Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההתקנה החדשה שלי :) (נוספו תמונות סיום התקנה)

שימו לב! השרשור הזה בן 5795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 168
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין מה להגיד רכיבים איכותיים לפחות נראים כך(זה מה שאומרים בפורומים בחו"ל)

קיצור עבודה אין מה לדבר בכלל ליוסי(אלפין) יש ידים זהב.

אני מקווה בזמן הקרוב גם לבקר אותך לעשות כמה בניות חדשות, וגם להתקין את המיני בלוק של הג'נסיס.

עבודה יפה יוסי ישר כוח....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, תתחדש על ההתקנה, מתי תסימו עם ההתקנה ? אני מת לשמוע את הסאבים. וכמובן הסט.

לגבי הקיק אחלה עבודה.

יש לי כמה שאלות:

1. למה לא התקנת את המיד ליד הטויטר ?

2. מה אטום אצלך ברכב ?

3. מה עם מערכת חשמל ברכב?

לא יודע מתי נסיים , זה יקח עוד איזה שבוע/שבועיים בערך. מה שתוקע אותנו כבר יותר מידי זמן זה החיווט שמשום מה מתעקב במשלוח שלו.

1. מיקום בקיק עדיף על מיקום בקורות בזכות העובדה שהרכיבים רחוקים יותר מהמאזין (פחות עבודת TC) , נמצאים עמוק יותר (נותן עומק במה טוב יותר) והם ממוקמים "בצדדים" יותר (משפר את רוחב הבמה) . גם שיקולי נפח הם עניין פה שכן המיד דורש נפח גדול והיה לנו הרבה יותר קל לתעל נפח בקיקים מאשר בקורות. גם השיקול של הצנעה של הרכיבים היה פה תפקיד שכן התקנה בקיק בצורה שבחרנו הרבה פחות מושכת תשומת לב מאשר להעמיס מיד וטוויטר בקורות , בכל אופן אם מבחינת סאונד היה עדיף ללכת על הקורות הייתי עושה זאת . אבל כל הדרכים הובילו לקיק.

במנואל של הרכיב יש הסברים מעולים על עניין מיקום האלמנט שאני בהחלט ממליץ לאנשים לקרוא גם בלי קשר לסט המסוים הזה. יש שם הרבה דברים מעניינים שכתב סקוט שהוא המייסד של החברה הזו שבעצמו הוא אחד המתחרים הוותיקים המנוסים והמוערכים בעולם כך שזה נכתב בצורה מקצועית .

2. איטום נעשה בצורה רצינית מאוד בדלתות הקדמיות .

נעשה איטום של החלקים שמועדים לפורענות בבגאז.

נעשה איטום נוזלי על כלל הבגאז אבל לא בכמות גדולה מידי.פשוט חומר שהיה ליוסי שהוא נתן לי .

3. מערכת החשמל אצלי היא בהחלט נושא שאני חושש ממנו :wink:

האלטרנטור הוא של 75 אמפר . מקווה שהוא יחזיק את המערכת כמו שצריך . במידה והוא לא יחזיק בסוף ההתקנה נחשוב מה ואיך פותרים את זה . כרגע אני לא נוגע במערכת החשמל .

1. הפרוססור מאפשר חיבור אקטיבי לסט 3WAY, או שגם כאן יש פיצול של RCA?

האלפיין נבחר בשל העובדה שהוא מספק קרוס אקטיבי מלא ל 4 WAY מלא כמו שאני צריך . אין פיצולים של RCA. החיבור נעשה דרך כבל נתונים אחד מה HU לתוך הפרוססור ומשם יש יציאה לכל ערוץ.

החלפת את הפולו לאימפרזה?

אהלן הרמן .. אכן החלפתי .. הפולו עשתה תאונה והלכה לעולמה .. לכן עברתי לסובארו.

כבר הכל עובד ?

אפשר עוד תמונות .. והאם בשבת יהיה אפשר לשמוע ?

לצערי כמו שאמרתי החיווט עדיין לא הגיע וגם הסאבים יקח להם עוד קצת זמן עד שיגיעו . אני כבר מת לשמוע אבל יש קצת עיקובים ..

לגבי תמונות - יש כל מיני תמונות , אני לא רוצה סתם למלא תמונות , אם יש משהו ספציפי שמעניין אותך תגיד ואני יעלה בכיף.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה אחת קטנה:

למה המידים לא מכוונים לאוזניים של הנהג?

נורא מעניין אותי להבין איך עובד כל הקטע הזה כשהמיד רחוק בקיקפנלים וטוויטר על הקורות.

מעניין איך נוצרת הבמה. :twisted:

עופר אתה חייב לפתוח רשימה שמית להשמעה במפגש הבא שאתה מגיעה:

1. מי שזכה בחידון היומי

2. מנואל 8)

3.

4.

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחקת אותה מר.עופר =)

סביר להניח שאתה תצטרך שידרוג למערכת החשמל ברכב (שלושת הגדולים) אבל מי אני שאגיד לך שגדולים ממי בעסק ... :)

בהצלחה בהמשך ...

שבת שלום

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר מברוק,אין יותר מידי מילים על ההתקנה,מאוד מקצועית ונקייה!

שאלה אחת ממני אליך,כשאר הוא יצר את הפודים למיד וופר,ההקצפה היתה במטרה לחסוך את הפיבר? או רק ליצור צורה על ידי שיוף?

בהצלחה בהמשך ההתקנה ומחכה לראות תמונות נוספות,בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוי , המערכת כמעט שווה ערך לרכב

רק לא הבנתי למה צריך " תצוגה " כמו שאתה קורא לזה , ההד יוניט לא מתחבר לפרוססור ? או שההד יוניט מתחבר לתצוגה והתצוגה מתחברת לפרוססור כי רק היא יכולה לעשות זאת ? בכל אופן .. חבל על הזמן :)

בהצלחה , זאת בטח המערכת הכי מושקעת בארץ .. כנראה לא בחרת עוד מגבר לסאבים , הייתי חושב על ה DLS A6 שרץ בדיוק עכשיו בפורום מכירה במחיר שפוי :) ...1200 RMS באחד אוהם .

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יוסי לא עובד לבד אלא גם עופר עמוק מאוד בהתקנה לגבי השאלה על ההקצפה היא לא נועדה להחליף את הפיבר אלא רק ליצור צורה בצורה נוחה יותר מאשר בד, לגבי השאלה על הפרוססור במכשיר שהוא לא מולטימדיה צריך להוסיף את התצוגה לצורך שליטה על הפרוססור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוווווווו. (נלחץ לי בגלל הריר) מתי שומעים?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכל המגיבים והמפרגנים !

שאלה: למיד לא צריך להיות יותר נפח?

כל מיד זה עומד בפני עצמו וכל רכיב דורש נפח אחר . אין פה כללים ברורים . במיקרה שלנו אכן המיד דורש נפח גדול מאוד וזה מה שהוא מקבל . מה שרואים בתמונה זה פתח שמוליך לנפח גדול מאוד - הנפח גם עולה בקורה כלפי מעלה וגם הולך בתעלות בצידי הרכב. לתוך האיזור הזה המיד ינגן.

מה יגביר את הסאבים?

לא כתבתי את זה כי עדיין אין החלטה בעניין הזה . בעיקרון האידיאל כמובן היה עוד מגבר של גנסיס רק שכרגע התקציב דיי אזל . בכל מקרה , עד שיגיעו ליבואן הסאבים ועד שתושלם ההתקנה יש לי עוד זמן להתחבט בסוגיה הזו.

הייתי חושב על ה DLS A6 שרץ בדיוק עכשיו בפורום מכירה במחיר שפוי :) ...1200 RMS באחד אוהם .

לגבי ה A6 הוא אכן מונו מצוין , אם הייתי רוצה ללכת על הכיוון הזה הייתי מביא אחד מחול ששם הוא נמכר "בגרושים" יחסית כמובן . מעבר לכך אין לי צורך באחד אוהם . יש לי צורך במשהו כמו 600 RMS ב 2 אוהם.

למה המידים לא מכוונים לאוזניים של הנהג?

מעניין אותי הזווית של המידים.

לגבי הזויות של המידים :

אכן סוגיה סבוכה ..

ההחלטה למקם אותם בצורה הזו נבעה מכמה שיקולים..

1. התענינות בהתקנות של מתחרים שזכו בתחרויות שונות - בחלק לא מבוטל מהמקרים זאת הייתה הזוית וצורת ההתקנה.

2. התיעצות עם scott buwalda (מיסד החברה והאיש שמאוחרי תכנון הסט) . מעבר לכך שהוא אחד ממתכנני הסט הבחור הוא מתחרה ותיק עם המון ניסיון וידע מקצועי גדול. נשלחו לו תמונות של הרכב ושל המקומות האופציונלים להתקנה וביחד עם עצתו הוחלט ללכת על הצורה הזו.

3. שיקולי פרקטיקה בהתקנה ובכך שמיקום כזה מושך אפס תשומת לב מחוץ לרכב.

כמובן שכל ההמלצות והניסיון של אנשים איכותיים ככל שיהיו לא נותן לי תעודת ביטוח שזה אכן המיקום האידיאלי. אם נגיע למסקנה במהלך הכיוונים והבדיקות שצריך לשנות זויות הם ישונו ..

סביר להניח שאתה תצטרך שידרוג למערכת החשמל ברכב (שלושת הגדולים) אבל מי אני שאגיד לך שגדולים ממי בעסק ... :)

אני מקווה שלא תהיה בעיה עם החשמל , כמובן שהדברים הבסיסיים כמו החלפת החיווט בין האלטרנטור למצבר וכו יעשה ..

אם נצטרך יותר מזה נפתור גם את זה ..

שאלה אחת ממני אליך,כשאר הוא יצר את הפודים למיד וופר,ההקצפה היתה במטרה לחסוך את הפיבר? או רק ליצור צורה על ידי שיוף?

בנוסף לדברים שיוסי כתב , ברגע שאין צורך בנפח החלול של הבניה התצורה הזו של עבודה עדיפה בכל פרמטר . בסופו של דבר יציקה של פיבר על הפוליאטרן יוצרת מבנה חזק הרבה יותר מאשר יציקה על שכבת בד חלולה.

זאת בטח המערכת הכי מושקעת בארץ

אין ספק שזאת אחת המערכות המושקעות מבחינת התקנה עלות הרכיבים והמחשבה והתכנון של המערכת . אבל היא לבטח לא הכי מושקעת ויש לא מעט פרויקטים ברמה הזו והלאה .

יש סיכוי שתגיע למפגש?

אמיר

אני אשתדל לקפוץ . בכל מקרה אין מה לשמוע כרגע .. אני כבר שבועיים נוסע אפילו בלי רדיו ..

נוווווווו. (נלחץ לי בגלל הריר) מתי שומעים?

המשלוח של החיווט מקנוקונספט צריך להגיע כל רגע .. ברגע שהוא יגיע אני מעריך שיש עוד יומיים עבודה כך ואז אפשר להתחיל לשמוע ..

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...