Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בחיישן טורים

orenyoyo
שימו לב! השרשור הזה בן 7058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

היום בבוקר אני נכנס לרכב ( הונדה EX אוטו' ) , מנסה לנסוע , ואני רואה את הטורים עולים ל 2-3 טור , ומיד יורדים ל 0 , וכך חוזר חלילה ...

נסעתי על 30 עד למוסך הקרוב , והוא אמר שהבעיה בחיישן טורים , ואי אפשר להחליף אותו לבד אלא צריך להחליף את כל המצערת.

בנתיים ניתקתי את החיישן טורים והרכב נוסע בסדר...

מה כדאי לי לעשות? זה בסדר שניתקתי את החיישן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על המצערת ( בהונדה אוטו' לפחות ) , ישנם שני חיישנים , אחד זה מחשב שאחראי על ההזרקת דלק, והשני זה חיישן שאחראי על ההגבלה של הטורים ( משהו כדי לשמור על המנוע ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנחתי היא שאתה מתכוון למנוע צעדים שהוא למעשה מנגנון ויסות סל"ד הסרק.

ואני מניח שהתכוונת להגברה (לא הגבלה) של הטורים, ע"מ לשמור על המנוע פועל, ושלא יכבה.

בכל מקרה רק רציתי להבהיר לדניאל על ההמצאה שהוא אף פעם לא נתקל בה!:wink:

הייתי עונה, אך איני רוצה להטעות.

בברכה,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שזה יכול להיות "חיישן מצב מצערת " שלא נותן קריאה נכונה על פתיחת המצערת ולכם משחק עם הטורים ...

מי שאמר שלך שצריך להחליף את כל המצערת רוצה לשחוט אותך בכסף ..

תלך למוסך מורשה שיבדקו ויחליפו לך רק את החיישן בלבד וזה אפשרי בכל המכוניות ..(בלי להחליף את כל המצערת) ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...