיאורטית חוטית אני מקבל מיליון מגה שווה ערך להבטחה של חברת האינטרנט על המהירות שתקבל.

מה שמעניין אותנו בסופו של יום זה מה אני מקבל במחשב הביתי.

ות'אכלס - זה מה שאני מקבל.

אגב, ל-VOD של יס זה בד"כ לא מספיק.

אגב 2, לפעמים יש לי גלישה מהירה יותר בסלולרי מאשר במודם הזה.

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, זה נקודתי מאד. בבדיקה בטלפון אני מוצא לפעמים הפרשים גדולים במדידות שנערכות במרחק 2 מ' זו מזו או כמה דקות זו אחרי זו.

חיבור סלולרי צפוי להיות פחות יציב מחיבור קוי.

אני בצעתי את המעבר בגלל שירות לקוי של שני הספקים הקויים באזור בו אני גר, והסלולרי הוא בבחינת הפחות גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יודעים לדבר אפשר לקבל מהר מאוד טכנאי. דוגמה: היום תואם לי טכנאי ל 29 לחודש, לאחר 15 דק' שיחה נוספות תואם טכנאי לשעתיים אחרי השיחה.

+1

מתחילים בטכנאי בעוד מספר ימים, ואז פתאום התפנה להם טכנאי למחר, ואחר כך כשלוחצים עליהם ולא מוותרים פתאום דרך קסם "עשיתי את המקסימום יגיע אליך טכנאי בשעות הקרובות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, זה נקודתי מאד. בבדיקה בטלפון אני מוצא לפעמים הפרשים גדולים במדידות שנערכות במרחק 2 מ' זו מזו או כמה דקות זו אחרי זו.

חיבור סלולרי צפוי להיות פחות יציב מחיבור קוי.

אני בצעתי את המעבר בגלל שירות לקוי של שני הספקים הקויים באזור בו אני גר, והסלולרי הוא בבחינת הפחות גרוע.

מסכים, אצלי המקרה זהה.

בזק על הפנים. לפחות שלקחתי את הבאנדל דרך אקספון.

החיבור הסלולרי פחות יציב.

מדהים שלפני 5 שנים היה לי אחלה אינטרנט והיום אני נואש רק לקבל 15 מגה יציבים. אין על רפורמות וקדמה !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

מתחילים בטכנאי בעוד מספר ימים, ואז פתאום התפנה להם טכנאי למחר, ואחר כך כשלוחצים עליהם ולא מוותרים פתאום דרך קסם "עשיתי את המקסימום יגיע אליך טכנאי בשעות הקרובות"

כן, זה מה שהיה צריך לעשות. בגלל נסיבות אישיות לא היה לי זמן ו/או רצון להתחיל לריב איתם.

נקמיצ'י/ספריאל אם כבר אתם פה - שתי שאלות על המודם שטרם שזפתי בו את עיניי:

- יש פורטים לכבל רשת? (שאלה מפגרת אבל שואל בכל זאת למען הסר ספק.)

- יש במקרה חיבור לאנטנה חיצונית? אנטנה כיוונית חיצונית יכולה להיות מועילה מאוד.

מודם/נתב בזק שיש לי כרגע מקונפג כמודם בלבד (bridge), מאחוריו מחובר בכבל רשת נתב של צ'קפוינט (פרטי שלי). מקווה שלא תהיה בעיה לקנפג את הציוד של פרטנר בתצורה דומה.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.אצלי החוואווי הזה משמש גם כנתב של הרשת הביתית (קוית ואלחוטית).

2. המכשיר שקיבלתי היה מיד שניה - כנראה שלא מעט אנשים מתנסים ומחזירים.

3. אני משתמש באזני החמור המובנות במכשיר, נותנות תוצאות מספקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלך לבן שלי שחור.

דווקא מתאים לנישה במזנון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...