Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור המסירה בגודל זערורי לעומת הגיבוב

TheWolf

פוסטים מומלצים

למסירה מטען לרכב לנוקיה (תקע עגול דק)

מתאים ל 5800, X6 ולעוד רבים וטובים.

נא ליצור קשר בהודעה פרטית. אני מבאר שבע.

המשענת יד - WANT!

הפרוייקט שמדגדג לי כבר הרבה זמן ורק מחכה לצאת לאור ברגע שיהיה לי קצת זמן פנוי. הוא משענת יד בהתאמה מדויקת למידות הפונטו. חבל שאתה לא מבאר שבע, היינו מרימים יחד פרוייקט ראוי.

להזכירך.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה בארץ?

ימי חול בשעות היום - עבודה - אזוה"ת הרצליה פיתוח.

ערבים וסופ"ש - בית - איזור נתניה.

מכיוון שיש כמה "מתעניינים" - הראשון שבא, לוקח!

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אצלי שלוש טאסות 14" חדשות באריזה, מהתקופה שאמא שלי פיתחה סימפטיית יתר למדרכות.

אשמח להחליפן בסט 13" או למכור במחיר סמלי.

נמצא בנתניה/כפ"ס/אזור עפולה במהלך השבוע, אפשר לפנות בפרטי או באימייל המופיע בחתימה.

hbc%202.jpg

hbc.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות רכישת מיטה חדשה שביצעתי היום, אני מציע את המיטה הנוכחית שלי לכל המעוניין.

מדובר במיטה זוגית במידה 140X190 עם ארגז מצעים. המיטה עצמה עשויה מעץ סיבית דחוס כלשהו עם ציפוי. הציפוי מתקלף בחלקו, אבל חוץ מזה המיטה בסדר גמור, כולל מנגנון ההרמה שלה.

ניתן לקבל איתה את המזרן שעליו אני ישן כרגע, אע"פ שאני ממליץ בחום לא לקחת אותו כי הוא פשוט מחורבן ודופק לי את הגב והכתפיים (וזאת הסיבה שמלכתחילה קניתי מיטה חדשה).

המיטה החדשה אמורה להגיע אלי בעוד כשבועיים מהיום, ככה שמן הסתם המיטה הנוכחית לא תהיה זמינה למסירה לפני כן.

אני נמצא באיזור השרון - הפינוי וההובלה על חשבון הזוכה המאושר. מוזמנים ליצור קשר בה"פ.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למסירה מטען לרכב לנוקיה (תקע עגול דק)

מתאים ל 5800, X6 ולעוד רבים וטובים.

נא ליצור קשר בהודעה פרטית. אני מבאר שבע.

הפרוייקט שמדגדג לי כבר הרבה זמן ורק מחכה לצאת לאור ברגע שיהיה לי קצת זמן פנוי. הוא משענת יד בהתאמה מדויקת למידות הפונטו. חבל שאתה לא מבאר שבע, היינו מרימים יחד פרוייקט ראוי.

להזכירך.

אם אתה כבר יודע איך ומאין תשיג חומרים למשענת יד צור קשר בה״פ! הפונטו אוהבת נסיעות לדרום וגם ככה מתוכננת אחת עוד חודש וחצי בערך

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופסאות של פילמים של פעם - אני צריך 2-3 כאלה, אז אם למישהו יש, אודה מאוד אם יסכים להיפרד מהן :p

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש ציוד צבאי/ציוד לנשקים (מסילות פיקטין חובקים ידיות הסתערות וכו') אני חייל שממן את עצמו וגם משחק אירסופט בזמן הפנוי שלי אז כל דבר יכול לעזור לי, גם ציוד בלאי אוכל להזדכות עליו.

מוכן לשלם גם מחירים סבירים על ציוד רציני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למסירה סוני PS1 עם שלט וכמה משחקים באיזור ת"א.

רק לבוא לקחת, אחרת ילך לפח.

אם יש לכם לתרום לאיזו משפחה נזקקת אני יותר מאשמח.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למסירה מיטת ילדים נפתחת מעץ מלא, כולל זוג מזרנים.

המיטה במצב מצויין וכוללת זוג מגירות נפתחות בקומה התחתונה.

052-5582717 חן.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש ציוד צבאי/ציוד לנשקים (מסילות פיקטין חובקים ידיות הסתערות וכו') אני חייל שממן את עצמו וגם משחק אירסופט בזמן הפנוי שלי אז כל דבר יכול לעזור לי, גם ציוד בלאי אוכל להזדכות עליו.

מוכן לשלם גם מחירים סבירים על ציוד רציני

את רוב הדברים האלה משיגים במהלך השירות. מסילות פיקטין יש למחלקת הנשק כמו זבל, רק תבקש מהם. חובקים פאוצ'ים לפלאפון, רצועות לנשק וכל הדברים האלה תכין לבד, או שעם הזמן תקבל דברים יפים מהאמלחיה בותיקות.

ידיות הסתערות, יראורים מקפורקים וכל הווסחיאדה אתה יכול לחתום בנשקיה, או שתקבל עם הזמן מהותיקים המשתחררים.

בכל מקרה, הכי הכי הכי חשוב, אל תקנה ציוד צבאי/ שפצורים! הכל אפשר להשיג בצבא.

אם תרצה עזרה בלהכין דברים בעצמך דבר איתי אני אשמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות רכישת מיטה חדשה שביצעתי היום, אני מציע את המיטה הנוכחית שלי לכל המעוניין.

מדובר במיטה זוגית במידה 140X190 עם ארגז מצעים. המיטה עצמה עשויה מעץ סיבית דחוס כלשהו עם ציפוי. הציפוי מתקלף בחלקו, אבל חוץ מזה המיטה בסדר גמור, כולל מנגנון ההרמה שלה.

ניתן לקבל איתה את המזרן שעליו אני ישן כרגע, אע"פ שאני ממליץ בחום לא לקחת אותו כי הוא פשוט מחורבן ודופק לי את הגב והכתפיים (וזאת הסיבה שמלכתחילה קניתי מיטה חדשה).

המיטה החדשה אמורה להגיע אלי בעוד כשבועיים מהיום, ככה שמן הסתם המיטה הנוכחית לא תהיה זמינה למסירה לפני כן.

אני נמצא באיזור השרון - הפינוי וההובלה על חשבון הזוכה המאושר. מוזמנים ליצור קשר בה"פ.

בעוד כשבוע המיטה תמצא את עצמה מחוץ לבית בדרך זו או אחרת. כואב הלב לזרוק.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש כרטיס מסך. אין לי מושג איזה SLOT אבל המעבד הוא Intel® Pentium® Dual CPU E2200 @ 2.20GHz אם זה עוזר למישהו פה.

מאוד אודה לעוזרים !

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...