Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דחיית משפט שוב ושוב.

שימו לב! השרשור הזה בן 4544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

יש לי חבר שנהג ברכב של אביו, הוא עבר באור אדום, ובלש תפס אותו.

אומנם לא נתנו לו דו''ח במקום, אבל אחרי כמה זמן הוא קיבל את הדו''ח בדואר.

לחבר נגמר הנהג חדש עוד שנה וחודש, זאת אומרת שעוד בערך שנה הוא אמור לקבל את המכתב לחידוש רישיון הנהיגה.

לפי התקנות, הוא צריך לעבור תאוריה/טסט+שנתיים נהג חדש.

אז השאלה שלי בגלל מקרה דיי דומה רק שאני לא עברתי באדום אבל לא משנה, ואני שילמתי את הדו'ח אחרי ששלחו לי את הטופס לחידוש רישיון, כי לפי מה שהבנתי עד שלא משלמים אם לא עברו 90 יום בעצם אתה לא מודה בעברה שעשית ובמחשבים של משרד הרישוי העברה לא מתעדכנת אלה רק במסוף של משטרת ישראל.

השאלה שלי היא האם הוא נגיד עוד 25 יום מבקש להישפט, יהיה לו נגיד לעוד 4-5 חודשים תאריך למשפט, ואז שבוע לפני הוא דוחה (הוא מתגייס) ומצליח לדחות את זה במשך שנה וחודש נגיד, הוא יקבל את הטופס לחידוש רישיון הנהיגה בלי התאוריה/טסט+שנתיים נהג חדש?

ובמשפט הוא פשוט יגיד שהוא רוצה לפרוס לתשלומים את הדו'ח כי הוא חייל.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמחק ציטוט מיותר.

בשביל לדחות משפט צריך סיבה שהשופט יסכים אליה, היום הרוב הולך לשיפוט מהיר, והוא עדיין יקבל נהג חדש לעוד שנתיים, כי היום הנקודות נרשמות עליך בשניה שאתה עובר את העבירה והן מבוטלות רק במידה ואתה מזוכה במשפט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשימה לא קשה בכלל ולו רק בגלל העומס המוטל על המערכת.

בקשה לביטול ממש לפני סיום ה 30 יום

התשובה מגיעה תוך מספר חודשים בין 3-6 לחודשים תלוי בעומס והיא ברוב המקרים כפי שצפוי שלילית.

אח"כ אתה שולח בקשה להישפט גם קצת לפני תום 30 הימים המוקצבים לך.

ואז זימון למשפט שוב עניין של 3-6 חודשים.

ואז ישיבת הקראה בה אתה לא מודה.

ואז ישיבת הוכחות שוב עניין של 3-6 חודשים.

אז כבר הסתיים לך הנהג החדש ואתה מגיע עם התובע לעיסקת טיעון לשלם את הסכום המקורי.

אם טרם הסתיים הזמן אתה מבקש דחיית דיון , חולה , חו"ל וכו'. את הדחייה אתה יכול כמובן לבקש גם לישיבת ההקראה וגם לישיבת ההוכחות.

שיטה זו מיושמת על ידי עורכי דין רבים לטובת לקוחותיהם הטובים, והאמת , אתה לא צריך בשביל המתואר לעיל עו"ד.

בשביל לדחות משפט צריך סיבה שהשופט יסכים אליה, היום הרוב הולך לשיפוט מהיר, והוא עדיין יקבל נהג חדש לעוד שנתיים, כי היום הנקודות נרשמות עליך בשניה שאתה עובר את העבירה והן מבוטלות רק במידה ואתה מזוכה במשפט

מהיכן הבאת את השיטה שתיארת?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקודות נרשמות רק עם ההרשעה.

הרשעה זה אומר אחד משלושת האפשרויות:

1. תשלום הקנס.

2. הרשעה בבית המשפט.

3. הפיכת הקנס לחלוט ע"י אי-פעולה במשך 90 יום.

הנקודות נרשמות עם "יום ערך" של יום העבירה, כלומר רטרואקטיבית.

אבל כל הדיון פה לא קשור לנקודות, הסנקציות של משרד הרישוי על נהגים חדשים מופעלים עבור הרשעה בעבירות מסויימות, גם כאלו שהן חסרות ניקוד (!) כמו עבירות מהירות קלות.

מצד שני נהג חדש עדיין יכול לצבור 34 נקודות ולהמשיך לנהוג כרגיל (רק יחוייב בשני קורסים) אם יצבור את הנקודות בעבירות שאינן ברשימה של אלו שמשרד הרישוי מחפש אצל נהגים חדשים.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבירת רמזור אדום מנוייה על העבירות בתוספת השלישית שמקנה את הסוכריות של הארכת נהג חדש לשנתיים נוספות ועוד סוכריות מבית המדרש של רשות הרישוי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...