Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"הגיע הזמן לטפל בחלודה" או המלצה על פחח טוב ...

LiranAr
שימו לב! השרשור הזה בן 7471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

, לתקן עם צבע המרייט

אחראי הפורום נתן לראשונה עצה חאפרית,

הפלא ופלא

..

.

אם זה לא מתאים לך, יש עוד הרבה פורומים שאתה יכול ללכת אליהם, הדלת פתוחה לרווחה (וכמו שאומרים אצלנו: פחות אחד יותר נחמד :lol:)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהעסק יצבור תאוצה והאוטו יראה כמו מזבלה.

על צביעת גג לא מורידים סנט אחד במחירון, אני עובדה לכך, בזמנו הגג אצלי ב-205 התחיל לדהות, ב-400 שקל צבעתי את כולו, צביעה מקצועית להפליא, הבחורה שקנתה ממני ידעה על הצביעה, הסברתי לה גם מדוע צבעתי, הבוחן שעשה בדיקה לרכב אישר את דברי שמדובר אך ורק בצביעה ופה העניין הסתיים.

כיום בראלי המצב די דומה, וזה מעצבן!!!

אני בימים הקרובים הולך לעשות צבע לגג, ותכל'ס לא מעניין אותי המחירון של הרכב, כמו שאומרים..היא יד אחרונה. :D:lol: .

לירן, לך תארגן 600 שקל ותסגור את העניין עם הגג, אחרת זה יעלה לך אחר כך פי 3 יותר.

חוץ מזה, בריכה באוטו זה לא פאן :roll: .

החיים הם סחיטה של המצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, תלמד קצת לקבל ביקורת, לא יזיק לך.

המרייט לא פותר כלום, הוא טוב בשביל המעקות בבית, לא בגג של האוטו.

בגלל שהמרייט שונה מאד בהרכבו משאר הצבע באוטו הוא לא מהווה בסיס טוב לתיקונים.

אי אפשר ללטש המרייט ולהחליק אותו, כמו שצבעי בסיס מקצועיים מאפשרים.

תיקון טוב כולל ליטוש יסודי, אם החלודה הגיעה עמוק אז אין מנוס מחיתוך חלק בגג (בקוטר של ס"מ לפחות מסביב לחלודה), ריתוך פח חדש, ליטוש וצביעה.

כמו שהזכירו פה, אסור להשתמש בחומר מילוי בגג.

יש לזכור לבצע צביעה בחלק הפנימי של הגג באיזור הריתוך, כי אחרת החלודה תחזור מלמטה.

קשה לי שוב פעם להבין את ההבדל בין צביעה מקומית לצביעה של כל הגג.

סה"כ לצבעי יש עבודה קלה בהרבה בצביעה כוללת להגיעה לתוצאה ראויה, מה עוד שהצבע המקורי קרוב לוודאי דהוי.

ההבדלים בכמויות הצבע מזעריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירן במקום כל הבאלגן הזה וגם נגיד שתעשה את זה עדיין זה לא יהיה יפה בגלל צבע לא אחיד יש לי עצה בשבילך.

אולי תחתוך כבר את הגג ותעשה סאן רוף :lol:

אופציה טובה ניראה לי אתה לא חושב :?:

גם יהיה יותר יפה וגם תגיד שלום וסאלמת לחלודה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירן, אתה יודע על מי אני ממליץ, ואף יש לו נסיון ספציפי עם תיקון גג של ראלי,

ואף תיקון ושחזור רכבים של מועדון ה5 , שבאו במקור עם הרבה חלודה :roll:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון טוב כולל ליטוש יסודי, אם החלודה הגיעה עמוק אז אין מנוס מחיתוך חלק בגג (בקוטר של ס"מ לפחות מסביב לחלודה), ריתוך פח חדש, ליטוש וצביעה.

יש לזכור לבצע צביעה בחלק הפנימי של הגג באיזור הריתוך, כי אחרת החלודה תחזור מלמטה.

סה"כ לצבעי יש עבודה קלה בהרבה בצביעה כוללת להגיעה לתוצאה ראויה, מה עוד שהצבע המקורי קרוב לוודאי דהוי.

אני מכיר את לירן "קצת" יותר טוב ממך ואני יודע בדיוק למה ואיך אני ממליץ על פתרונות כאלה לאנשים מסויימים, אז תחסוך לי את הפרשנות הלא-מבוססת-בעליל שלך בנושא קבלת הביקורת, אוקיי ?

אם התקציב של לירן היה נזיל לחלוטין - נראה לך שהייתי ממליץ לו את מה שהמלצתי ? אני מציע שלהבא תחשוב קצת לפני שאתה "יורה" דרך המקלדת שלך, לא יזיק :idea::idea:

הבחור חייל, דל תקציב, ואם אפשר לעצור את התפשטות החלודה עד לרגע שתקציבו יאפשר לו צביעה איכותית - מה טוב. לא היתה כאן שום כוונה לעשות התאמת צבעים או ליטוש לצורך קוסמטיקה ברמה מקסימלית אלא פתרון שיעיף את החלודה ויעצור את התפשטות הנזק.

היום צביעה לגג כזה (עם פחחות קלה) נושקת לאיזור ה 1000 שח - מבלי לחתוך, להלחים, לשייף, לפרק את הגג מלמטה ולשים חומר הגנה (צבע או זיפות דק) על הריתוך.

ההמלצות פה לצביעה בלבד של הגג אינן משקפות את המצב במציאות, אז לפני שהבחור נכנס להוצאות שלא יהיה לו איך לצאת מהם, צריך לנסות לצמצם את הנזקים ולטפל בזה יסודית אחר כך.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את לירן "קצת" יותר טוב ממך ואני יודע בדיוק למה ואיך אני ממליץ על פתרונות כאלה לאנשים מסויימים, אז תחסוך לי את הפרשנות הלא-מבוססת-בעליל שלך בנושא קבלת הביקורת, אוקיי ?

אם התקציב של לירן היה נזיל לחלוטין - נראה לך שהייתי ממליץ לו את מה שהמלצתי ? אני מציע שלהבא תחשוב קצת לפני שאתה "יורה" דרך המקלדת שלך, לא יזיק :idea::idea:

הבחור חייל, דל תקציב, ואם אפשר לעצור את התפשטות החלודה עד לרגע שתקציבו יאפשר לו צביעה איכותית - מה טוב. לא היתה כאן שום כוונה לעשות התאמת צבעים או ליטוש לצורך קוסמטיקה ברמה מקסימלית אלא פתרון שיעיף את החלודה ויעצור את התפשטות הנזק.

היום צביעה לגג כזה (עם פחחות קלה) נושקת לאיזור ה 1000 שח - מבלי לחתוך, להלחים, לשייף, לפרק את הגג מלמטה ולשים חומר הגנה (צבע או זיפות דק) על הריתוך.

ההמלצות פה לצביעה בלבד של הגג אינן משקפות את המצב במציאות, אז לפני שהבחור נכנס להוצאות שלא יהיה לו איך לצאת מהם, צריך לנסות לצמצם את הנזקים ולטפל בזה יסודית אחר כך.

איציק

:mm_yeah:

אני מודע להשלכות ולעובדה שהפתרון הזה הוא לא הכי אידיאלי

לרכבי , אבל יש מקרים בהם צריך להתפשר ולא להזניח .

אין לי תקציב לצבוע את כל הגג בסכומים כאלו - כן בשבילי כרגע זה סכום

גדול , אני רוצה לעשות תיקון לקראת החורף על מנת שהחלודה תיעלם .

תיקון גדול יותר יכול לחכות .

מי כמוני אוהב ניקיון וקוסמטיקה , אך לעיתים צריכים להתפשר.

תודה לכולם על ההמלצות , אשמח לדעת בדיוק איך לשייף לבד ולהשתמש בחומרים

הנ"ל .

תודה ..

לירן , שזז לעבודה לממן את תיקון החלודה.. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת דבר בסיסי

"המרייט" לא טוב לתיקונים מכיוון שאם אי פעם תרצה לבצע "תיקון אמיתי" הוא לא יתחבר להמרייט.

המרייט הוא צבע סיליקוני, ומה מאפיין סיליקון?

נכון, שום דבר לא נדבק אליו.

בפינת התיקון לאביון הייתי ממליץ על השחזה רצינית של האיזור (תארגן דיסק עם ראש ליטוש, זה עם שערות הברזל), שימוש בממיר חלודה טוב(30 ש"ח), צביעה בצבע יסוד ראוי

(50-80 ש"ח) וצביעה בצבע עליון כלשהו (תן לאיזה פחח כמה לירות שיתיז לך קצת צבע על הגג).

לא אמור להיות יקר ומושקע מדי.

אבל אתה יכול לשמוע לעצת המומחים ולצבוע בהמרייט, ואם ישאר לך צבע, אז תצבע גם את המקרר.

פה תקבל אינפורמציה נוספת

http://www.iaroc.org.il/phpBB2/viewtopic.php?t=2749

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון:

התיקון בוצע , כל התיקון היה בעלות של 200 שקלים בלבד

ונעשה במוסך פחחות באיזור התעשיה סגולה בפ"ת

הגג הושחז כדי להפתר מכל החלודה, הפחח מרח חומר נגד חלודה

על האיזור הנגוע ואחרי זה מילא בחומר פחחים , ליטש הכניס לתנור וצבע

אין הבדלי צבע בין הגוונים שכן הוא צבע חלק גדול יותר של הגג על מנת

לטשטש את התיקון , יצא יפה ומקצועי .

אני יודע שזה לא פתרון הכי כדאי לאוטו ואפילו הפחח אמר לי שתוך שנה וחצי עד שנתיים

החלודה יכולה לחזור לאותו המקום אבל לי זה כבר לא ישנה כי הרכב לא יהיה בבעלותי

עד אז .

סה"כ הוצאות

240 שקל ( ביחד עם אנטנה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה את מוסך ש.א. לידור, לפחחות וצבע, בראשל"צ טל' 03-9616031 ובקש את חיים.

הוא מקצועי מאוד, יתפשר אתך על מחיר ויתן לך רכב חליפי (אם תזדקק).

(דרך אגב ד"ש לאורי ואיתן). בברכה - רפי לין :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...