Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיל המינימלי לקבלת רישיון נהיגה צפוי לרדת בקרוב?

Noa90
שימו לב! השרשור הזה בן 4839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מסכים עם ההחלטה. אז נכון, מדובר בהפרש של שלושה חודשים, אבל עדיין, לעלות על הכביש בגיל 16?

כאשר אני הוצאתי רישיון, אני לא האמנתי שנותנים לילדים לעלות על הכביש בגיל 16 (קטנוע) ועכשיו מכונית? אני לא בעד.

הרעיון שלי הוא הוצאת רישיון בגיל 17 וחצי עם חצי שנה מלווה. משמע, רק בגיל 18 אתה תוכל למצוא את עצמך על הכביש לבד.

יש דבר שיותר מפריע לי מהגיל והוא "המכונית הראשונה". לצערי, אי אפשר לשקלל זאת לחוק, אבל עדיין ולא מתוך קנאה (DL 89 הייתה המכונית הראשונה שלי:)), צריך לאסור על נהגים חדשים לעלות על הכביש בפעם הראשונה/שנייה עם מכוניות ספורטיביות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטיבית או לא - גם פיג'ו 107 ב 150 קמ"ש יכולה להיות מסוכנת. כשהאדם נמצא בתוך המכונה הזו, הוא נתון רק לחסדי הטיפשות שלו (ושל אלו במכונות הסובבות אותו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוי ואבויוי שכתבתי אינו מתייחס לגיל הספציפי, לא משנה לי אם זה בגיל 16 ו9 חודשים או שנתיים ושבוע ,ילד ישאר ילד.

האוי ואבוי מביע צער על כך שבמקום שהגיל המינימלי יעלה הוא יורד ולא משנה בכמה.

שנית ,תקופת המלווה היא החשובה ביותר אצל נהג ,יש להגדילה ולכמה שיותר זמן ,וכמובן בגבול הטעם הטוב.

דבר שלישי ואחרון ,הבחור מעליי צודק במאה אחוז ,כל יונדאי אקסנט ליסינג עם מנוע 1400 מגיע ל170 קמ"ש ,זה מספיק מסוכן גם לנהג מנוסה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין טיפש שנוסע על מזדהליסינג וטיפש שנוסע על פרארי הוא שלטיפש מהמאזדה יקח יותר זמן לממש את הטמטום שלו.

בנאדם שבגיל 17 עולה על האוטו ועושה שטויות יעשה אותו דבר גם אם הוא יוציא רשיון בגיל 18 או בגיל 20,

ושוב פעם תחשבו על זה שבגיל 18 נותנים לאנשים מכונות הרבה יותר מסוכנות בצבא.

שוב פעם על משרד התחבורע לשנות את שיטת לימוד הנהיגה ולא להגיד אחר כך.

במקום להגיד "פאק, רוב האנשים שאנחנו אחראיים ללמד אותם לא יודעים לנהוג, בואו נשנה את השיטה כדי שתהיה מוצלחת יותר"

הם אומרים "פאק, רוב האנשים שאנחנו אחראיים ללמד לא יודעים לנהוג בסופו של דבר, בואו נדאג שהאנשים שנתנו להם רשיון לנהוג לא יוכלו להשתמש בו."

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטיבית או לא - גם פיג'ו 107 ב 150 קמ"ש יכולה להיות מסוכנת. כשהאדם נמצא בתוך המכונה הזו, הוא נתון רק לחסדי הטיפשות שלו (ושל אלו במכונות הסובבות אותו).

קודם כל אתה צודק, אבל אני עדיין עומד מאחורי דבריי. כפי שציינתי, העניין יותר מדי מסובך בכדאי לשקלל זאת לחוק.

יצא לי לראות נהגים חדשים עם איביזה 20VT, קופרה ואפילו Z370. עם כל הכבוד לכסף של ההורים שלהם, אסור להם להחזיק כאלו מכוניות בהתחלה.

מכוניות ספורטיביות יכולות לעקוץ/לנשוך אותך די חזק. אני לא הרי לא צריך להסביר לאף אחד בפורום, מה ההבדל בין אימפרזה 1.6/1.5 ל-STI. נהגים חדשים לא מודעים לכך.

אם נגלוש לעולם האופנוענים, קיימת סיבה לכך שאתה לא יכול על ההתחלה להוציא רישיון על 500 סמ"ק ומעלה.

עוד הפעם, זו דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין גיל לסגנון הנהיגה ולאחריות, אני מכיר כמה ילדים בני 15 שמפגינים בגרות יותר מאנשים בני 30.

זה עניין של חינוך, ואדם עם חינוך לקוי בגיל 15 רוב הסיכויים שיהפוך לאדם עם חינוך לקויי בגיל 30.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דבר בחיים תלוי בחינוך.

מעטים הילדים בני ה15-16 שעולים על הכביש ולא מחפשים להשוויץ בפני חבריהם/שכניהם/ הקשישה עם שקיות הקניות ברחוב. עדיף שהם יעשו זאת עם פיאט אונו ולא STI, זו דעתי.

דרך אגב, הרצון להשוויץ לא נובע מחינוך רע, בהכרח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...