Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיטת שיוף פח

מיכאל לאוה
שימו לב! השרשור הזה בן 2878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

[ATTACH=CONFIG]459227[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]459228[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]459230[/ATTACH]לבקשת החברים מצרף תמונות מהדיסקית שאני עובד אתה .

כמו כן אני עובד עם משחזת אויר - יש הרבה יותר אפשרויות כיוונון והיא קטנה יותר ואינה מתחממת .

מאוד מומלץ למי שיש אספקת אויר דחוס מתאימה - מדחס 2 או 3 כ"ס יתקשה לעמוד בקצב .

אני עובד עם מדחס אהליאב 5.5 כ"ס מיכל 250 ליטר - מעולה ונוח .

כמו כן מצרף תמונות של ריתוכים של מכונת קידוח חדשה שאני בונה - עובי החומר 25 מ"מ סוג הרתכת - מיג 420 אמפר עם מזין חיצוני .

אילן[ATTACH=CONFIG]459217[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]459218[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]459219[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]459220[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]459221[/ATTACH]

היי אילן, זה נקרא פלפ סקוץ.

מאוד יעיל. מוריד גם חלודה שטחית בצורה מאוד יסודית ויעילה.

מה שאתה מראה בתמונות זה דיסקה שנדבקת עם סקוץ למכשיר פניאומטי שעובד במהירות נמוכה. שימוש על מכשיר דיסק חשמלי אצלי נחל כישלון...התנתק ועף ישר למקום רגיש.

היה לי דיסק דומה של חברת rasta שמתחברת על דיסק עם אבטחה כמו דיסק חיתוך. אבל לא הצלחתי למצוא עוד מאותו הסוג.

אם מישהו מכיר אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה זה סקוץ' עם חור מרכזי ולא הצמדה לדיסקית .

עם הדיסקיות הנצמדות גם אני נחלתי כשלון - מתחמם מעט והכל נמס ועף .

לגבי מהירות עבודה - מאוד רצוי מהירות נמוכה ולכן רצוי לעבוד עם םשחזת עם ויסות מהירויות .

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מנסה לעניין אנשים בקניה קבוצתית של רתכת co הכולל בלון, למיטב הבנתי כמספר האנשים כך ההנחה תגדל.

חשוב לציין הרתכות ברמה הבינונית אבל עושות את העבודה יופי, כולל אחריות.

המחיר אמור לנוע סביב 3200 שח.

אני בעניין

053-2222281 חיים

זה שאתה נושם לא אומר שאתה חי.

פושעים ניזונים מסלחנותה של החברה הסובלנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...