Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

4 תאונות בשבועיים ואני עדיין חי (הכותרת נערכה כמובן)

XLI
שימו לב! השרשור הזה בן 7113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואם אתה לא רוצה להוציא כסף - לך למגרש חניה ריק, ותעשה מה שבראש שלך..

העיקר שלא תסכן חיים של מישהו אחר כי אתה רוצה להתלהב על החבר'ה.

הוא עוד עלול לקבל דו"ח על זה...נהיגה בקלות דעת, אם אני לא טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ב. רוני צודק. אמנם אני אחזיק כמה ימיים ואולי שבועות בלי "נהיגה ספורטיבית", אבל מצד שני גמלה בי החלטה,

>>> אני אלך לקורס לנהיגה מתקדמת!!! פעם הבאה נקווה שלא נצטרך להחליף טמבון.

ה. כמה "שהיצר הרע" שולט באדם....

יופי פה אמרת הכלללללללללל

אם אתה אומר שאתה מעדיף לחיות ואז אומר שההעדפה הזאת תחזיק שבועיים

אז יופי למה אתה כותב הודעה כ''כ מפוצצת בהתחלה

ולמה לא כתבת משהו כזה: אני אוהב את החיים אבל אני אוהב מספיק אותם רק שבועיים

זה יהיה נחמד כששבוע בערך הכביש יהיה בטוח

ומה יקרה אז ''כשתתגעגע''

היצר הרע נישלט ע''י האדם ולא האדם על-ידיו

בגלל זה הוא יצר---->תחושה פנימית שלך

ואם לא יותר מזה כימיקל שניכנס לך למוח

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקב נוכחותי ב4 תאונות בשבועיים האחרונים (ב3 מכם נכחתי באוטו)

2 מהן כללו תתי היגוי ואיבודי שליטה,

אני רוצה לאמר דבר אחד, לכולם בלי יוצא מן הכלל:

החיים יפים!!!

לא שווה לבזבז אותם בשביל שניה של התלהבות.

נ.ב.

וכן, גם אני אחד מה"ילדים" (בן 18 ) שעדיין מתלהבים ממהירות.

ילד, אתה אידיוט.

ואני במקומך הייתי חושב טוב טוב לפני שאני כותב פה עוד איזה הודעה.

כי אם לא שמת לב - אני אדגיש את זה בשבילך - לפעמים עדיף לסתום את הפה מלומר שטויות.

ובאמת. אולי עדיף שתשקול עוד כמה שיעורים עם מורה נהיגה, לשפר את "כישורי הנהיגה שלך" אתה יודע, ואולי גם איזה קורס תיאוריה וביקור בבית לווינשטיין, אתה יודע "כי הרי יש לך המון ידע תיאורטי בנהיגה" - ידע תיאורטי? אני פעם חלמתי שאני משפץ מנוע של סימקה, זה לא גרם לי מעולם לפתוח מוסך....

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב. רוני צודק. אמנם אני אחזיק כמה ימיים ואולי שבועות בלי "נהיגה ספורטיבית", אבל מצד שני גמלה בי החלטה,>>> אני אלך לקורס לנהיגה מתקדמת!!! פעם הבאה נקווה שלא נצטרך להחליף טמבון.

שלא תתבלבל פה אפילו לרגע!

גם אם עשית קורס נהיגה מתקדמת זה לא אומר שמותר לך/אתה יכול להשתולל בכביש.

מה שזה כן אומר שזה שאם אי פעם תיכנס למצב חרום אז תדע יותר טוב איך לצאת ממנו.

ד. והכי חשוב!! >> אני יודע היכן הגבולות שלי (ליתר דיוק- המגבלות של הרכב שלי). אני יודע מהי הרמה שלי ומכיר את הרכב שלי כמו את כף ידי, ואני לא אנסה לעשות דברים שאני יודע שאין ביכולתי להצליח בהם...

אתה לא יודע כלום!!

ואפילו יש לך על האוטו מדבקה שאומרת את זה - "נהג חדש"!!

למה אתה חושב ששמים את הדברים האלה? ליופי?

ע"מ שאנשים יהיו סבלניים איתך כי אתה חושב שאתה יודע, אבל אתה לא יודע כלום.

אם אחרי ניסיון של שבועיים ובמבה על הכביש אתה חושב שאתה מלך הכביש ויודע הכל יותר טוב מכולם אז או שאתה טיפש ברמות או שאתה בעל אופי נרקסיסיטי מטורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו המון ידע תיאורתי שמסתכם במילים:

"תת היגוי חזק והגה נגד כיוון ההחלקה"

זה כמו לומר:

אני צימחוני ואת הסטייק מדיום רר"

או במילים אחרות:

XLI = RIP

ירון אדרי - 050-6565666

מדריך ומאמן ספורט מוטורי

מנהל מקצועי ספורט מוטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה לראות שבגדול הרוב מפרגנים אבל מספיק עם הצביעות והנפש היפה, ילד!!! אם זה לא היה נחשב כפוגע הייתי אומר לך ולחברים המטומטמים שלך שתלכו לעזאזל!!

אתם בדיוק אותם מתבגרים שמקבלים רשיון נהיגה,אין להם מושג בנהיגה וגורמים להרס של חיים שלמים שלכם,של משפחתכם והחמור מכל של חפים מפשע אחרים.

חמוד שלי,לך תטפל בפצעי הבגרות,תביא ביד עוד פעם או פעמיים ביום אבל תתרחק מהכביש ל 5 שנים.

בדיוק לאנשים כמוך צריך לשלול את הרשיון ולהרבה זמן!

זו פעם ראשונה שאני מתבטא כך בפורום אבל חביבי,אתה והחברים שלך רוצחים בפוטנציה ומסתתרים תחת מעטה של ילדותיות,סחבקיות ושובבות ישראלית נסלחת אבל זה לא כך.

ולאלו שתיכף יבקרו אותי, רק תחשבו שבשניה אחת ההדיוט הזה או חבריו או דומיו היה הורג לכם את הילד,את האח,את האבא או אמא או את מי שיקר לכם.

ורבותיי זה לא מדע דימיוני:-(

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תתבלבל פה אפילו לרגע!

גם אם עשית קורס נהיגה מתקדמת זה לא אומר שמותר לך/אתה יכול להשתולל בכביש.

מה שזה כן אומר שזה שאם אי פעם תיכנס למצב חרום אז תדע יותר טוב איך לצאת ממנו.

האמת שמסבירים לך יותר איך לא להכנס למצב חרום מאשר מה לעשות כשאתה נכנס אליו :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שמסבירים לך יותר איך לא להכנס למצב חרום מאשר מה לעשות כשאתה נכנס אליו :roll:

אתה מדבר על קורס נהיגה מונעת או קורס נהיגה מתקדמת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כותב ההודעה וגם חלק מהמגיבים צריכים לקרוא טוב טוב את החתימה שלי :roll:

אנשים מה אתם מנסים להגדיל את כמות ההודעות שלכם? למה 99 אחוז מההודעות בת'רד הזה זהות לגמרי לאחוז הנותר :?::?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כותב ההודעה וגם חלק מהמגיבים צריכים לקרוא טוב טוב את החתימה שלי :roll:

אנשים מה אתם מנסים להגדיל את כמות ההודעות שלכם? למה 99 אחוז מההודעות בת'רד הזה זהות לגמרי לאחוז הנותר :?::?:

נו אבל נמאס לי להיות נהג צעיר, אני רוצה להיות נהג שודים כבר...!

:cry:

באמת שהגזמתם פה עם הקטילות, נראה לי שהוא הבין לפחות חלק מהטעויות שהוא עשה.

(אחת מהן היתה לרשום פה את ההודעה)

אם אני לא טועה, הוא אמר שב-3 מתוך 4 התאונות, לא הוא נהג, ובזאת שבה הוא נהג - לא היתה רצינית, ואני בטוח שרוב האנשים פה עשו תאונה קטנה מתישהו או יעשו, בין אם זה באשמתם או באשמת הקשישה מאחוריהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה לראות שבגדול הרוב מפרגנים אבל מספיק עם הצביעות והנפש היפה, ילד!!! אם זה לא היה נחשב כפוגע הייתי אומר לך ולחברים המטומטמים שלך שתלכו לעזאזל!!

אתם בדיוק אותם מתבגרים שמקבלים רשיון נהיגה,אין להם מושג בנהיגה וגורמים להרס של חיים שלמים שלכם,של משפחתכם והחמור מכל של חפים מפשע אחרים.

חמוד שלי,לך תטפל בפצעי הבגרות,תביא ביד עוד פעם או פעמיים ביום אבל תתרחק מהכביש ל 5 שנים.

בדיוק לאנשים כמוך צריך לשלול את הרשיון ולהרבה זמן!

זו פעם ראשונה שאני מתבטא כך בפורום אבל חביבי,אתה והחברים שלך רוצחים בפוטנציה ומסתתרים תחת מעטה של ילדותיות,סחבקיות ושובבות ישראלית נסלחת אבל זה לא כך.

ולאלו שתיכף יבקרו אותי, רק תחשבו שבשניה אחת ההדיוט הזה או חבריו או דומיו היה הורג לכם את הילד,את האח,את האבא או אמא או את מי שיקר לכם.

ורבותיי זה לא מדע דימיוני:-(

תזכור שאם אתה אומר את זה לו, זה לא אומר שאתה אומר את זה לכל הנערים שם בחוץ ולכל העולם ואישתו.

ולכן אין סיבה לתקוף אותו בצורה כזו.

חוץ מזה, יש פתגם סיני עתיק שאומר...

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשש... 4 בשבוע? אני לא מניח שהיו רציניות אם האוטו השתחרר כל פעם תוך יום... מה נסגר עם הביטוח? רשלנות משו?

בכל מקרה לי היה קטע דומה, החלטתי לתבוע כמו דפוק את הביטוח על מכה קטנה שהייתה לי כדי לסדר את הגשר למטה, והופ פחות משבוע אחרי שהשתחרר (_למרות שכל הזמן חזר לתיקונים נוספים שנגזרו מתיקון ראשוני לקוי) הייתה לי תאונה רצינית, הלך כל הסרן הקדמי אפשר לומר, האוטו היה במוסך ליותר משבועיים.. נזק- 16000 ומשהו שקל, והיה אמור לעלות לביטוח עוד 3000 שקל אם לא הייתי מוכר להם את הג'אנט מגנזיום ספר שהיה לי.

מסקנה- אל תהיה מטומטם (למרות שאני מניח שלמדת את הלקח) ואל תנהג בקלות ראש, אל תעשה פוזות, וקח את הזמן על הכביש, אל תמהר לשום מקום...

לי זה עלה ביוקר... חוץ מהעניין שבלי שום קשר לבעלות על האוטו והכסף שאני מוציא, יש גורם נוסף בשם אמא, שחושבת שאני נוסע כמו מטורף ועכשיו לא ממש נותנת לי לגעת בו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שהגזמתם פה עם הקטילות, נראה לי שהוא הבין לפחות חלק מהטעויות שהוא עשה.

(אחת מהן היתה לרשום פה את ההודעה)

אם אני לא טועה, הוא אמר שב-3 מתוך 4 התאונות, לא הוא נהג, ובזאת שבה הוא נהג - לא היתה רצינית, ואני בטוח שרוב האנשים פה עשו תאונה קטנה מתישהו או יעשו, בין אם זה באשמתם או באשמת הקשישה מאחוריהם.

אישית אני נהגתי רק בתאונה אחת!!...

(ויצאתי בזול יחסית לאחר שהשתלטתי על הרכב..!)

וואלה אנשים קצת "יצאתם עלי" בצורה לא נחמדה אבל אני מבין אתכם..

הרי אתם בוגרים שחושבים שיש להם ניסיון על הכביש יותר מכל "נהג (מושתן ו)צעיר"...

אנשים תפלאו אבל אני מכיר המון נהגים צעירים שדווקא כן יודעים לנהוג..!

ואני לא מדבר על מהירות או השתוללויות בכביש, אני מדבר על נהגים שיש להם שנה רכב

ובשנה הזו הם צברו המון המון המון המון ניסיון. (חבר הכי טוב שלי עשה ב10 חודשי רישיון 55K ק"מ)

נהגים שיצאו ממצבים מסוכנים שנגרמו ע"י נהגים אחרים בכביש (ספק אם גם הן היו נהגים חדשים),

ולכן זו טעות לשלול כל נהג צעיר.

ומצד שני מול כל נהג צעיר שדווקא כן צבר ניסיון, יש איזה 8 "טירונים" שמתפרעים ומסכנים אחריםץ

בקיצור אנשים, אל תשללו סתם...!

לפעמים ילדים במושב האחורי, גורמים לתאונות...אבל לפעמים תאונות במושב האחורי, גורמות לילדים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יסלחו לי כולם, אני פשוט חייב, מזכיר לי שלט כזה:

"נהג חדש, אבל יותר טוב ממך"

שחצן משו, זה כמו חבר של עם פאסאט טידיאיי ידנית שלא נתן לי לנהוג בגלל שהחליט שאני אהבל ונוהג באוטומט אז אני לא יודע להעביר הילוכים בזמן, ככה זה חיות, הם חושבים שכולם צריכים להיות כמוהם, ואח"כ שחזרנו מאילת והיה עייף העביר אלי את ההגה, וכשנהגתי מאילת עד לחולון, חבר שישב לצידי אמר לי "אתה נוהג באוטו כאילו זה האוטו שלך, ככה בשלווה בלי למהר לשום מקום בלי יותר מידי ללחוץ, ברוגע..." אח"כ בחולון שחבר שלי נהג שוב והתחיל להתפרע, החבר שישב לצידי אמר "הנה החיה מתעוררת להתעלל באוטו..."

והוא יותר טוב ממני, כשאני עם שנתיים וחצי נסיון, והוא עם חצי שנה... אני עם ניסיון של אופנוע, רכב, משאית, הוא עם נסיון של רכב...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים שהאדרנלין זורם בכמויות אדירות אצלהם.

לפעמים ילדים במושב האחורי, גורמים לתאונות...אבל לפעמים תאונות במושב האחורי, גורמות לילדים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...