Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: הונדה ג'אז היברדית מושקת בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי נסיעת מבחן בדגם היברידי, אחלה רכב. תא מטען שלו קצת יותר קטן מדגם רגיל - רק 300 ליטר במקום 400 וזה בגלל סוללה וגלגל רזרוי אבל חוץ מזה רכב סבבה לגמרה. כבר הרבה הזמינו את הדגם הברידי. הג'אז לרוב מיועדת לנסיעות בעיר ומדי פעם לנסיעות ארוכות. כולם יודעים שהיא אכן מרווחת, ביצועים לא משהו,אבל בהחלט סבירים ביותר, כמובן חיסכון בדלק. מי קונה רכב כזה? בטוח שלא חברה צעירים, אלא זקנים או משפחות קטונות.

הולך על דגם רגיל - בנזין + אוטומט רציף, בגלל שיש לי הנחה של עולה חדש, יוצא לי פחות מדגם היברידי.

חשבתי ללכת על דגם אחר, אולי סקודה - מאוד אהבתי התנהגות שלה - TSI זה משהו משהו, פולסווגן גולף, פולו, טויוטה קורולה, אוריס, גם בורסה ספייס עשיתי מבחן נסיעה (רכב טוב), סיוויק רגיל ו 5D (מאד אוהב את הרכב), מזדה לא רציתי, אבל בשביל גוש דן מעדיף רכב קטן, חצ'בק, שומר מחירון, מבוקש בשוק יד שנייה, אמין, לא יקר מדי וחושב שג'אז הכי מתאים, גם לפי תגובות של אנשים כולם מרוצים מהרכב.

איליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איליה,

גם ג'אז הרגילה (עם גיר רציף) חיסכונית מאוד.

גם אני במקומך ( בתור עולה חדש) הייתי בוחר בה.

גם לדעתי, כמו הדגם הקודם, ג'אז בנזין+גיר רציף תהיה סחירה בעוד 5 שנים (רכב אמין, מרווח לסופר מיני שלא מככב בליסינג).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאילה שמדעיגה אותי - אם באמת היא שווה את הכסף והיא תספק אותי בדרישותי כמו מרווח פנים (משפחה עם ילד) + מספיק חזקה לדוגמה עליות לירושלים, כי במחיר הנ"ל ניתן לקנות אותו אחר, גדול יותר אבל פחות חיסכוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...