Jump to content

em22

 • פרסום הודעות

  114
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי em22

 1. שחור דורש תחזוקה הרבה יותר איכותית, כל מעבר עם מגבת, סמרטוט, כפפה שלא נקייה תגרום להופעת סווילרים וסימנים בולטים. לגבי צבע, בחירה שלך ומה שאתה אוהב. תתחדש.
 2. חסכוני יותר זה לא, הרכב כל הזמן מתאים את עצמו לרכב שמלפניו לכן ההאצות יהיו בתדירת גבוהה יותרף לעומת בקרת שיוט רגילה.
 3. ממליץ לכם להיכנס לדף של max tuning ולחפש אחר קליאו 0.9 ששודרגה לסטייג' 1 עם יותר מ 20% תוספת. הסרטונים אצלי בטלפון😃
 4. גם אני על אותו הנושא, המלצת יצרן כל 120,000 ק"מ, לגבי הזמן לא יודע- נכון למנוע 0.9.
 5. יש קהילה גדולה בפייסבוק ובוואטאפ, משום מה באתר הנוכחי לא ראיתי פוסטים, גם לא של הדילקי.
 6. את עם דלק 98? אם לא, אז מומלץ בחום אחרי שינוי תוכנה.
 7. בהוראות יצרן ישנו משפט שהוא נכון, בעמידה פמפום דוושת הבלמים תגרום להפסקת המדחס. צריכת הדלק הינה מעולה, בינעירוני 1:18 בקרת שיוט על 100. צריכת דלק ממוצעת 1:14.
 8. https://carsforum.co.il/topic/684536-רנו-קליאו-09-ידנית/#comments
 9. בעבר היתה לי קליאו 1.2T, היתה תקופה ששיגעה אותי, בחורף המאורר היה על מהירות גבוהה תמיד, לקח לו המון זמן להתקרר. אחרי נסיעה קלה הנורה נדלקה לאדום- הבנתי שיש בעיה חמורה, גרירה למוסך וחיבור למחשב הראתה בעיה בטרמוסטט, ע"ח האחריות החליפו גם בית וגם את הטרמוסטט כמובן. הבעיה נפתרה.
 10. הקטע עם נורות H1 שהבסיס המתכתי משמש כמינוס. כאשר קונים נורות כמו שקנית אתה צריך לחבר את הפלוס (הרחב) של הנורה לתקע של החוט של הרכב, ואת הצר יותר של הנורה לגוף המתכתי של הפנס. בהצלחה.
 11. בבעלותי 0.9 מזה 3 שנים ואחרי 110,000 ק"מ, תמורה מעולה למחיר, במיוחד במחיר של משומשת. מזגן אולי קצת חלש, מתלים אכן נוקשים, במידה ואין עליות חיפה, עם עליות ירושלים הוא מסתדר מעולה, קצת קשה לו בתנאי שרב...אבל למי לא?! תמצא אחת שמורה ותהנה.
 12. יכול לרשום שלאחרונה קניתי מוצר של הצב- ווקס לרכבים שחורים- הסדרה החדשה. המוצר יודע להעלים שריטות ממש עדינות כמו סווילרים, הריח גם משגע. הנוזל הינו אפור\שחור לכן ממלא את הצבע וגורם להחלקתו בניגוב.
 13. אני משתמש עם הנוזל המדובר, אחד על רכב שעבר לפני 3 שנים נאנו, השני ללא ציפוי, רכב חדש -שנה על הכביש. יכול לומר שמה שציפיתי קיבלתי, מוצר שמשאיר שכבה הידרופובית מסויימת, גורמת למשטח להיות חלק, היישום אכן קל מאוד. הריח משגע חושים . לפני המוצר הייתי מייבש עם מגבת ייבוש גדולה, היא היתה לא זזה בייבוש, אחרי יישום המוצר היא פשוט החליקה כאילו אין מחר. לשים לב ליישם את המוצר על רכב אחרי שטיפה טובה, התזה של המוצר ומריחה עם מטלית, לאחר מכן להתיז שוב ולשטוף. הייבוש הוא הבונוס. בהצלחה.
 14. אני נוסע כל יום בינעירוני והיו כמה פעמים שמנוע צרך את מה שציינת, עולה את ירושלים כל יום. רכב מומלץ ביותר.
 15. ידני 0.9 טורבו או 1.2 ידנית אטמוספרית? 0.9 טורבו היו רכב זריז אמין וחסכוני מאוד. אני עם 110,000 ק"מ ונותן בראש כמו גדול.
 16. יש לי בדיוק מה שאתה צריך, אפילו עם מתאם למכונה שלך, בעבר היתה לי ופשוט נשרפה. במידה ותרצה שלח ה"פ.
 17. המערכת רואה את הרכב שמלפנים, אתה רואה כמה רכבים קדימה ויודע לתכנן את הבלימה או האצה.
 18. מוכר ב EBAY, והכסף הגיע חודש אחרי. בארץ הכוונה אכן במוסך מרכזי\ יבואן החלקים.
 19. בדיוק מה שקרה לי עם הספיריט לשעבר 2008. חרסינה של פלאג אחד הותך/התפורר, אחרי סט חדש המנוע חזר לחיים.(החזר על המצתים התקבל בברכה מהמוכר). עדיף לקנות בארץ.
 20. em22

  רנו קליאו דור 4

  שנתיים וחצי עם 0.9 טורבו ו 83,000 ק"מ, מרגישה כמו חדשה.
 21. לא נתקלתי מעולם, אבל לחיצה ארוכה על הכפתור אמורה לכבות.
 22. בעבר בעלים של 1.2 טורבו 2014, מחשב גיר התפגר אחרי 3 שנים ו 80,000 ק"מ, טרמוסטט שהתפגר אחרי כ 40,000 ק"מ. רכב מהנה לנהיגה, זריז וחסכוני בנסיעה בינעירונית (בנסיעה לאילת הצלחתי לקבל 1:23). בהווה בעלים של 0.9 טורבו מזה שנתיים ו 64,000 ק"מ, רכב חביב...כמובן שחסר כח בעליות, אבל חסכוני גם כן. במידה והינך קונה 1.2 טורבו, תכין כסף בצד לעלות של מחשב גיר. בהצלחה בקניה.
×
×
 • תוכן חדש...