Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם המוסך גבה ממני תשלום על עבודה שלא בוצעה?

שימו לב! השרשור הזה בן 3735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפות"ש

אל תתיאש.

אני מבקש ממך בשם הצדק במינימלי, קח את הסיפור הזה הכי רחוק שאפשר.

אם אחד שנפל שם [או במקומות אחרים] לפניך היה עושה את זה, לך זה לא היה קורה.

תחשבו על זה.

הכי מגוחך זה שהם לא מרשים ללקוחות להיכנס למוסך עם מצלמה.

מה זה אומר בעצם? שיש להם מה להסתיר?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אני איהיה באיזור רחובות גם אני לא אכנס ל מרכז לשירותי רכב חשמל מוטי בע"מ

אני גם אמליץ לכל חברי להתרחק מ מרכז לשירותי רכב חשמל מוטי בע"מ

חבל שקשה למצוא בעלי מלאכה אמינים בארצנו, אבל טוב לדעת ש מרכז לשירותי רכב חשמל מוטי בע"מ זה מקום שמומלץ להתרחק ממנו.

אני גם ממליץ לך לפרסם את הסיפור בסטטוסים מצייצים וכו' כדי להזהיר עוד אנשים מהמקום שנקרא מרכז לשירותי רכב חשמל מוטי בע"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה התקדם לעמד השני בחיפוש בגוגל.

חבל רק ש מרכז לשירותי רכב חשמל מוטי בע"מ יחליף את השם וימשיך לרמות אנשים, לכאורה. אבל ידו של הפורום ארוכה :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם מפרסמים הודעה שהתוכן שלה זה 60000 פעמים חשמל מוטי בע"מ. זה ייתן משהו? או שגוגל מעלה לפי מספר הודעות, ולא כמה פעמים זה נכתב?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מלחמת מוחות בין מפתחי האלגוריתמים של גוגל לכל מיני חברות ש"מקדמות אתרים". לכתוב 1000 פעם "חשמל מוטי רחובות" זה נחמד אבל לבדו זה לא יעלה את הדף לראש הדירוג של גוגל. מה כן יעזור, אין לי מושג :roll:

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח לא אגיע ל חשמל מוטי רחובות, בעיקר בגלל שזה ממש מרוחק.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
יש מלחמת מוחות בין מפתחי האלגוריתמים של גוגל לכל מיני חברות ש"מקדמות אתרים". לכתוב 1000 פעם "חשמל מוטי רחובות" זה נחמד אבל לבדו זה לא יעלה את הדף לראש הדירוג של גוגל. מה כן יעזור, אין לי מושג :roll:

זה נכון, הבנתי שפעם מעצבי/מקדמי אתרים היו שותלים אלפי מילות קידום שחוזרות על עצמן בצבע הרקע של האתר ואיכשהו בגוגל עלו על זה ואתרים כאלה נפגעים היום.

אגב יובק, התגובה הקודמת שלך מעורפלת לגמרי. לא מבינים על איזה מוסך מדובר ובכך אתה פוגע בכל מוסכי ארצנו וזה חבל.

ערוך את זה בבקשה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך היחידה של המוסך לצאת טוב מהסיפור הזה היא להפוך לספונסר של הפורום, ואז השירשור הזה בדרך פלא ״יעלם״ ויתכן שגם איתה הקפיצה לראש העמוד בגוגל.

ולמי שלא ירד לסוף דעתי - שירשורים על נסיונות רמאות של ספקי שירות מתחום הרכב נמחקים (ובמקרה שלי היה מדובר בסכום יותר גבוה מה 1,000 שקל שבמקרה הזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשמל מוטי רחובות בע"מ.

יצאת חמו"ר [חשמל מוטי רחובות בע"מ]

תתנצלו, תחזירו את הכסף, אני בטוח שפות"ש ישמח לפנות למנהלי הפורום ע"מ להסיר את השרשור.

אם לא תעשו זאת - זה לא ייגמר רק בפרסום בפורום. אני מכיר לפחות עורך דין אחד [שהראתי לו את השרשור] שישמח לקחת את התיק על בסיס אחוזים.

הוא צופה 100 אחוזי הצלחה.

חוץ מזה, בימים הקרובים יהיה קישור לעניין גם בפייסבוק.

מיליארד איש לא טועים.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מפרסם את זה בפייסבוק הסיני? :rolleyes:

כי הם לא ממש חזקים בפייסבוק.. יותר בכיוון renren...

עריכה אחרונה על ידי Kenworth

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשמל מוטי רחובות בע"מ.

יצאת חמו"ר [חשמל מוטי רחובות בע"מ]

תתנצלו, תחזירו את הכסף, אני בטוח שפות"ש ישמח לפנות למנהלי הפורום ע"מ להסיר את השרשור.

אם לא תעשו זאת - זה לא ייגמר רק בפרסום בפורום. אני מכיר לפחות עורך דין אחד [שהראתי לו את השרשור] שישמח לקחת את התיק על בסיס אחוזים.

הוא צופה 100 אחוזי הצלחה.

חוץ מזה, בימים הקרובים יהיה קישור לעניין גם בפייסבוק.

מיליארד איש לא טועים.

אני מציע לכל המתלהבים שאיבדו קשר עם המציאות להפסיק להתלהם ולאיים.

הדיון בפורום מתחיל להידמות ללהקה של עורבים המתקבצים סביב פגר מעוך על הכביש.

אילו ידידך עורך הדין המלומד היה מציע את עזרתו pro bono , עוד אפשר היה להתייחס לדברים ברצינות.

מבחינה כספית מדובר על נזק כמה מאות שקלים, לכאורה (כל עוד אין ראיות חותכות, יש לפות"ש חשד סביר ולא יותר, כי חוייב עבור ניקוי מזרקים שלא בוצע).

איזו תביעה כספית אדירה אפשר להפיק מזה? מה הבסיס הראייתי של התביעה? כמה אחוזים יקח עורך הדין?

כל השאר שייך לתחום של אתיקה מקצועית, נימוס בסיסי, ניהול משברים לקוי מצד המוסך ותגובות ילדותיות של כמה חברי פורום.

לפותח השרשור יש אפשרויות פעולה לגיטימיות,אבל הוא בוחר ככל הנראה לא לעשות דבר.

מה שהחל כשאלה לגיטימית של לקוח לא מרוצה, התדרדר למשחק טפשי של "מי יכתוב עוד הודעה עם שם המוסך".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...