Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לשדרג שברולט אימפלה 2002 לביואיק לה קרוס 2006

j22bulfas
שימו לב! השרשור הזה בן 5143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחבר שלי יש שברולט אימפלה 2002 שעשתה 190,000 ק"מ לאחר יישור קו של החלפת גיר, ברקסים, מסרק הגה, אלטרנטור חדש וטיפול גדול בעלות של 10,000 ש"ח.

כמו כן הוחלף גיר אוטומטי לגירחדש על חשבון הטרייד אין של יו.אם.איי.

אולם, כעת לאחר חודש נדרשת השקעה נוספת של 10,000 ש"ח עבור פאקונגים, רדיאטור, תושבות מנוע, לאגרים של ההגה.

השאלה: האם כדאי לשדרג את הרכב לביואיק לה קרוס שנת 2006 90,000 ק"מ עם מנוע של קאדילק 3.6 ליטר וזאת בתוספת של 57,000 ש"ח.

האם יש למישהו מכם ניסיון עם דגם זה, האם מדובר ברכב אמין, האם ישנן מחלות מסוימות?

בתודה מראש,

אהרן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה.

מניסיון שלי עם לומינה LTZ שגםהאכילה אותי המון צרות אני יכול להגיש רק דבר אחד.

תיפטר מהאוטו ומייד.

אני אחרי כל תיקון חשבתי שהנה, עכשיו האוטו יהיה בסדר.

עובר חודש, טראח !תקלה. תיקון, עוד חודשיים, תקלה.

עד שהחלפתי מנוע.

ואז מייד פירסמתי הודעה, ובחסדי שמיים מרובים מכרתי מייד.

ביואיד 2006? אמור להיות בסדר.

בוא נמתין לKANFI יש לו יותר ניסיון עם ביואיקים מודרניות.

לדעתי בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר בדיקה נוספת עם החבר שלי בהצעות של ביואיק מהטרייד אין, אחדד את השאלה:

האם מומלץ לקחת לה קרוס 2006 מנוע 3.6 שעשתה 90,000 ק"מ או שעדיף לקחת לה קרוס מנוע 3.8 (חלש יותר ופחות מתקדם) שנת 2006 שעשתה 50,000 ק"מ ?

אשמח לקבל המלצות חמות מאנשים שהיו בבעלותם ביואיק מהדגמים הללו.

בתודה מראש

אהרן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האימפלה לא קרובה ללקרוס.

הלקרוס רכב מפנק בהרבה יותר איכות החומרים והגימורים גבוהה בהרבה .

הרכב מהיר יותר בעל נוחות נסיעה גבוהה יותר .

דרך אגב אני עובד ב- UMI והלקרוס עוברת אצלי בידים כמו גרביים ברגלים (בחיים לא היה לי סנדלים:-D )

והרכב משדר אמינות יותר מיכל מזדה ,טיוטה וכ".

אני אישית מעדיף את המליבו עם אותו נפח רק צורה אחרת והרכב נוסע :evil: (ליפעמים אני לא מצליח להחזיק את ההגה...)

דרך אגב התיצרוכת דלק של הלקרוס די נמוכה ביחס למנוע ( מניסיון היתה לי פיאט בראבו ידנית ששותה יותר )

שלא לדבר על אוטוסרדה שהרכב בסביבות 140 על 2000טורים

אם יש לחבר שלך אפשרות להיתקדם אני ממליץ בחום על הלקרוס.

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן המומחים לרכב אמריקאי?

התאכזבתי לקרוא שגם בלה קרוס 2006 וגם במליבו 2010 מותקן גיר אוטומטי 4 הילוכים בלבד, ללא טיפטרוניק.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לתרום מנסיונו?

כמו כן רציתי לשאול האם כדאי לקנות רכב בן 4 שנים עם קילומטראז' נמוך מאוד כ- 12,700 ק"מ, כאשר הרכב עמד די הרבה והיו מניעים אותו פעם בשבוע לערך.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא "מומחה גדול" לרכב אמריקאי (חדש...) אבל אני לפחות פעמיים בשנה שוכר כזה בארה"ב ויש לי כמה תובנות ותשובות לשאלות האחרונות שלך.

מהיכרות עם בעלי לה קרוס מהדגם הקודם שמעתי מהם רק טוב. לפני כן היתה להם אלרו שגם ממנה הם נהנו.בכלל נראה לי שמכוניות אמריקאיות מאמצע - סוף העשור הראשון של המאה שלנו כולל המליבו, טובות ואמינות וגם (יידע אישי) נוחות מאד.

ביחס לשאלה שלך על רכב שעשה רק 17000 ק"מ וכו', ושדאגו להניע אותו, הייתי הולך על זה אבל מכניס אותו למוסך ליישור קו, טיפול מלא ובדיקה ואולי החלפת צמיגים (במידה והרכב עמד הרבה זמן).

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...