Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Eonon GA6151

YuvalShs
שימו לב! השרשור הזה בן 2670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נותנים לך חכה ואתה דורש דגים.

לא תמיד יש לאנשים דגים לתת - חכה לעומת זאת טובה הרבה יותר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נותנים לך חכה ואתה דורש דגים.

לא תמיד יש לאנשים דגים לתת - חכה לעומת זאת טובה הרבה יותר.

תלוי איזה סוג של חכה.

כי אכן אמרתם כאן מילים כמו "גיין" או "ליין דרייבר" אבל בפירוש רשמתי שאיני מבין במערכות האלה אז המילים האלה לא עוזרות לי וצריך קצת הסבר פשוט יותר... לא אני התקנתי את המערכת אז אין לי ממש ידע.

כמו כן, אני לקוח של אייפון ומעולם לא היה לי אנדרואיד כך שלקבל מערכת אנדרואיד אם לכם זה פשוט לי זה ממש לא..

ותשובות לשאלות של אם אפשר להתקין מקלדת, איך מתקינים ערכת סקינים אחרת או האם אפשר להתקין לאצנ'ר עדיין לא קיבלתי, כמו כן השאלה החשובה שלי לגבי הכרטיס SD והמקום הפנוי במערכת.

כנראה מי שלא קורא תשובות של אחרים זה לא אני.. סה"כ מבקש עזרה ואתם עושים מבן אדם אידיוט.

ואגב, כן לבסוף הצלחתי לעשות כמה דברים כמו להחליף צבעים ולהוסיף עברית, אמנם קצת חיפשתי כי לא אמרתם איפה זה נמצא אבל לבסוף נחלתי כאן הצלחה. לא היה קשה לרשום הגדרות -> לרדת למטה לשפה ופלט

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובמנוע החיפוש ניסית להשתמש?

רמז קטן לגבי הרבה דברים שיעזרו לך עם אנדרואיד זה לחפש כאן פרוייקטים של טאבלט - למשל האחד שלי - פרקוייקט טאבל נקסוס 7 - מודל טכני

תריץ על השרשור הזה חיפוש מתקדם תחת שם המשתמש שלי ותראה כמה מידע תמצא שם וזה רק אחד מיני רבים.

ולגבי מקלדת שוב, תכנס לגוגל פליי ותוריד ANYSOFTKEYBOARD HEBREW

ואחרי זה גם תוריד את הSKIN 3D שלהם.

תקרא את ההוראות הכל כך פשוטות של התוכנה הזו (תוך כדי ההפעלה שלך היא אשכרה מנחה אותך מה לעשות - קוראים לזה אשף התקנה)

בין אידיוט לבור יש הבדל עצום - מה שחסר לך זה ידע ומידע יש כאן בכמויות אתה רק צריך לחפש.

אבל בין בורות לעצלות לצערי יש קשר ישיר במקרים רבים ואם אתה לא אידיוט אתה תבין את מה שכתבתי.

תרכז את הבעיות שנשארו לך - תעשה סיכום ביניים.

אה כן - ותחפש גם את "המדריך המלא לאודיופיל המתחיל" שכן, גם אותו אני כתבתי - במשך ארבעה חודשים כמעט - גיין מוסבר שם יפה מאוד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומטי1 כתב לך בפירוש להיכנס להגדרות ושם למצוא את המקלדת (נכון, לא כתב שפה ופלט, אבל come on). פעמיים.

הוא גם הציע לך להעזר ישירות בחבר שיש לו אנדרואיד ואף הציע את עזרתו האישית (רק שאז עלה ענין המרחק ביניכם).

אם אתה לא מבין מה זה גיין אז מבצעים חיפוש להבין מה זה ואם עדין לא ברור אז שואלים. לא חוזרים שוב על האמירה לגבי הסאונד.

ואם לא אתה התקנת את המערכת, אז מדוע לא הפנית או עדין לא מפנה את השאלות או חלקן למי שכן התקין?

מדוע אתה לא מפנה גם שאלות לתמיכה הטכנית הייעודית של המכשיר הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובמנוע החיפוש ניסית להשתמש?

רמז קטן לגבי הרבה דברים שיעזרו לך עם אנדרואיד זה לחפש כאן פרוייקטים של טאבלט - למשל האחד שלי - פרקוייקט טאבל נקסוס 7 - מודל טכני

תריץ על השרשור הזה חיפוש מתקדם תחת שם המשתמש שלי ותראה כמה מידע תמצא שם וזה רק אחד מיני רבים.

ולגבי מקלדת שוב, תכנס לגוגל פליי ותוריד ANYSOFTKEYBOARD HEBREW

ואחרי זה גם תוריד את הSKIN 3D שלהם.

תקרא את ההוראות הכל כך פשוטות של התוכנה הזו (תוך כדי ההפעלה שלך היא אשכרה מנחה אותך מה לעשות - קוראים לזה אשף התקנה)

בין אידיוט לבור יש הבדל עצום - מה שחסר לך זה ידע ומידע יש כאן בכמויות אתה רק צריך לחפש.

אבל בין בורות לעצלות לצערי יש קשר ישיר במקרים רבים ואם אתה לא אידיוט אתה תבין את מה שכתבתי.

תרכז את הבעיות שנשארו לך - תעשה סיכום ביניים.

אה כן - ותחפש גם את "המדריך המלא לאודיופיל המתחיל" שכן, גם אותו אני כתבתי - במשך ארבעה חודשים כמעט - גיין מוסבר שם יפה מאוד.

תודה.

האמת שהרצתי מעל 30 חיפושים בגוגל תחת שמות כמו Android best apps for car, best keyboard for tablet ועוד המון שמות שונים.. כן ניסיתי לעשות כמה חיפושים ללא יותר מדי הצלחה..

לגבי ה-Anysoftkeyboard, הסתכלתי קצת בתמונות והאמת שפחות אהבתי את המקלדת איך שהיא נראית לטאבלט.. יותר אהבתי את ה-SwiftKeyboard, האם זה בסדר להוריד ולהתקין? זה לא יעשה בעיות למערכת?

לא קראתי את אשף ההתקנה כי לא מצאתי אותו בשום מקום..

את השאלות די ריכזתי כאשר רשמתי אותם 3 פעמים..

אחפש את המדריכים האחרים, תודה על העזרה.

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומטי1 כתב לך בפירוש להיכנס להגדרות ושם למצוא את המקלדת (נכון, לא כתב שפה ופלט, אבל come on). פעמיים.

הוא גם הציע לך להעזר ישירות בחבר שיש לו אנדרואיד ואף הציע את עזרתו האישית (רק שאז עלה ענין המרחק ביניכם).

אם אתה לא מבין מה זה גיין אז מבצעים חיפוש להבין מה זה ואם עדין לא ברור אז שואלים. לא חוזרים שוב על האמירה לגבי הסאונד.

ואם לא אתה התקנת את המערכת, אז מדוע לא הפנית או עדין לא מפנה את השאלות או חלקן למי שכן התקין?

מדוע אתה לא מפנה גם שאלות לתמיכה הטכנית הייעודית של המכשיר הזה?

כי חלק גדול מהשאלות נוצרו לאחר ההתקנה כאשר ישבתי מתחת לבית ועיינתי במערכת, בזמן ההתקנה אתה לא חושב על כל השאלות האלה..

בנוסף, שלחתי כבר 2 מיילים ל-Eonon הבעיה שהם עונים לאט ודי מתחמקים מחלק מהשאלות.

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכלס מערכות ההפעלה של אנדרואיד הן עד היום היציבות והקלילות ביותר שיצא לי לראות במובן של יכולת להתקין ולהסיר או לחזור אחורה למצב הקודם שהיית בו.

רק שכאן מדובר במערכת הפעלה שעברה קיסטום כלשהוא אז לגביי גיבויים אני לא סגור עד כמה נותנים לך שם גישה לSU (משתמש על או במילים אחרות גישה לROOT) ואם הBOOT LOADER נעול או לא - בכל מקרה לא הייתי רוצה להתעסק עם ריקברי במערכות כאלו.

אבל להתקין ולהסיר אפליקציות צריך להיות אינטואיטיבי גם במערכות כאלו.

מה שכרגע מטריד אותי בהתקנה שלך זו לא המקלדת - זה באמת בקטנות אתה תפתור את זה.

מה שמטריד אותי זו עוצמת שמע נמוכה לפי הדיווח שלך.

ואחרי זה מהירות תגובה.

לגבי לאנצ'ר - אתה יכול קודם כל לבדוק באפליקציה של הלאנצ'ר שאתה רוצה להוריד ולהתקין אם זה דורש גישה לROOT

אם כן תתקין SU CHECKER ותבדוק אם הגישה לROOT פתוחה עבורך.

אם כן ואתה רוצה גישה לROOT רצוי לשאול את EONON איך מאפשרים דרכם GOD MODE או במילים אחרות ROOT או SU.

בדרך כלל כשאתה נכנס להגדרות ולוחץ הרבה על הBUILD אם אני זוכר נכון - אתה תאפשר גישה לאפשרויות מפתחים ושם יש עוד הרבה מאוד טוויקים שאפשר לעשות בכדי לייעל את המערכת - תעשה את זה בזהירות לאחר קריאה רבה או התייעצות עם EONON או חברי פורום וותיקים כאן שהם חזקים כבר בשימוש בגרסאות של אנדרואיד.

לגבי כמה מקום פנוי יש לך - בהגדרות אתה צריך לחפש כל דבר שקשור לאכסון או STORAGE ותקבל את המידע משם.

אבל שוב, אני חוזר לעניין עוצמת השמע - האם ידוע לך מה ההצהרה ליציאת המגברים ביחידת הראש הזו? האם מדובר ב2V או ב4 או 5V (וזה לשאלתך הנתון שלפיו אתה מכוון את הגיין במגברים) וכמובן רצוי למדוד כמה היא מוציא בפועל על אות של 1K הרץ לרמקולים ועל 40 הרץ לסאב וופר אבל כאן אתה כבר תצטרך להמשיך לקרוא ולהשלים חומר.

ואם בבדיקת מוצא יציאות המגברים אכן יתברר כי הן חלשות - העצה להוסיף ליין דרייבר בהחלט היתה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכלס מערכות ההפעלה של אנדרואיד הן עד היום היציבות והקלילות ביותר שיצא לי לראות במובן של יכולת להתקין ולהסיר או לחזור אחורה למצב הקודם שהיית בו.

רק שכאן מדובר במערכת הפעלה שעברה קיסטום כלשהוא אז לגביי גיבויים אני לא סגור עד כמה נותנים לך שם גישה לSU (משתמש על או במילים אחרות גישה לROOT) ואם הBOOT LOADER נעול או לא - בכל מקרה לא הייתי רוצה להתעסק עם ריקברי במערכות כאלו.

אבל להתקין ולהסיר אפליקציות צריך להיות אינטואיטיבי גם במערכות כאלו.

מה שכרגע מטריד אותי בהתקנה שלך זו לא המקלדת - זה באמת בקטנות אתה תפתור את זה.

מה שמטריד אותי זו עוצמת שמע נמוכה לפי הדיווח שלך.

ואחרי זה מהירות תגובה.

לגבי לאנצ'ר - אתה יכול קודם כל לבדוק באפליקציה של הלאנצ'ר שאתה רוצה להוריד ולהתקין אם זה דורש גישה לROOT

אם כן תתקין SU CHECKER ותבדוק אם הגישה לROOT פתוחה עבורך.

אם כן ואתה רוצה גישה לROOT רצוי לשאול את EONON איך מאפשרים דרכם GOD MODE או במילים אחרות ROOT או SU.

בדרך כלל כשאתה נכנס להגדרות ולוחץ הרבה על הBUILD אם אני זוכר נכון - אתה תאפשר גישה לאפשרויות מפתחים ושם יש עוד הרבה מאוד טוויקים שאפשר לעשות בכדי לייעל את המערכת - תעשה את זה בזהירות לאחר קריאה רבה או התייעצות עם EONON או חברי פורום וותיקים כאן שהם חזקים כבר בשימוש בגרסאות של אנדרואיד.

לגבי כמה מקום פנוי יש לך - בהגדרות אתה צריך לחפש כל דבר שקשור לאכסון או STORAGE ותקבל את המידע משם.

אבל שוב, אני חוזר לעניין עוצמת השמע - האם ידוע לך מה ההצהרה ליציאת המגברים ביחידת הראש הזו? האם מדובר ב2V או ב4 או 5V (וזה לשאלתך הנתון שלפיו אתה מכוון את הגיין במגברים) וכמובן רצוי למדוד כמה היא מוציא בפועל על אות של 1K הרץ לרמקולים ועל 40 הרץ לסאב וופר אבל כאן אתה כבר תצטרך להמשיך לקרוא ולהשלים חומר.

ואם בבדיקת מוצא יציאות המגברים אכן יתברר כי הן חלשות - העצה להוסיף ליין דרייבר בהחלט היתה טובה.

תודה רבה על תגובתך.

נתת לי כאן מידע רב ומאוד מתקדם שלדעתי הרבה מעל היכולות שלי להבין חלק מהדברים שכתבת..

אני אתייחס ברשותך למידע שיותר קל לי להבין, מה הכוונה בלפתור את עניין המקלדת? זה אומר שאין בעיה להוריד ולהתקין וזה יעבוד ולא יכול להרוס משהו?

כי בגלל שהרום מקוסטם אני לא יודע מה עדיף לא להוריד ולא לגעת.. לכן אני לא יודע אם הורדת מקלדת מהחנות היא דבר אידיאלי למערכת כזו.

לגבי לאנצ'ר - אני יודע שחלק מהלאנצ'רים לא דורשים גישה לרוט, לכן אם אתקין מה יקרה במצב כזה שיש לאנצ'ר על לאנצ'ר?

לגבי עניין השמע - אין לי מושג בכמה המערכת תומכת או איזה מגבר יש לי ברכב (משהו סיני זול) לכן קשה לי להסביר גם.. אני יודע רק להגביר ולהנמיך ווליום חחח , במערכת הקודמת היא הייתה ב-10-11 ווליום מפוצצת את האוזניים (היה אפשר להגיע עד 40) וכאן המקסימום הוא 30 ואני קבוע על 30 ועדיין לא הכי חזק שאפשר.. גם האיכות די ירודה לעומת הקודמת שהייתה לי, כנראה שאלך על השיטה של להחליף מגבר ורמקולים..

לגבי האחסון - האם יש אפשרות לרכוש כרטיס SD ולהתקין במערכת ושם לשים את כל האפליקציות כמו יוטיוב וכדומה? שלא יגמר לי המקום במערכת..

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המקלדת - זו אפליקציה גנרית אז התשובה היא כן, אתה פשוט מתקין וזהו.

לא אהבת, תסיר.

לגבי לאנצ'ר - אם אתה מתקין אחד כזה שלא דורש גישה\אישור SU - אז זה צריך לעבוד.

לאנצ'ר על גבי לאנצ'ר - האנדרואיד יציב בפניך את הצורך לבחור במי מהם אתה רוצה להשתמש - זה מה שקורה בד"כ.

אני באופן אישי לא סובל התעסקות עם לאנצ'רים - אוהב את זה פשוט.

ולגבי הSD אני מתאר לעצמי שכן - ברגע שתכניס SD למערכת תראה אם היא נותנת לך חיווי עליו ואם אתה יכול לבחור בעבורו הכנות החל מפרמוט הכרטיס ולמשל תבדוק באפליקציות כמו "מצלמה" למרות שאני לא רואה שימוש בזה אלא אם כן מדובר בDVR - לאכסן בSD - לפחות באפליקציות כאלו, צריכה להיות לך הגדרה שכזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המקלדת - זו אפליקציה גנרית אז התשובה היא כן, אתה פשוט מתקין וזהו.

לא אהבת, תסיר.

לגבי לאנצ'ר - אם אתה מתקין אחד כזה שלא דורש גישה\אישור SU - אז זה צריך לעבוד.

לאנצ'ר על גבי לאנצ'ר - האנדרואיד יציב בפניך את הצורך לבחור במי מהם אתה רוצה להשתמש - זה מה שקורה בד"כ.

אני באופן אישי לא סובל התעסקות עם לאנצ'רים - אוהב את זה פשוט.

ולגבי הSD אני מתאר לעצמי שכן - ברגע שתכניס SD למערכת תראה אם היא נותנת לך חיווי עליו ואם אתה יכול לבחור בעבורו הכנות החל מפרמוט הכרטיס ולמשל תבדוק באפליקציות כמו "מצלמה" למרות שאני לא רואה שימוש בזה אלא אם כן מדובר בDVR - לאכסן בSD - לפחות באפליקציות כאלו, צריכה להיות לך הגדרה שכזו.

אוקיי מעולה, תודה על ההסבר!

אז כנראה שאוותר על העניין של הלאנצ'ר.. האם יש אפשרות להחליף את הסמלים של האייקונים בעיצוב אחר ללא הורדת לאנצ'ר חיצוני?

אני יודע שהמערכת תומכת ב-SD עד 32GB זה מה שכתוב באתר היצרן, השאלה היא אחרי שאני מכניס את הכרטיס האם יש אפשרות להעביר אפליקציות מזיכרון המכשיר לכרטיס SD (כמו לדוגמא יוטיוב) או שזה משהו שאי אפשר לעשות באנדרואיד? ואגב, יש 2 סלוטים, אחד שנקרא GPS ואחד שנקרא SD אז אני מניח ששמים את זה ב-SD לא? כי ראיתי כמה תגובות שאנשים שמו כרטיס SD בסלוט של ה-GPS ולא כ"כ הבנתי מה הקשר לסלוט הזה..

ישנם עוד אפליקציות מומלצות להורדה למערכת הזאת כדי לעשות אותה שימושית ונגישה יותר? (ואני פונה לקהל יעד שמשתמש במערכות אנדרואיד)

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, שמתי לב לבעיה חדשה וקריטית..

כשאני מחובר בבלוטוס ומדבר עם מישהו בשיחה, אני לא שומע כלום ולא שומעים אותי למרות שאני מחובר למולטימדיה, רק כשאני מעביר למצב רמקול במכשיר אני חוזר לשמוע דרך האייפון.

זה קורה גם בטלפון של הבת זוג שלי, אתם יודעים אולי איך פותרים את זה? אי אפשר לדבר בדיבורית וזה קריטי..

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לבדוק את ההגדרות של המכשיר וגם לבדוק אם בכלל חיברו את המיקרופון (לא יודע אם זה הכרחי במערכת ראש הזו אבל ממה שאני זוכר ברובן זה הכרחי) למקום הנכון.

יש מפגש מרכז ביום שבת, אם יש חברים שמגיעים למפגש (תביט בשרשור בדביק) הייתי מציע לך להגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע שוב לעזור לבדוק אם אתה באיזור אשדוד או רחובות (אני לא אגיע למפגש).

אוכל להכין כרטיס עם עדכון רלוונטי וכו', נבדוק את כל מה שאפשר.

הייתי עם מערכת מגרסא אחרת במשך שנה כמעט, כך שמכיר אותן טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לבדוק את ההגדרות של המכשיר וגם לבדוק אם בכלל חיברו את המיקרופון (לא יודע אם זה הכרחי במערכת ראש הזו אבל ממה שאני זוכר ברובן זה הכרחי) למקום הנכון.

יש מפגש מרכז ביום שבת, אם יש חברים שמגיעים למפגש (תביט בשרשור בדביק) הייתי מציע לך להגיע.

תודה.

הבעיה כשחיברו לי את זה התקשרתי ישר וזה עבד ושמעו אותי מעולה, מאז לא נגעתי במערכת (מבחינת חומרה - לא הוצאתי אותה) וזה לא עובד, מה שמוזר זה שגם זה לא עובד אצל הטלפון של הבת זוג.. השאלה איך זה קורה ואיזה פתרונות יש..

Mazda 3 Spirit 2014 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...