Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טמטום של חברות הביטוח. (או: איך נדפקתי). בבקשה תקראו הכל

la_DVD
שימו לב! השרשור הזה בן 7223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בבקשה תקראו את הכל:

לפני כמה חודשים הוציא המפקח על הביטוח הוראה לחברות הביטוח שיעשו הפרדה בפוליסות לביטוח מקיף בין גניבות לתאונות. כדי שללקוחות תוכל להיות הבחירה לעשות ביטוח רק נגד תאונות או רק נגד גניבות.

חלק מחברות הביטוח כרגע מציעות את האופציה הזאת. אבל, עקב חישוב שווי הפוליסה, בשביל ביטוח גניבות לדוגמא, שמחושב עדיין על ידי האלגוריתמים הישנים שלפני הרפורמה, כאשר לקוח מבקש ביטוח רק נגד גניבות, הוא בכל זאת מתבקש לספק את גילו ואת ההיסטוריה הביטוחית שלו.

מה שיוצא שורה תחתונה: בן אדם א' בן 19 לדוגמא שמבקש הצעת מחיר לביטוח "גניבות נטו" על רכב A, (שלפי ההיגיון גילו ונסיונו לא אמורים להשפיע על הסיכוי שרכבו ייגנב) יקבל כמעט תמיד הצעה גבוהה יותר מאשר בן אדם ב' בן 30 עם 3 שנים נקיות שיבקש הצעה לביטוח מקיף על רכב A (כולל תאונות, גניבות וצד ג').

בקיצור, נדפקתי, בגלל שהרפורמה שהורה המפקח לא בוצעה בשלמותה אילא רק בצורה קוסמטית, גילי וניסיון הנהיגה שלי מהווים פקטור בחישוב הפוליסה בשבילי. כאשר מדובר על פוליסה נגד גניבות של הרכב. נטו.

אני שוקל לכתוב על זה מכתב למפקח על הביטוח.

מה עוד אני יכול לעשות כדי לקבל מחיר פוליסה שפוי מדינה הזאת רק להגנה מפני גניבות לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה? כתוב למפקח על הביטוח, הוא ישמח לטפל בזה.

מר בן-שלוש אוהב להכנס בחברות הביטוח, ככה שאתה יכול להיות בטוח שהם יעשו עם זה משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה? כתוב למפקח על הביטוח, הוא ישמח לטפל בזה.

מר בן-שלוש אוהב להכנס בחברות הביטוח, ככה שאתה יכול להיות בטוח שהם יעשו עם זה משהו.

ועד שגלגלי הבירוקרטיה יטחנו מה אני אעשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלנות , או תעשה ביטוח בחברה אחרת שתיתן לך מחיר יותר אטרקטיבי....

רעיון נוסף זה לדבר עם הסוכן עצמו על האי הוגנות של הביטוח אני יותר מבטוח שהוא יכול לעשות עם זה משהו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלנות , או תעשה ביטוח בחברה אחרת שתיתן לך מחיר יותר אטרקטיבי....

רעיון נוסף זה לדבר עם הסוכן עצמו על האי הוגנות של הביטוח אני יותר מבטוח שהוא יכול לעשות עם זה משהו...

תשמע.. לא הייתי מפרסם הודעה כמו שפירסמתי למעלה אם לא הייתי מדבר עם לפחות 15 סוכנים שונים ושופך את ליבי לפחות חצי שעה עם שלושה מהם

סוכנים ממה שהבנתי הם לא כאילה קומבינטורים גדולים. סך הכל התפקיד שלהם הוא לשבת מול המסוף של חברות הביטוח שאיתן הן עובדות (כל סוכן עובד עם ה-4,5 הרגילות) ופשוט להקיש את הנתונים למסוף.

סוכן לא יכול להגיד למסוף שלו שלא יתחשב בגיל וניסיון הנהג כשהוא מחשב עלות פוליסה לגניבות. וזה מה שחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוכן ביטוח טוב, מיקצועי, בעל קשרים בחב' ביטוח ותיק לקוחות כבד יכול "לשכנע" את החברה לתת למבוטח מסויים הנחות לא מבוטלות - של עשרות ומאות אחוזים. סוכן כזה גם יעזור מאוד בטיפול בתביעה (שלא נדע.)

מה שכן - לא קל למצוא סוכן כזה, ובד"כ סוכנים כבדים מעדיפים לקוחות כבדים - כאלה שיש להם תיק ביטוחי מכובד (בית, עסק, דירה וכו'; ביטוח קבוצתי כמו וועדי עובדים) - תנסה דרך חבר/קרוב משפחה שמבוטח בסכומים נכבדים או לחלופין מבוטח בביטוח קבוצתי.

P.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...