Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה חומר יש למרוח על דשבורד וצמיגים לקבלת מראה מבריק?

שימו לב! השרשור הזה בן 1584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני קונה את הספרי של STP מאוטודיפו, עושה עבודה טובה אבל בערך כל שבועיים (תלוי במזג האוויר) צריך לרסס עוד פעם.

תמונה אחרי ניקוי והברקה:

68468c3a4ec4cc54f9b1fa5010d3b19b.jpg

למרצדס96:אני טועה או שכל הצמיג שלך מבריק לאללה? ריססת את החומר על הצמיג כולו? חשבתי שהחומרים האלו הם רק ורק לחלק שמקיף את הג'אנט, הם חלקלקים ומסוכנים מאד למריחה על כל הצמיג. איך זה שהוא כזה מבריק גם ברדיוס החיצוני שלו?

או שרק שטפת את כולו ואת הג'ל מרחת היכן שצריך..ומה שאני רואה זה צמיג שטוף..

כן חשוב מאוד לא לרסס על הכל הצמיג אלא רק על החלק החיצוני. יכול להיות שזה בגלל שהצמיג גדול יחסית לרכבים אחרים, 195/65R15...

נכון, שטפתי את הצמיג ואחרי זה ריססתי..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

מחפש חלקים למרצדס בודי W124 שנות 1985-1995.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 495
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אהלן,קניתי השבוע גל לניקוי צמיגים של סונקס, הבעיה שלא כל כך הבנתי איך מיישמים והאם מורחים על כל הצמיג? הצמיג עבה מאוד הרי והבקבוק של ה250 מל(שהומלץ באוטסטור) נראה קטן בשבילו-האם מורחים את הצמיג כולו?יש משהו שאני צריך לדעת לפני היישום? עוד שאלה האם תרסיס יהיה לי קל יותר ליישום? בחיים שלי אין הרבה זמן ופרויקט שטיפה לרכב הוא באמת פרויקט אצלי אני שוקל להחליף לתרסיס, מה דעתכם? מה גם שאין לי מקור מים זמין חוץ מדליים ובקבוקים של 2 ליטר שאני ממלא כל שטיפה. אולי אלך על הקצף הרגיל וזהו? הבנתי ששם הוא פשוט מתיייבש וזהו. תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, המלצות לתכשיר לחידוש הדאש בורד וניקוי?

מתחת לתא כפפות יש סימנים של רגליים שלא יורדים, הלכלוך כאילו נכנס לחספוס של חומר וגם כל הבורד איבד מהחיות שלו. נראה שחור דהוי כזה.

מחפש משהו שניתן לרכוש בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אהלן. 17321732_1078297145609676_953161920_n.jpg17354690_1078297108943013_1910572164_n.jpg

קודם אשאל על הצמיגים - הג'ל שיש לי של מגוויירס מאד חלקלק. איפה אתם מורחים את הג'ל ב-ד-י-ו-ק? ביוטיוב ראיתי שאנשים מורחים חומר להברקת צמיגים מסוגים שונים גם על הקוטר החיצוני מעט. אני מרחתי עד היום אך ורק על הצד החיצוני של הגלגל, לא על העיקול, אפילו שהשוליים של הצמיג לדעתי לא ממש נוגעים בקרקע. ראיתי ביוטיוב אנשים שהשתמשו בספריי וריססו אשכרה על כל הגלגל. אבל הג'ל של מגוויירס חלק מדי.

נושא 2 - ראיתי מוצרים של חברת MAXOL במקססטוק - השמפו שלהם כתוב עליו מרוכז מאד ואפילו אין הוראות כמה לדלל. שווה משהו? ליטר עולה 15 שח. הדבר השני שראיתי שם זה ספריי לזפת והגנה מפני חלודה, כתוב שהוא בטוח לשימוש על "מרכב המכונית". שווה משהו? מרססים אותו אשכרה על הצבע?

שאלה 3- למי שיש לא חישוקים אלא טאסות, צלחות...מקוריות של החברה..על הגלגל, האם כלהחומרים של ניקוי ג'אנטים וכו' לא טובים? אני חושב שהטאסות האלו עשויות מפלסטיק. איזה חומרים שמים עליהן? תודה.

עריכה אחרונה על ידי ניסאן מיקרה
הוספתי שאלה על חומר לניקוי טאסות מקוריות
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בג'ל של מגוויר ולדעתי הוא טוב מאוד ונותן מראה מקורי ולא מבריק , אני מורח את זה עם ספוג שהיה של מריחה לנעליים מבריק יש לו חלק פלסטיק שכך אפשר לאחוז בו מבלי להתלכלך

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מורח אך ורק על החלק החיצוני (זה שעם הפנים אליך) או איפה שהגלגל מתחיל כבר להתעקל פנימה, כלומר השוליים של החלק שנוגע בקרקע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריססתי ספריי קצץ לניקוי צמיגים על דשבורד (לא שלי) וזה החייה את הפלסטיקה כאילו הגיעה מהמפעל, והדשבורד לא שומני בכלל.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אשמח אם למישהו יש רעיון בעניין

על הקונסולה מול המושב ליד הנהג נשפך נוזל ריח שקילף את השכבה ושהשאיר סימנים כפי שניתן לראות בתמונה

איך מסלקים את הסימנים הללו (מכוער ומעצבן יחד)

עריכה אחרונה על ידי יונתן יונתן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

לא מצליח לראות אם זה קילוף, הצבע הלבן יכול להיות שבגלל חומרים כימיים שעשו זאת אני לא יודע כמה הדש מלוכלך, פשוט לפי התמונה נראה שהפס שזה השאיר זה הצבע האמיתי של הדש וכל השאר לכלוך

אבל יכול להיות שזה באמת השאיר כתם לבן, תקח מטלית מיקרופייבר עם apc מדולל, תרסס על האזור והמטלית ותשפשף בעדינות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ריססתי ספריי קצץ להברקה של צמיגים על דשבורד דהוי של טנדר וזה החייה את הפלסטיקה כאילו הגיע מהמפעל, והדשבורד לא שומני ולא מסריח.

מה אומרים שיטה טובה או שזה מזיק?

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...