Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט אוואו ביג - מעוניין בחוות דעת

Spongebob
שימו לב! השרשור הזה בן 5311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש גם איזשהו עניין עם הצמיגים. אבל אני חושב שבניו קופל בעיקר המוסכים מנסים לנפח את החשבון.

להחליף 2 צמיגים אחוריים אחרי 30 אלף קילומטר בגלל פנצ'ר באחד מהם זה ממש מיותר.

שכחתי גם את שלט האזעקה שמסופק עם האוטו שנוטה פשוט לשבוק ביום אחד בהיר. יש לציין שזה לא שלט בהתקנה מקומית אלא משהו שמיגע עם האוטו משברולט. מין שלט מכוער כזה עם כפתור אחד אדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב, הרגתם אותי סופית... כל רכב שעולה כאן, אם זה על ידי או על ידי מישהו אחר מקבל תגובות שליליות בשלב מסויים. :?

יש לי תקציב מסויים, זה מובן וברור. התקציב הזה התנפח ללא רצוני בשלב מסויים ל-50K כך שגדול יותר לא סביר להניח שהוא יהיה. תוסיפו לזה את העובדה שאני לא מעוניין לקנות רכב בן יותר מ-5 או 6 שנים (כל שנתון זו תוספת משמעותית של ק"מ, טיפולים וביקורים במוסך).

עכשיו, אם נדלג על התגובות (המובנות) של "אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה" אני סמוך ובטוח שאפשר להשיג רכב בשנתון יחסית גבוה ששווה את ההשקעה. על מה אתם ממליצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביאוס רציני- אני עומד לקבל אחד כזה מודל 09 מהעבודה בקרוב.

האם היה שיפור במודל האחרון?

ולא, אני לא מוכר את המונית.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תא הנוסעים הפך משחור לבז'. אלה בערך השינויים.

בקשר לפותח השרשור, ברוב המקרים רכבים שהם חדשים יחסית ונמכרים במחיר נמוך יש לכך סיבה. אתה יכול להתפשר לשני כיוונים, לקנות רכב חדש יחסית אבל גרוע במחיר נמוך או רכב וותיק יותר אבל ראוי. כמו שאתה אמרת אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה ולכל עסקה יהיו את החסרונות שלה. רכב ישן יותר לא בהכרח יכנס יותר למוסך מרכב חדש יותר. זה תלוי בסוג הרכב וגם במזל שלך ועל איזה רכב תיפול.

אם אתה סמוך ובטוח שיש רכב חדש יחסית במחיר נמוך ששווה את ההשקעה אז תמצא אותו. הרכבים האלה הם בעיקר יונדאי גטס, שברולט אוויאו ואולי עוד כמה אופציות בינוניות. מה לעשות שלפעמים תג המחיר באמת לא משקר.

ההצעה שלי, חפש סקודה פביה או פולקסוואגן פולו משנת 2006 בערך ושיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תא הנוסעים הפך משחור לבז'. אלה בערך השינויים.

בקשר לפותח השרשור, ברוב המקרים רכבים שהם חדשים יחסית ונמכרים במחיר נמוך יש לכך סיבה. אתה יכול להתפשר לשני כיוונים, לקנות רכב חדש יחסית אבל גרוע במחיר נמוך או רכב וותיק יותר אבל ראוי. כמו שאתה אמרת אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה ולכל עסקה יהיו את החסרונות שלה. רכב ישן יותר לא בהכרח יכנס יותר למוסך מרכב חדש יותר. זה תלוי בסוג הרכב וגם במזל שלך ועל איזה רכב תיפול.

אם אתה סמוך ובטוח שיש רכב חדש יחסית במחיר נמוך ששווה את ההשקעה אז תמצא אותו. הרכבים האלה הם בעיקר יונדאי גטס, שברולט אוויאו ואולי עוד כמה אופציות בינוניות. מה לעשות שלפעמים תג המחיר באמת לא משקר.

ההצעה שלי, חפש סקודה פביה או פולקסוואגן פולו משנת 2006 בערך ושיהיה בהצלחה.

פקטור המזל הוא אחד שאני לא יכול לשלוט בו... :)

בכל מקרה מצד אחד אתה אומר אוואו שווה את ההשקעה ומצד שני לא... אז כן או לא?

לגבי סקודה או פולקסווגן - לוקח בשתי ידיים עם הרבה פחות התלבטות, הבעיה היא שפשוט לא מצאתי כאלו. :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי אביאו ביג מהשכרה למשך חודשיים בערך. לדעתי היא הרבה יותר נוחה מהגטס בעיקר בגלל המושבים.

צריכת הדלק לא משהו, 1/10 במשולב.

תא המטען ענק.

חוץ מזה די זבל, לא רואה סיבה לקנות כזאת. עדיף לרדת בשנתון.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שצריכת הדלק לא מעניינת אותי (מסיבות מובנות) ואני חייב תא מטען גדול לעגלה.

חוץ מזה אני נוסע ברכב מהבית לעבודה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אומר לך מה "לקחת" ומה לא.

אני מקסימום יכול לייעץ על סמך דעתי האישית ובטוח שלכל אחד אחר יהיה משהו שונה להגיד.

ובכלליות, רכב זה לא השקעה, להיפך, אתה תוציא בגללו הרבה כסף והמחיר שלו ימשיך לרדת. אבל מבחינתי להחזיק רכב זה חוויה מסויימת (אולי קצת נסחפתי...). אני לא אקנה רכב מסויים רק משום שהוא חדש יותר, זה לא כמו לקנות ספה או טלויזיה מבחינתי. חשוב לי איך הוא יראה ומה יהיה האבזור ואם אני אהנה לנהוג בו והוא יהיה נוח ויתאים לצרכיי. נכון שהשנתון משחק תפקיד אבל הוא חלק מחבילה, זה לא מה שקובע את טיב הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביאוס רציני- אני עומד לקבל אחד כזה מודל 09 מהעבודה בקרוב.

האם היה שיפור במודל האחרון?

ולא, אני לא מוכר את המונית.

עידן

עידן יקירי - תברח ........... עדיף לאדה ! :lol:

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אומר לך מה "לקחת" ומה לא.

אני מקסימום יכול לייעץ על סמך דעתי האישית ובטוח שלכל אחד אחר יהיה משהו שונה להגיד.

ובכלליות, רכב זה לא השקעה, להיפך, אתה תוציא בגללו הרבה כסף והמחיר שלו ימשיך לרדת. אבל מבחינתי להחזיק רכב זה חוויה מסויימת (אולי קצת נסחפתי...). אני לא אקנה רכב מסויים רק משום שהוא חדש יותר, זה לא כמו לקנות ספה או טלויזיה מבחינתי. חשוב לי איך הוא יראה ומה יהיה האבזור ואם אני אהנה לנהוג בו והוא יהיה נוח ויתאים לצרכיי. נכון שהשנתון משחק תפקיד אבל הוא חלק מחבילה, זה לא מה שקובע את טיב הרכב.

אנחנו מסכימים על הכל, זה אפילו די ברור מאליו, אבל עדיין לא עונה על השאלה. :)

אשמח אם תייעץ ובכלל, אולי כדאי שאנסח מחדש את השאלה: על איזה רכב הייתם ממליצים בתקציב של עד 50K עם שנתון של מינימום 2004?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תייעץ ובכלל, אולי כדאי שאנסח מחדש את השאלה: על איזה רכב הייתם ממליצים בתקציב של עד 50K עם שנתון של מינימום 2004?

רכב גדול קטו? אוטומטי ידני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב גדול קטו? אוטומטי ידני?

רצוי רכב חסכוני שלא יזלול דלק, יש סלידה קלה מרכבים בקטגוריית מיני. מעבר לזה הכל בא בחשבון בטווח המחירים והשנים.

תודה. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור איך שברולט הסכימו לשים סמל שכולל כל כך הרבה מורשת והיסטוריה , על כאלה גרוטאות.

אני די בטוח שאם לואי שברולה היה חי הוא לא היה מאשר את זה.

כרגע מקבלי ההחלטות הם אנשים שמה שמעניין אותם זה כסף, ולא מורשת, עבר והיסטוריה....

כבר לא מחפש מנוע 2 ליטר לסיירה. פינטו או לא פינטו.

השימוש במידע הינו על אחריות המשתמש בלבד, על כל המשתמע מכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בפונטו ספייס? אפילו גרנדה פונטו יכולה להיכנס לתקציב, אמנם לא בעלת עבר פרטי..

שום דבר לא רע בה לטעמי, רק שאנשים כאן טענו שהיא לא אמינה ונכנסת די הרבה למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...