Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי דגל ישראל על מראות צד אינו חוקי?

קובי777
שימו לב! השרשור הזה בן 4032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככה מספרות השמועות...

אפשר לקבל על זה דוח?

אם מישהו יודע דבר בנושא מוזמן לשתף

במו עיני ראיתי קיה ריו עם לוחית משטרתית וואן משטרתית עם השרוול עליהם (מצטער שאין לי תמונה הייתי בנהיגה בדיוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון
גם אני חשבתי בזמנו שזה מכוער, עד שקניתי גרביונים כאלו מאוטו דיפו והבנתי שאם אתה שם אותם ישר ומותח אותם, זה נראה טבעי לגמרי. בלילה באור זה לא מסתיר, אבל זה עדיין מציק קצת בראייה. יש לזה יתרון טוב שהוא מסתיר דברים ברכב כי יחסית מבחוץ הוא נראה די אטום במיוחד בלילה. זה עושה צל באוטו.

כמובן שעדיף להשחיר חחלונות במדבקה וכו'.

כמובן שהשמש הופכת אותם לסגלגל בזוויות מסויימות.

לא מומלץ לשים את הגרביונים האלה על הרכב, אנשים יחשבו שחברה שלך כ"כ שמנה שאתה עוזר לה להרחיב ככה את הגרביונים :lol:

וברצינות, כיסוי המראות באמת מסתיר ולא בטיחותי (שלא נדבר על כמה שהוא מכוער) אבל מה הבעיה הבטיחותית בגרביון (שגם הוא מכוער ומגעיל)?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אני חייב להבין מה זה הגרביונים ? הכיסויים האלה לחלון האחורי ?

ב. רוב אלה ששמים את הגרב הזאת למראה (או לפחות שמו) בדר"כ לא משתמשים במראה, מי שמשתמש במראה ישר שם לב "שנעלמה" לו חצי מראה והוא ישר מוריד את זה, אלה שלא שמים לב פשוט לא מסתכלים במראה ולכן זה לא כזה משנה שיש להם את זה (חוץ מזה שכולם יודעים שהם לא משתמשים במראה)

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סוג דגלים שלא ראיתי כימעט לאף אחד. :) דגלים שלי מגנטים (כמו תמונות בחתונות - רק גדולים יותר).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבי, היום ראיתי כאלה, איפה משיגים אחד כזה ?, לא גונבים לך אתה זה ?

fux, סע חמש דקות בכבישי ארצנו השבורים ותיווכח בעצמך.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היו את הדגלים הממוגנטים שזה אחלה, לא עף מהחלום ולא מסתיר את שדה הראייה, אך כנראה שמישהו ממש נזקק לדגלים אחרת לא היו מעלימים לי אותם מהאוטו... :evil:

לגבי הגרביונים, זה אכן מכוער, אבל כשיש ילדים קטנים ואתה לא רוצה חלונות כהים כל הזמן, זה פתרון סביר (אני שם אותם רק בשעות השמש ורק כשהילדים באוטו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבי, היום ראיתי כאלה, איפה משיגים אחד כזה ?, לא גונבים לך אתה זה ?

מכרו באחת הצמתים במרכז הארז. לא גונבים כי אחרי הנסיעה אני מוריד בשכונה שלי.

זה נחמד שמגנטים האלו רב פעמיים והם באמת מחזיקים חזק ולא עפים גם במהירויות בין עירוניות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה כולם החליטו שזה לא בטיחותי? אפשר לסדר את הדגלים על המראות כך שלא יסתירו. אצלי במראה השמאלית זה לא מסתיר בכלל, ובימנית אולי 1/20 משטח המראה וזה גם לא מפריע.

ואשמח להבהרה למה זה מבזה את הדגל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרביונים לא ממש מכוערים! צריך למתוח אותם בלי קמטים וזה יושב לא רע !.

לגבי הדגל, קניתי את זה לפני כמה ימים משופרסל ב7 שקל ואפילו לא הצלחתי\אי אפשר להתקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...