Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצברי טיטניום מחברת ענק המצברים - מישהו שמע ? אני תקוע וחייב מצבר בשעות הקרובות.

פוצינו
שימו לב! השרשור הזה בן 1037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נתקעתי עם סקודה פאביה בחורף.

שמתי מצבר של פיאם האיטלקית ב 580 שח 65אמפר.

בדקתי זרם התנעה ולקחתי את הגבוה יותר.

מכיוון והייתי תקוע אצל חשמלאי לא היו לי הרבה ברירות, על וורטה רצו 100 שח יותר.

לא שווה לדעתי את ההפרש.

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה זה - קח בשתי ידיים (לבדוק תאריך ייצור של המצבר, כי לפעמים ראיתי ברשתות מסויימות, שמטביעים תאריך על תאריך וזה נראה מחשיד).

מלבד ההטבעה, מה פרק הזמן מהייצור שצריך לשים לב אליו לפני רכישת מצבר? (לדוגמה, בצמיגים ההמלצה עד שנה מהייצור).

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלבד ההטבעה, מה פרק הזמן מהייצור שצריך לשים לב אליו לפני רכישת מצבר? (לדוגמה, בצמיגים ההמלצה עד שנה מהייצור).

שאלה טובה ולמען האמת - אינני יודע בנוגע לפרק הזמן המקסימלי שמצבר יכול לעמוד על המדף לפני מכירתו.

ראיתי פשוט בחנות רשת אחת, מצברים שפשוט לא היה ניתן לקרוא כמעט את תאריך הייצור וזה היה נראה כמו הטבעות חוזרות (לא אחת ולא שתיים).

לי זה נראה קצת חשוד.

להערכתי - מצבר "טרי" אם אני זוכר טוב (ממה שרכשתי) - מס' חודשים ספורים (שניים-שלושה).

אולי מישהו יודע ויוכל להרחיב קצת יותר וגם לדייק יותר.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

מנוע 2 ליטרים . נכון ?

שים מצבר ורטא כחול 60Ah 

עולה ₪600 באוטו דיפו אז בטח תמצא יותר זול במקום אחר. 

https://www.autodepot.co.il/8209144.html

אם זה הדגם 4x4 או מנוע 3.5 ליטר אז כבר צריך מצבר יותר חזק. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.7.2015 בשעה 11:56, חולגי כתב:

לבדוק תאריך ייצור של המצבר, כי לפעמים ראיתי ברשתות מסויימות, שמטביעים תאריך על תאריך וזה נראה מחשיד.

למיטב ידיעתי כאשר יש הטבעה כפולה מדובר במצבר שהוחזר מלקוח עקב תקלה, נבדק במעבדה ונמצא כתקין - ולכן מוצע למכירה מחדש (עם אחריות רגילה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...