Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: פיג'ו 208 מושקת בישראל. החל מ-86 אלף ש"ח לדגם הידני

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מהצד קצת מזכירה את ה-I30 החדשה. אבל העיצוב באמת יפה אין מה לדבר (עוד באוטומוטור התרשמתי ממנה). מסקרן מאוד לגבי מחיר ה-GTI אם היא תגיע לארץ (רוצה להאמין שהיא לא תחצה את ה-150 אש"ח).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כי תחשוב ש-1.6 ידנית תעלה בטח עשיריה פחות מהאוטומטית, מה שיכול לייתר את ה-1.2 ידנית מאובזרת. זה כמובן מבחינת היבואן אני משער.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אכפת לנו?! היבואן מונע מאיתנו מגוון גדול של דגמים רק כדי להרוויח ממכירת מגוון מצומצם (זאת מילה עדינה).

אבל אם הוא ייתן מגוון של גרסאות במדרוג עדין של מחירים כל אחד יוכל לעשות את החשבון לעצמו ולקנות בדיוק את הרכב שהוא מחפש ולא להתפשר על מנוע או גיר כזה או אחר.

תפתחו אתר אינטרנט של פיג'ו באנגליה או בצרפת - שם אתה בונה את הרכב שלך שלב שלב וכל תוספת פתוחה בפניך והמחיר בהתאם.

לדעתי זאת שיטת השיווק הכי טובה שיכולה להיות.

לדעתי, גם גרסאות הדיזל שפיג'ו במתכוון אינם מביאים לארץ זה סוג של הפקרות. תנו ללקוח להחליט מה הוא רוצה. במחיר אטרקטיבי אנשים יקנו ובמיוחד בתקופה של דלק יקר הרבה ירכשו מכוניות קטנות עם מנועי דיזל.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ש-1.6 ידנית מאובזרת, אם הייתה מיובאת, הייתה עולה מקסימום 5K פחות מהאוטומטית, קרי 105K, שזה מחיר לא רע.

לעומתה 1.2 ידנית מאובזרת עולה 93K, יש לנו הפרש של 12K, ככה שזה לא כל כך צמוד.

אישית הייתי רוצה לראות את 208 בגרסת 120 כ"ס עם תיבה מכאנית ולא אוטומטית!

Renault Captur 2018 1.5 dCi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אכפת לנו?! היבואן מונע מאיתנו מגוון גדול של דגמים רק כדי להרוויח ממכירת מגוון מצומצם (זאת מילה עדינה).

אבל אם הוא ייתן מגוון של גרסאות במדרוג עדין של מחירים כל אחד יוכל לעשות את החשבון לעצמו ולקנות בדיוק את הרכב שהוא מחפש ולא להתפשר על מנוע או גיר כזה או אחר.

תפתחו אתר אינטרנט של פיג'ו באנגליה או בצרפת - שם אתה בונה את הרכב שלך שלב שלב וכל תוספת פתוחה בפניך והמחיר בהתאם.

לדעתי זאת שיטת השיווק הכי טובה שיכולה להיות.

לדעתי, גם גרסאות הדיזל שפיג'ו במתכוון אינם מביאים לארץ זה סוג של הפקרות. תנו ללקוח להחליט מה הוא רוצה. במחיר אטרקטיבי אנשים יקנו ובמיוחד בתקופה של דלק יקר הרבה ירכשו מכוניות קטנות עם מנועי דיזל.

אלעד

+1

אני כל כך מסכים איתך!

Renault Captur 2018 1.5 dCi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה הגיונית שיהיה הפרש מחיר גדול בין מנוע 1.6 ל-1.2 בתנאי שהרכב ברמת אבזור זהה. אולי צריך בלמים גדולים יותר ב-1.6, הפרש עלות יצור המנועים זניחה ושתי המכוניות פונות לקהלים שונים, המנוע 1.2 לאלו שרוצים לחסוך בדלק ו-1.6 לאלו שרוצים ביצועים סבירים+

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא אהבתי את העיצוב. מהצד היא מזכירה שילוב של יונדאי I20 ומזדה 2. כל הקימורים האלה בחזית ומאחור מזכירים כרס של שמנה בביקיני עם צמיגים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה חשבתי שהיא קוריאנית כלשהו.

במה היא יותר טובה מאיביזה/פביה/פולו 1.4 ידנית?

כמה כ"ס מומנט יש ל 1.2 הידני?

*במיחיר הזה קונים היום משפחתית.

המלצה: תחזירו אותה לצרפת או תשכירו חניון יותר גדול בנמל.

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ש-1.6 ידנית מאובזרת, אם הייתה מיובאת, הייתה עולה מקסימום 5K פחות מהאוטומטית, קרי 105K, שזה מחיר לא רע.

לעומתה 1.2 ידנית מאובזרת עולה 93K, יש לנו הפרש של 12K, ככה שזה לא כל כך צמוד.

אישית הייתי רוצה לראות את 208 בגרסת 120 כ"ס עם תיבה מכאנית ולא אוטומטית!

אני חושב שייבוא של גרסת 1.6 ידנית 3 דלתות, היתה נותנת תחרות לא רעה לסיאט איביזה SC.

במשך שנים רכבי ה-3 דלתות הכי נמכרים היו סיאט איביזה ופיג'ו 206, חבל שגרסאות ה-3 דלתות של ה-207 תומחרו אז מאוד יקר, לעומת כל המבצעים של סיאט.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אכפת ליבואן ממה שאכפת לנו? זה העניין, שלא מזיז לו.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...