Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התמונה להמחשה בלבד? או, קניית שעון על סמך תמונה.

BiG_BuG2
שימו לב! השרשור הזה בן 4137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חבר'ה,

אני כבר זמן מה מחפש לקנות לי שעון(כנראה מאיביי) כשכל ההתרשמות שלי מהשעון היא על סמך תמונות\ וידאו מיוטיוב.

שאלתי היא כמה הבדל יכול להיות בין תמונות של השעון + וידאו review של השעון מכל הזויות לבין המציאות? האם יש מצב שאזמין שעון שאהבתי ואתאכזב?

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי שעון מאיביי והתאכזבתי כי רציתי שעון גדול והוא נראה ככזה בתמונות, קיבלתי שעון קטן מהצפוי וקטן מהממוצע.

אבל מדובר על חברה לא מוכרת ושעון זול ופשוט.

אני מאמין שעם זה שעון של מותג כלשהו תוכל לבדוק ולמדוד בכל חנות שעונים התאמה.

Citroën C3 shine pk 1.2T 2022 BLACK&WHITE

למכירה! לחצו כאן לפרטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בסרטונים בדר"כ רואים את השעון על היד\ ליד היד וכו'.. נכון שאין אבטיח אבל אפשר להבין אז מה גודל השעון לא?

איזה שעון? בתיאוריה?

http://socket.kongshem.com/2012/08/review-casio-edifice-eqwt720dc-1a.html

זה!

מעשית? משהו שדומה אבל ברבע מחיר.. כי התקציב שלי זה 500 שקלים ולא 500 דולר..

אז אין מנוס מללכת לחנות וראות את השעונים על היד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה! אבל הגודל פחות מעניין אותי, מה שיותר מעניין זה ניגודיות הצבעים והניצוצים שבשעון, שבתמונה אפשר לשחק בהם בקלות.

וגם למה ברוב התיאורים של השעונים לא רושמים אם הזכוכית היא נגד שריטות או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכוכית "נגד שריטות" זה sapphire crystal בד"כ. אם אין את זה בתיאור השעון, אז כנראה שזה hardlex או mineral crystal. בשעונים זולים, רוב הסיכויים שלא תראה ספיר (פחות מ-$300, נניח).

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התעמקתי בשעון שהבאת בקישור, אבל מקריאה מהירה עולה שהשעון עובד על טעינה סולארית, ובנוסף לכך הוא גם שעון אטומי (ז"א בעל מנגנון שמכוון ומתקן את השעה בהתאם לסיגנל הרדיו).

נכון להיום- הוא מתאים לשימוש במספר מצומצם של מדינות (אך לא בישראל).

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעון, כמו נעליים-לא קונית מתמונות.

יש הרבה שעונים שיפים בתמונות אך מאכזבים במציאות ולהפך.

שני השעונים האחרונים שלי לא נראו לי בתמונה ונפסלו על הסף, עד שבביקור בחנות במקרה מדדתי וראיתי את הפוטנציאל.

לך תמדוד בחנות בארץ לפני שאתה מזמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התעמקתי בשעון שהבאת בקישור, אבל מקריאה מהירה עולה שהשעון עובד על טעינה סולארית, ובנוסף לכך הוא גם שעון אטומי (ז"א בעל מנגנון שמכוון ומתקן את השעה בהתאם לסיגנל הרדיו).

נכון להיום- הוא מתאים לשימוש במספר מצומצם של מדינות (אך לא בישראל).

יתכן שתקלוט לסירוגין את התחנה הגרמנית (DCF77) - אבל הוא יקפיץ לך את השעון לשעה בגרמניה. להורים שלי יש שעון שולחני (דיגיטלי) עם מנגנון דומה שנרכש בגרמניה, ומדי פעם הוא קופץ שעה לאחור - כנראה כאשר הוא קולט את DCF77.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך מעניין אותי אם המנגנון האטומי יעבוד פה או לא, אני אשתמש בכיול הידני.

פשוט, השעון נראה כל כך טוב שזה מחרמן:oops:

אני מסנה לשכנע את עצמי למצוא משהו דומה בפחות מחיר אבל פשוט לא מוצא..

babagaya, לאחר חיפוש באינטרנט לא מצאתי חנות ישראלית שמוכרת\ מציגה את השעון הזה. אתה מכיר חנות בתל אביב שאפשר ללכת לשם ולבדוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...