Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי רכישת רכב אספנות/רכב רגיל

FunkyP
שימו לב! השרשור הזה בן 5763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הרכב באמת משופץ ברמה מצויינת , לא צריכה להיות בעיה של אמינות , לכל רכב , כך שהתקציב החודשי יכול להיות נכון , הבעיה היא לדעתי שבסביבות 30 אלף ש"ח תמצא רכב משופץ ברמה סבירה { לרוב רק קוסמטית} , ולא מ-א עד- ת.

ואז אתה צריך לקחת בחשבון שפעם ב תקופה מסויימת , תצטרך להוסיף סכום נכבד לתיקונים...

זה לא קבוע ומפתיע , לכן אי אפשר לחשב את זה במדוייק.

לדעתי לפני שאתה מחליט , לא משנה מה , תבדוק את הרכב טוב טוב.

אם תצליח למצוא רכב משופץ ברמה גבוהה במחיר הזה אני מאמין שתסתדר.

אז תצטרך לדעתי אבל להתפשר על רכב ספציפי , לקחת את מה שיש למכירה בטווח המחירים האלה , ומשופץ ברמה גבוהה.

יש דווקא כמה אם תחפש , לצערי לא מצאתי , לא פיאט ולא מיני שעונים להגדרה הזאת...

:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אספנות הוא דבר שלא משמש ליום יום, לא רק עקב עלות/צורך בתיקונים/מקום שמור וכו'

אלא מאחר וכל ההילה, הייחוד, היופי שבהחזקתו, קשורים בכך שהוא רכב "לנסיעות מיוחדות",

נסיעות של "פעם ב..." ולא לשימוש יום יומי.

כאשר תתרגל לנוע עם הרכב יום יום - קיסמו האספני ימוג.

זו דעתי, אך כמובן אינה מחיבת.

אבי, הרשה לי לחלוק על דעתך הלא מחייבת.

אני השתמשתי בחיפו' כרכב יום יומי, לנסוע לקניות, לנסוע למכללה, לנסוע לים, לכנרת, למפגשים, להכל.

והרכב לא איבד ולא טיפה מקיסמו, החיוך הטפשי שהיה מרוח לי כל פעם על הפרצוף כשאני אוחז בהגה הענק, ומעביר הילוכים עם הפלפליה מעיד על כך.

נאור,

בהיותי סטודנט לקראת גיוס, החלטתי לוותר על רכב מודרני לטובת רכב אספנות, בגלל העלויות הכספיות (הייתי בטוח שאחזור חצאים). למרות זאת, בתקופת "החפיפה" (ממכירת הטווינגו עד לגיוס) הרכב הוכיח את חסכונותו הכספית (הייתי נהג חדש וצעיר - מה שייקר את הביטוחים משמעותית). לא דרש אחזקה יקרה, והיה די דומה בצריכת הדלק.

כיום, הרכב בשיפוץ, ולכשייצא ישמש כרכב יום יומי מוגבל (בכל זאת - חייל יכול לנסוע בחינם בת"צ).

חפש את השירשור הישן שפתחתי, כשעוד רק חלמתי אספנות, ותזדהה עם הלבטים.

בהצלחה בקבע,

בהצלחה באספנות,

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...