Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן טידה דגם מפואר(ESP 4 כריות)(חישני רוורס,קודן והעלאת חלונות)ב102 אחרי שנה בנמל?

reznikevg
שימו לב! השרשור הזה בן 5502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסאן טידה דגם מפואר(ESP 4 כריות)(חישני רוורס,קודן והעלאת חלונות)ב102 אחרי שנה בנמל?שווה?

מה חשוב לבדוק?לבקש?

יש הצעות אחרות יותר שוות?

מה הסיכונים בלקחת רכב ככה?

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה איפשהו לאחרונה שרשור דומה (אולי על רכישת רכב חדש כיד שניה, מליסינג. ממליץ לחפש).

לדעתי חשוב לבקש אחריות מורחבת, אם אתה מתכוון ללכת על זה. תראה, כשמישהו בפורום מבקש למשל המלצה על

צמיגים, מסבירים לו שרצוי מאוד מאוד שיהיו "טריים" = שתאריך ייצורם לא יעלה על מס' חודשים ספור. אני מניח שזה יכול

להיות נכון על חלקי גומי/פלסטיק אחרים. תלוי גם היכן אוכסן הרכב (מן הסתם אולי תחת כיפת השמיים).

אם הרכב לא הונע - הייתי מבקש החלפת שמן ומסנן שמן מנוע (אולי אפילו להחליף בכל מקרה).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב נרשם כיד ראשונה על שם היבואן ? יש חוק שאומר שתוך שנה אם לא נמכר הם חייבים לרשום את זה על שמם כך שאתה תהיה יד שנייה.

אם כן, מעבר לכל שאר ההמלצות הטכניות שים לב לעוד משהו. מישהו נתן את העצה הזו בשאלה דומה והיא די חשובה.

מומלץ מאוד לבקש מהם מסמך (ואפילו עדיף בתחימת עו"ד - להם זה לא עולה) שמאשר את זה שהרכב נרשם כיד ראשונה על שמם מסיבה זו כדי שתוכל להציגו כשתחליט למכור את הרכב כדי לצמצם את ירידת הערך בגלל היד הנוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי את הטידה 5 דלתות במחיר הזה עם ESP כי זה דגם ויזה , אני מאמין שיש הרבה סוכניות כאלו והיה פרסום בגלובס על זה ש 43,000 רכבים יעברו לבעלות היבואן ביולי , אז צריך לזהות איזה חברה יש לה מכוניות בארץ , השיטה פשוטה אתה הולך על חדש שמעניין אותך ושואל על דגמים צבעים אם יש להם במלאי ומתחיל להתווכח על המחיר אח"כ אתהה אומר שאתה מעוניין ברכב אבל זה יקר לך ואז אפשר לשאול אם יש להם מכניות כאלו , אם צריך לעשות הזמנה ולחכות לרכב חודשיים אזיי אין להם במלאי . לדוגמא קיה סיד הגיעה בערך באוגוסט אז יהיה להם עוד מעט צריך לעכוב אחרי הפירסומים . יונדאי I30 דגם מפואר נגמר וצריך להגיע במהלך מאי .

מאזדה 3 דגם ישן בטוח אפשר לקבל , דייטסו סריון יש ים שלהם באשקלון לדוגמא .

שימו לב! זו מהפכה צרכנית ועלנו לשתף פעולה ! ואם כל אחד יזלזל בשיטת רכישה זו זה לא יעבוד !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיידה מיוצרת במקסיקו..איזו משפחתיות מיוצרות בפועל ביפן?הSX4 4 דלתות?

ה-SX4 סדאן מגיעה לדעתי מיפן, בעוד שה-SX4 האצ'באק מיוצרת בהונגריה (ביחד עם האחיות התאומות פיאט סדיצ'י ואופל אגילה). בעצם- מה זה משנה לך? אין כמעט הבדלים באיכות, וגם לא צפויה ירידת ערך בשל כך בשנים הבאות.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל SX4 דגם 5 דלתות אין ESP.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...