Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליאו 2016 מול 208 2016 (ועוד אופציות אם יש)

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 3035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בירוקרטיה.

הבנק רוצה להיות בטוח שאני יכול לעמוד בתשלומים של המשכנתה אז הם רוצים שאני אוריד את ההחזר החודשי על האוטו.

זה אומר להתחיל לשלם פחות כל חודש או להיות עם הלוואה חוץ בנקאית.

בגלל שהאוטו הנוכחי כבר שווה יותר ממה שאני חייב עליו, קל יותר למכור אותו, לקבל את המשכנתא ולקחת מימון חלקי יותר נמוך ועם החזר חודשי יותר נמוך.

יש מספיק כסף בשביל לשים מקדמה יפה אז זה יוריד את העלויות החודשיות בחצי בערך, כי חלק ניתן במזומן.

מהססים לתת לך משכנתא והפתרון שלך זה להחליף לרכב חדש....

את ההסבר למהלך הזה נתת בעצמך בהודעה מאוחרת יותר

כבר כמה חודשים שאני רוצה לשדרג אותו בלי קשר.

זה סתם תירוץ :)

לדעתי שקול ברצינות להשאר עם הנוכחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בזמנו עשיתי נסיעת מבחן על ה 0.9 טורבו, זריזה והתיבה הידנית אכן גורמת להרגשה הזריזה אבל...

המזגן הרגיש חלש משמעותית מהגרסה על מנוע 1.2, חוששני שהמדחס קטן יותר ולכן התפוקה קטנה יותר.

נסיעה זאת בוצעה בחודש יוני, כלומר קיץ, חם וצריך קירור :)

בסוף הוחלט על הגרסה 1.2T.

בהצלחה בבחירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שהם מהססים לתת משכנתא כי אין לי הכנסות.

(לא מאמין ששוב אני נותן הסברים)

לפני שנה סגרתי את התיק שלי כעוסק וניסיתי להיות שכיר.

זה לא עובד כי אין לי מנטליות של שכיר ואני לא אוהב לעבוד בשביל גרושים אצל מישהו שלא אכפת לו ממני ולא מעריך אותי.

אז לפני כמה חודשים התפטרתי והייתי עסוק עם דברים אישיים שלא קשורים לשרשור ופרויקטים שיכניסו כסף בטווח הארוך אבל שכרגע אני לא מקבל עליהם תשלום.

לפני חודש החלטתי שוב לחזור להיות עצמאי וכרגע יש לי רשימת המתנה של חודש ללקוחות חדשים, בנוסף לאלו שכבר שילמו לי החודש.

אז יש הכנסות.

הבעיה היא שבנק אחד דורש 6 חודשים רצוף של הכנסות (אין, כי רק עכשיו פתחתי את התיק) והשני דורש שנתיים.

אז בעצם הוא מחשיב רק את המשכורת של אשתי, למרות שיש לנו שתי משכורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיאט אין מה להציע לך.

הפיגו מאחור יותר מרווחת מהקליאו,ומעט פחות קופצנית בעיר.

עוד רכה הוא האיביזה שמציע בקרת שיוט,מאחור היא בער כמו הקליאו,אך מציעה איבזור טוב יותר מאשר גירסת הבסיס של הפיגו,היא הרגישה לי מעט נוחה יותר בעיר,המושבים בעלי תמיכה צדדית טובה יותר,הרכב זריז מאוד.

האיביזה נוחה יותר מהפיגו או מהקליאו?

-- כי מנסיוני על האיביזה והפיגו, האחרונה נוחה יותר בהרבה.

זה גם מה שכתוב בכל המבחנים שקראתי ברשת, ובכלל הלוגו נחשבת לסופר מיני הנוחה ביותר יחד עם הפיאסטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שומע כל הזמן על אנשים בפיז'ו שיש להם בעיות שלא מצליחים לפתור והיבואן מתנער.

אני שומע על אנשים עם VAGיות שיש להם בעיות עם חלק מהמנועים והגירים.

אני שומע על יחס מחפיר של היבואנים כלפי לקוחות כשיש בעיות.

אז אם יש לי אוטו שאני אוהב ונוח לי, שכבר יש עליו 70000 ק"מ אבל לא עושה שום בעיה משום סוג ומשרת אותי כמו שצריך, למה שאני לא אמשיך עם אחד זהה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה נוחה יותר מהפיגו או מהקליאו?

-- כי מנסיוני על האיביזה והפיגו, האחרונה נוחה יותר בהרבה.

זה גם מה שכתוב בכל המבחנים שקראתי ברשת, ובכלל הלוגו נחשבת לסופר מיני הנוחה ביותר יחד עם הפיאסטה.

האיביזה בעיר פחות קופצנית מהרנו,את הפיגו לא יצא לי לקחת לנסיעה עירונית.

הפיאסטה נפסלת בגלל הגיר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב איפה יש בעיות- בפיג'ו לדוגמא מירב הבעיות מסתכמות בגיר ה-AL4 הידוע לשמצה (שכבר כמעט יצא משימוש), וממנועי ה-THP 1.6.

שני המקרים האלה לא נוגעים ל-208, אבל בסופו של דבר עדיף ללכת עם הלב, ונראה לי ששלך שבוי אצל קרסו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי פרנקוס - מתפלא עליך,

באם אתה נזון משמועות כיצד רכשת את הרנו קליאו הנוכחית?

השמועות לגביה לא שונות מהשמועות שאתה נזון מהם

לגבי הרכבים מבית -

פיג'ו/סיטרואן/vag.

היגיע הזמן שתתעלם מהשמועות שלא תמיד נכונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין שמועות לבין מה שאני מכיר מאנשים שמבינים ברכבים וחוו נפילה.

מן הסתם, בן אדם אומר לי שהסיאט לאון שלו עושה בעיות, מבחינתי זה לא משליך על האיביזה או על שום רכב אחר.

אבל כששלושה חובבי פיז'ו אומרים לי שה208 שלהם זה בלתי נסבל ושהיבואן מתנער מאחריות מכל דבר שנדפק, זה מדליק נורה אדומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר פלסטיקים שיוצאים מהמקום ורעשים מעצבנים של רעידות בתא הנוסעים שלא מוצאים מאיפה הם באים.

ומדובר פה על לפחות 3 רכבים.

גם יש תלונות על המולטימדיה והגיר (הם תקינים אבל לא נעימים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...