Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת סופר לאנסר ידנית מודל 94'.

SeazeR
שימו לב! השרשור הזה בן 6053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם ,

לפני 3-4 חודשים רכשתי את השרייד 92' האוטומטית הראשונה שלי וכבנאדם שנמאס לו מאוד מהר מדברים - מהשרייד היה ברור שיימאס לי אחרי מספר חודשים מועטים - גג חצי שנה .

והתחזית הייתה מדוייקת ...

בכל אופן , אני שוקל לרכוש את הסופר לאנסר הידנית מודל 94 , כי אחרי מה ששמעתי שיש לאוטומטיות ואחרי שחבר שרכש סופר לאנסר החליף לה את הגיר כחודש\חודשיים לאחר שרכש אותה - החלטתי לרדת מהאוטומט .

הבנתי שהסופר לנסר אמינות יחסית , אך יש לי מספר שאלות שארצה לדעת ושלא מצאתי במהלך החיפוש שלי כאן בפורום ...

א. מהי רמת מחירי הטיפולים ? חשוב להדגיש שאני חייל ושכל שקל חשוב לי . למרות שיש לי הכנסה חודשית קבועה של

2000-2500 ש"ח מהעבודה + המשכורת של החייל , חשוב לי שלא הכול ילך לאוטו ...

ב. מה לגבי צריכת הדלק בנסיעה עירונית ? חבר עם אוטומטית סיפר לי שהצריכה שלו היא 1 ל 10 בתוך העיר , בזמן ששלי עם השרייד היא 1 ל 8 ... השרייד האוטומטיות ידועות כלא אוהבות עיר - אך מה לגבי הצריכה של הסופר לאנסר בתוך העיר ? האם לדעתכם יכול להיות שבאמת לרכב יש צריכה כל כך נמוכה של 1 ל 10 בתוך העיר ?

ג. ברכישת הסופר לאנסר הידנית - ממה להיזהר ? האם ישנן מחלות ידועות או דברים שעליי לשים לב אליהם לפני הרכישה ?

את כל השאר אני יודע ותקנו אותי אם אני טועה - מדובר ברכב שהוא בעצם טיסן על 4 , מאוד זריז בעל 115 כוח סוס , מנוע אמין וחזק .

אשמח לתגובות מפורטות וענייניות כיון שמאוד חשוב לי לדעת הכול על הרכב לפני שאני נכנס לתהליך של חיפושים , שיכולים לייאש כי אני יודע כמה זה מייאש למצוא רכב משומש במצב טוב ..

תודה ,

ליאור .

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את כל השאר אני יודע ותקנו אותי אם אני טועה - מדובר ברכב שהוא בעצם טיסן על 4

ליאור .

בגלל כאלו תגובות, רוב סופר הלאנסר בארצנו כבר קרועות בעלות אגזוזים בגודל של אגזוזי אוטובוסים.

בכל אופן, רכב מאוד אמין וממש לא עגלה, אבל גם לא רכב ספורט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב זריז אבל לא ספורטיבי, 113 כוחות סוס מהמפעל, בתכל'ס זה פחות אחרי כמעט יותר מעשר שנים על הכביש.

אחזקה זולה יחסית, בתנאי שהטיפולים נעשים בזמן, מנוע אמין ורובם חוצים את קו ה200 אלף ק"מ בלי בעיות

לך על רמת הגימור הגבוהה יותר.

בגלל שהרוב חושבים שהוא רכב ספורט, אז יש המון עם אגזוז פתוח וג'אנטים קלים. אגב, די קשה למצוא ידניות בכלל ושמורות בפרט.

בעיות נפוצות: מנוע צעדים, ובולמים שנגמרים מהר.

בהצלחה.

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותוספת קטנה:

התנהגות כביש בסיבובים בינונית מינוס - הרכב "שט" בסיבובים שרכב אירופאי ייקח בלי בעיה.

נוחות נסיעה מחפירה - מרגישים כל תפר וכל שיבוש באספלט.

החזקתי מיצובישי ידנית חדשה כזו בין השנים 93-97, האמור נכתב על סמך הניסיון מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנים הרכב לא שורד באופן מזהיר - הפונטו 96 שלי שרדה יפה יותר.

הקונסולה של מתגי חלונות חשמל מקפצת לה מהדלת, פתחי מזגן ארורים, פלסטיקים שפשוט מתפוררים.

לא אהבתי בכלל, לדעתי, יהיה לך יותר קל למצוא קורולה ידנית.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפצת + מתפרקת + הרגשה של כל אבן על הכביש = יפנית .

גם בסובארו של אבא שלי , גם בשרייד שלי , גם בסובארו לשעבר של אחותי וגם בלאנסר על כל סוגיה , בקיצור כל אוטו יפני יש לו את אותן תופעות שאתם מתארים ..

תסכימו איתי שקורולה וסיוויק עולות קצת יותר מ 10 או 15 אלף שקלים , לקורולה יש שוק מטורף ולסיוויק עוד יותר ...

אני מניח שעדיף לי להמשיך לחסוך :)

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...