Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה בקלות ראש אחרי שהשוטר עקב 15 ק"מ

שימו לב! השרשור הזה בן 4970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

קודם כל אני מבקש לא לענות לי תשובות של "סע בזהירות" או "מגיע לך". מי שזו התשובה שלו אני מבקש שיחסוך את התגובה שלו.

מי שיש לו עצה איך לשפר את המצב - אודה לו.

אני יודע שבאותו יום נהגתי ממש לא בסדר, היתה לי סיבה אישית שבגללה מאוד מיהרתי, אני נוהג 12 שנים בצורה בטוחה ועם 0 עבירות.

השוטר נתן לי דו"ח על נהיגה בקלות ראש. הוא ציין שהוא עקב אחרי במשך 15 ק"מ, נסעתי במהירות גבוהה מאוד ומסוכנת ועקפתי הרבה רכבים בדרך. מה שכן, הוא ציין שלא היתה לו שום דרך לבצע מדידה חוקית של המהירות שלי.

השאלה - מה העונש שאני צפוי לקבל (בהתחשב גם בעבר נקי של 12 שנה), והשאלה היותר חשובה - האם במקרה הזה עו"ד יכול להועיל משמעותית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 חברים שלי עשו פתיחות ביניהם. בדיוק הגיעה לצומת ניידת עם הצ'קלאקה כבוייה.

היא ראתה את המתרחש ו"רצה" לתפוס מישהו. אחד ברח והיא רדפה אחרי השני.

כשהוא עצר הוא קיבל זימון לבית משפט על נהיגה בקלות ראש.

לבית משפט הוא בא עם עו"ד וקיבל 250 שח קנס ובלי נקודות.

המשפט הזה הסתיים טוב, אני בטוח שהרבה לא הסתיימו ככה

HU: Clarion HX-D2 F.Comp: Focal K3Power Amp: Genesis Series III Five Channel SubWoofer: Hertz HX250 Front stage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי נק'?! :shock:

במידה וסעיף האישום לא שונה, נהיגה בקלות ראש = 6 נק'.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק רשם השוטר כאשר האשים אותך בנהיגה בקלות ראש ?

- האם היתה סטייה מהנתיב (וללא איתות) וגרמת לסיכון תנועה ?

- האם עקפת מימין או ביצעת עקיפה תוך חציית קו הפרדה רצוף או אולי עקפת רכב עוקף ?

- מזה מהירות גבוהה, האם השוטר רשם באיזה מהירות נסעת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

elili בהזמנה לדין השוטר מוסר לנהג העתק של הסעיף בו הוא מואשם, ואת תאריך בית המשפט.

את תיאור המעשה השוטר משאיר אצלו.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי אותו סיפור , יש לי משפט ב 11 החודש הזה על נהיגה בקלות ראש - העברת נתיבים בצורה מסוכנת , מהירות מעל המותר 135 קמש אם אני לא טועה , עכשיו קיבלתי שלילה במקום על המהירות דיברתי עם עורך דין והוא אמר שהדין לקלות ראש יכול להיות מקסימום של 3 חודשי שלילה ונקודות וקנס כספי הכי חשוב לי זה תקופת השלילה כי בלי אוטו אני פשוט נכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי אותו סיפור , יש לי משפט ב 11 החודש הזה על נהיגה בקלות ראש - העברת נתיבים בצורה מסוכנת , מהירות מעל המותר 135 קמש אם אני לא טועה , עכשיו קיבלתי שלילה במקום על המהירות דיברתי עם עורך דין והוא אמר שהדין לקלות ראש יכול להיות מקסימום של 3 חודשי שלילה ונקודות וקנס כספי הכי חשוב לי זה תקופת השלילה כי בלי אוטו אני פשוט נכה

אתה טועה. נהיגה בקלות ראש זה מינימום 3 חודשים.

השאלה היא מה במקרה הזה עו"ד יכול לעשות כדי להמיר את סעיף האישום ולדאוג לזה שהעונש שיתקבל יהיה קטן בהרבה מאשר המינימום.

אגב, איך השוטר מדד אותך, עם איזה מכשיר? מדידה חוקית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

elili בהזמנה לדין השוטר מוסר לנהג העתק של הסעיף בו הוא מואשם, ואת תאריך בית המשפט.

את תיאור המעשה השוטר משאיר אצלו.

ל'

נהגת ברכב הנ"ל בקלות ראש בכך ש... (השוטר אמור לפרט את מעשה הנהג בקצרה) בניגוד לסעיף 62(2)

לפקודת התעבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת ברכב הנ"ל בקלות ראש בכך ש... (השוטר אמור לפרט את מעשה הנהג בקצרה) בניגוד לסעיף 62(2)

לפקודת התעבורה.

זה הנוסח מילה במילה:

..... בכך שנסעת לאורך 15 ק"מ במהירות גבוהה מאוד בתוך תנועה, תוך סיכון הרכבים הרבים אשר נוסעים בכביש במהירות ממוצעת של 100 קמ"ש.....

מה צפוי בדבר כזה, ויותר חשוב מה עו"ד יכול לעשות במקרה כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

elili בדוח הזמנה לדין יש מספר שורות בודדות, בו כותב השוטר את התקנה.

וסמל הסעיף.

בסוגריים כפי שציינת כתוב ((פרט את מעשה הנהג), השוטר כותב במספר מילים מצומצם מה היה, "התפרע על הכביש" "זגזג" וכו.

נסיבות המקרה ותיאור המעשים של אותו נהג יפורטו מעבר לדוח בנסיבות המקרה, שם השוטר ישכנע את בית המשפט כי המעשים שהנהג ביצע בעת נהיגה סיכנו אותו את הסביבה ולא תאמו את נורמת הנהיגה וחוקי התנועה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יוצא מנקודת הנחה שעו"ד טוב יכול להמתיק את רוע הגזרה תהה אשר תהה. 12 שנה ללא עבירות (כמעט) בטוח שוות משהו במדינה הזו.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי נק'?! :shock:

במידה וסעיף האישום לא שונה, נהיגה בקלות ראש = 6 נק'.

זימון למשפט לא גורר נקודות, וההסדר שאליו אתה מגיע (אם מגיע) עם התביעה ביום המשפט הוא זה שיקבע מה יהיה העונש.

כך קרה כשתפסו אותי על כביש של 50 קמ"ש (בדיוק אחרי התמרור, שלפניו מותר 70 :?) ובגלל שני קמ"שים בודדים (81) הסיפור נגמר בהסדר של 750 ש"ח ללא נקודות. (אם הייתי נתפס על 79 הייתי מקבל במקום קנס על סך 750 ש"ח ו8 נקודות)

איך? ככה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להד"ם!

הכל תלוי בסעיף האישום.

לא השופט, לא התביעה וכמובן שלא הנאשם הם שקובעים את הניקוד.

הניקוד הוא תוספת של רשות הרישוי ע"פ סעיף האישום בו הושעת.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הנוסח מילה במילה:

..... בכך שנסעת לאורך 15 ק"מ במהירות גבוהה מאוד בתוך תנועה, תוך סיכון הרכבים הרבים אשר נוסעים בכביש במהירות ממוצעת של 100 קמ"ש.....

מה צפוי בדבר כזה, ויותר חשוב מה עו"ד יכול לעשות במקרה כזה?

בוקר טוב,

לדעתי גם ללא עו"ד,עוד לפני המשפט, ניתן יהיה להגיע להסדר עם התובעת ולהמיר דוח זה ל-"נהיגה בחוסר זהירות" כאשר הקנס הוא 500 ש"ח + 6 נקודות. בהתחשב בעובדה כי יש לך רישיון 12 שנה ועבר תעבורתי נקי, כפי שציינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...