Jump to content

yuval76

 • הודעות

  45
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של yuval76

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. היי, אני עומד בפני מכירת הסיטרואן שלי. C4 פיקאסו קצר שנת 2016. היה אצלי בחור שטוען שיש ריקול שקט על מיכל הדלק או הנשם שלו, דבר שיכול להביא להחלפת מיכל דלק וקניסטר. מדובר בעלות לא מבוטלת כמובן. לצורך העניין, אני יד ראשונה, אין עדות לתיקון כזה במסגרת ריקול וגם לא היו לי ועדיין אין לי בעיות עם מיכל הדלק בשום צורה. הרכב כבר בן חמש ועבר 94000 ק''מ. מה הסיפור פה? צריך לקחת את זה בחשבון במעמד המכירה? לבקש התחייבות מלובינסקי להחלפה? הסיפור הזה בכלל מתועד ונכון?אשמח לעצתכם
 2. תודה. נשקלים בנוסף במוו x3/5 Q7 גם המרצדס עברה בראש, אם כי שמעתי שהמנוע קצת אנמי. הכצעקתה?
 3. אני מבין. זה בהחלט נלקח בחשבון. היא רוצה ואני עדיין לא סגור בדיוק מהסיבה שציינת. אנינשוקל גם את הנ''ל באותה מסגרת תקציב (מאמין שאלמנט השטח לא רלוונטי כאן ברב המקרים) לנד קרוזר משנתון טיפה נמוך יותר כדי לעמוד במסגרת התקציב. ב.מ.וו x3/5 אאודי Q7 אשמח להמלצות. קילומטרז' שנתי 20K. בדגש על צריכת דלק שפויה
 4. היי, מתכוון לרכוש ריינג' רובר ספורט 2010-11. הרכב ישמש בעיקר את האישה, שאוהבת רכבים גדולים וגבוהים ואולי טיפה'לה שטח. אשמח להארות/הערות על אמינות הרכב ובכלל. עלויות אחזקה צפויות? לא מפחד מרכב בן 10 כל עוד הוא שמור ומטופל יש המלצות מה לחפש בבדיקה? ממה להזהר? המלצות לרכב אחר שיספק אותה? לנד קרוזר למשל, אבל זה לרדת עוד כמה שנתונים... אשמח לתגובות
 5. למה לא 5 מקומות? מרווח יותר מהמשפחתיות הטיפוסיות+ תא מטען ענק. מאד מוצלח.
 6. ובנסיעה רגועה כמה יעשה הקודיאק?
 7. בתור בעלים של C4 פיקאסו קצר בשלש השנים האחרונות, ממליץ עליו בחום. ללא בעיות אמינות מיוחדות. צריכת דלק סבבה לגמרי. מרווח ונח. לא חורך את הכביש מבחינת ביצועים, אבל מספיק בהחלט.
 8. עשיתי נסיעות מבחן על שלשתם. הקיה כנראה היא הבחירה ההגיונית, אלא אם אחליט להתפנק בכל מה שציינת. תיקון טעות- ההבדל ביניהם הוא 250 ש"ח .זה עדיין כסף, כן?) יש לך מושג לגבי צריכת הדלק הצפויה של שלשתם? הקודיאק והספורטאז' היו חדשים מאוד כשנסעתי עליהם ולכן אי אפשר היה להסיק כלום מהצריכה הממוצעת שהופיעה במחשב הדרך.
 9. נפלה לידיי האופציה לבחור רכב ליסינג מהעבודה. כן, חיפשתי בפורום. לא, לא מצאתי את שחשקה נפשי קצת עלינו- משפחה של חמישה. ילדים בגילאי 3,6,9. אוהבים לטייל. אופי הנסיעה- 90 ק"מ ליום (45 לכיוון). חצי מהם בפקקי הבוקר של כביש 4. מחפש SUV עם מקום מספיק לשלשה ילדים ושיוכל להכיל גם את הקמפינג או את הציוד הדרוש לטיול המזדמן. מה חשוב: חסכון יחסי בדלק- אני משתתף חלקית בהוצאות מקום מרווח לשלשה ילדים תא מטען גדול. וכן, אני אוהב לנהוג ויודע ש"קצת" אצטרך להתפשר ברמת הביצועים. ההבדל בעלות ביניהם הוא 450 ש"ח לטובת הקיה. המתמודדים הסופיים: 1. אקסטרייל 1.3 בנזין חמישה מקומות 2. סקודה קודיאק ביזנס- 1.5 בנזין (כן, הוא 7 מקומות, אבל כשהם מקופלים זה אחלה תא מטען) 3. ספורטאז' דיזל 4. על האיירקרוס חשבתי והוא אהוב ליבי, אבל חברת הליסינג לא עובדת עם לובינסקי, לצערי. הייתי שמח לשמוע את דעתכם והמלצותיכם. כמו גם אשמח לשמוע על צריכת דלק צפויה מבעלי הנסיון.
 10. yuval76

  ליסינג

  ל-fastman, אתה בטוח לגבי תאוצות?....ממש לא נראה לי ואני מכיר קצת את ה-TSI. גם תצרוכת הדלק נראית לי אופטימית מאד. 1:12 בעיר? סגור עח זה?
 11. היי, אשתי עתידה לקבל רכב מהעבודה בשבועות הקרובים. האפשרויות: קיה סיד סטיישן סיאט טולדו. סקודה אוקטביה 1.2 2013 על מה הייתם ממליצים למשפחה של 4 נפשות+ כלב. כמו כן, אם משהו יודע מהי תצרוכת דלק בשימוש סביר באוקטביה ובקיה זה יעזור לי מאד (אשתי צריכה להציג קייס סביר לבוס שלה כי הרכב קצת יותר יקר), כי המבחנים לא אומרים לי הרבה.
 12. ברשותי מערכת מולטימדיה של VAG בסיאט לאון. היום בבקר פועלת כרגיל. אחהצ בהנעה נוספת, המערכת עולה אך אין קול. יש חיויי BT. הטלפון מתחבר, אך אין שמע בשיחות. מה יכולה להיות הבעיה?
 13. בעיה במערכת מולטימדיה של VAG. היום בבקר, פועלת כרגיל. בהתנעה אחהצ אין שמע. לא רדיו לא BT וכדומה. בחיוג טלפוני המערכת נותנת חיווי כי יש שיחה, אך אין שמע. בהפעלת רדיו, אין שמע. ניסיתי להתניע מחדש אך ללא הועיל. מה יכולה להיות הבעיה?
 14. גם המוכר מתקשה להאמין, ולכן כבר פנה לעורך דין שלו. אם תשמע על תביעה ייצוגית נגד צ'מפיון בקרוב, לך תדע. אולי זה הוא.
×
×
 • תוכן חדש...